زوم منتشر عمده به روز رسانی های جدید را امتحان کنید برای جلوگیری از ‘زوم-بمب گذاری” در میان دیگر نگرانی های امنیتی

زوم منتشر کرده است یک به روز رسانی عمده جدید به عنوان آن را همچنان به دست و پنجه نرم کردن با مشکلات امنیتی.

چت تصویری شرکت همچنین اعلام کرده است که استخدام سابق Facebook اجرایی Alex Stamos به عنوان یک مشاور در تلاش برای رفع مشکلات آن با حریم خصوصی. آقای Stamos به عنوان Facebook ارشد افسر امنیتی در برخی از آن بحث برانگیز ترین سال از جمله انتخابات 2016.

به روز رسانی جدید به زوم مشتری شماره 4.6.10, “با تمرکز بر بحرانی امنیتی و به روز رسانی حریم خصوصی” با توجه به زوم. آن منتشر شد پس از زوم علنا متعهد به جلوگیری از نورد کردن ویژگی های جدید و به جای تمرکز بر مشکلات آن با امنیت.

این نرم افزار در حال حاضر شامل یک دکمه در نوار ابزار است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای رسیدن به گزینه های امنیتی. کلیک کردن است که اجازه می دهد تا کاربران را به سرعت سوئیچ های مختلف گزینه های امنیتی حتی اگر یک جلسه در حال حاضر آغاز شده است.

که نوار ابزار اجازه می دهد تا میزبان یک جلسه ای برای قفل آن پس دیگر نمی توانید پیوستن به فعال کردن اتاق انتظار از ویژگی های است که بدان معنی است که مردم باید تایید شود قبل از آنها می توانید intoa چت خود را و پا زدن مردم و محدود کردن مردم از قادر بودن برای به اشتراک گذاشتن صفحه نمایش خود را و یا ارسال پیام به یک جلسه چت.

بسیاری از این گزینه ها در حال حاضر در دسترس در داخل نرم افزار بود اما به توان از طریق منوهای پیچیده و یا نمی تواند روشن شود پس از این نشست بود و در واقع آغاز کرده است.

آخرین نسخه از زوم نیز متوقف می شود نشان از جلسه ID در برنامه خود. قبلا که تا به حال نمایش داده شده است به عنوان یک راه را برای کاربران به سرعت دعوت مردم دیگر به یک جلسه – اما آن را نیز بدان معنی است که screengrabs و یا عکس از یک فرد را نمایش می تواند شماره شناسنامه و اجازه می دهد هر کسی که دسترسی به برنامه.

بسیاری از گزینه های در نظر گرفته شده به عنوان راه مبارزه با “Zoombombing” نام داده شده است که به فعالیت انداختن به شخص دیگری زوم تماس اغلب با هدف ناراحت کننده و یا توهین به کسانی که در حال حاضر در داخل. اف بی آی هشدار داده است که مردم با استفاده از تکنیک به فریاد زبان توهین و نمایش افراطی و مستهجن تصاویر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im