زوم پارلمان مجازی نشان می دهد دموکراسی ممکن است در حال حاضر

مجلس ضبط واحد سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

مجلس عوام تلاش خود را برای اولین بار “هیبرید مجموعه مقالات” روز شنبه با چند قانونگذاران در اتاق و بسیاری از شرکت توسط زوم ویدئو کنفرانس نرم افزار.

لندن — بریتانیا فوق العاده برای اولین بار “مجلس از طریق زوم” اقدام روز شنبه در نه عادی مد با معمول خاردار سوالات و حیله گر گریز توسط سیاستمداران به علاوه علاوه بر این از بی دست و پا نمایش بزرگتر از اندازه چانه و قفسه صحنه به عنوان پس زمینه.

همه چیز همان بود و همه چیز کمی عجیب و غریب.

شکستن 700 سال از سنت پارلمان بریتانیا موافقت کرده است که در خدمت به عنوان یک مهد مجازی دموکراسی — اجازه می دهد تا کاربران را به ادامه به بحث انتخابات و قانونگذاری اما از طریق ویدئو کنفرانس برنامه از امنیت خانه خود را برای مدت بریتانیا coronavirus مستند.

[Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی]

در روز چهارشنبه وجود دارد چند جزیی ویژگی های سکسکه. برخی از قانونگذاران سر بودند نابود و لگدمال شده در ابرو با بد فریم. خود را به میکروفون شد گاهی اوقات بیش از حد نزدیک یا خیلی دور و یا اتصال به اینترنت بد و بنابراین صدای صدا قلعی یا گنگ و مبهم و یا مانند پروفایل این کاربر Vader.

اما همه در همه, هیچ, تمرینات? بد نیست باز کردن برنامه یاجشن بعدازظهر.

برای قرن ها شده است ضروری برای اعضای پارلمان به حضور در مجلس عوام یا اعیان برای رای دادن. به همین دلیل ویژه “بخش زنگ” حلقه در وستمینستر دفاتر کمیته اتاق — و بسیاری از میله های زندان — هشدار قانونگذاران آنها هشت دقیقه خود را برای ورود به لابی و قبل از درب پیچ و مهره ای بسته است.

در حال حاضر آنها را به یک پینگ بر روی تلفن همراه خود را.

[انگلستان رای نمایندگان مجلس به ادامه دموکراسی زوم]

بریتانیا در تلاش است از “ترکیبی رسیدگی” که در آن به 50 قانونگذاران را می توان در مجلس عوام فاصله شش فوت از هم جدا روی چرم سبز نیمکت — در حالی که یکی دیگر از 150 از 650 عضو می تواند با پیوستن به زوم.

جمعه برتر ویژه هفتگی محوری-و-پری جلسه شناخته شده به عنوان “نخست وزیر به سوالات” و یا PMQs.

وزیر امور خارجه Dominic Raab بود در فرستا دن جعبه در مکان نخست وزیر بوریس جانسون است که دوره نقاهت بعد از کشمکش covid-19 قرار داده است که او را در بیمارستان برای یک هفته.

در جمعیت, مجلس عوام Raab بود سوال جدید رهبر مخالفان حزب کارگر Keir Starmer بود که دادستانی در بازجویی اصرار دولت بود آهسته به منظور مستند آهسته به انجام گسترده آزمایش ویروس و آهسته به حیاتی لباسهای محافظ و ماسک و پشت بام ها به دست خط مقدم پزشکی کارگران است.

[بوریس جانسون و وزرای خود را متهم به بی مهارت coronavirus پاسخ رها کردن فاجعه]

مجلس ضبط واحد

سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

سخنران لیندسی هویل باز می شود اولین هیبرید جلسه مجلس عوام.

سخنران لیندسی هویل به نام نمایندگان توسط swiveling سر خود را نسبت به آنچه به نظر می رسد به یک مانیتور تلویزیون و فریاد یک نسخه از: “ما در حال حاضر بیش از رفتن به استفان Kinnock. استفان KINNOCK!”

فریاد در یک تلویزیون که یک سنت دیرینه در همه جا.

و سپس Kinnock یک کار مجلس از ولز ظهور بر روی صفحه نمایش برای کسانی که در مجلس و تلویزیون — از جمله واشنگتن پست خبرنگاران — از خانه های خود.

در یک نقطه هویل فریاد زد: David Mundell یک اسکاتلندی محافظه کار که جواب نداد.

“قادر به اتصال” سخنران گفت: شاید ایجاد یک الگوی رفتاری مثل معروف “orrrrrder, orrrrder!” از روزهای گذشته. به طوری که آنها نقل مکان کرد.

در یکی دیگر از ارز پیتر استخوان یک محافظه کار از Wellingborough شکایت خود را در مورد ترکیبات داشتن به زندگی خود اضافه برداشت از حساب. “آنچه در زمین می گذرد؟” استخوان خواستار شدند. “هنگامی که بانک ها برای رفتن به کار در کشور و علاقه . . .”

سپس او زوم لینک رفت و مرده است.

Raab گفت: “من جان کلام” و در جواب به هر حال.

[اروپا به دنبال محدود کردن coronavirus با بحران بی سابقه ای را ارائه می دهد به پرداخت بخش خصوصی حقوق]

قانونگذاران در سراسر جهان در حال مرتب کردن نحوه اقدام در طول بیماری همه گیر. برخی — مانند آلمان فدرال و ایرلندی Dail — در ادامه به ملاقات در فرد اما با اجتماعی فاصله گرفته است. کانادا در مجلس در تلاش است ترکیبی از حضوری و مجازی در حالی که مجلس نمایندگان ایالات متحده در حال مبارزه با بیش از یک پروکسی رای گیری پیشنهاد.

استرالیایی نشان داد که ممکن بود به انجام.

روزنامه گاردین اندرو گنجشک مشاهده: “PMQs بدون 400-عجیب و غریب نمایندگان مجلس در اتاق باعث می شود همه چیز ساکت تر و آرام تر فهم و بیشتر رشد کرده است. . . . بدون jeering و aggro آن فاقد نبرد گلادیاتوران لبه و رک و پوست کنده آن را احتمالا یک کمی خسته کننده تر از PMQs. اما خسته کننده است که یک مقدار دستکمگرفتهشده فضیلت در حکومت.”

Raab سوال شد تیز در مورد دولت عملکرد در طول شیوع بیماری است.

کار مجلس بری Gardiner اظهار داشت که دولت مشاوران علمی گروه در شرایط اضطراری توصیه می شود یک مستند در پایان ماه فوریه. “دولت ادعا می کند آن است به دنبال مشاوره علمی” او گفت:. “اما آن نشده است آن؟”

Starmer خواسته Raab چگونه از آن خواهد شد ممکن است به از زمان 18,000 coronavirus آزمون در روز به 100,000 وعده داده شده توسط دولت در پایان ماه.

Raab به دنبال درست Starmer اشاره به این که “ظرفیت” می ایستد در 40,000.

Starmer نبود داشتن آن است. “من نمی نیاز به تصحیح چرا که من به این شکل برای آزمون واقعی انجام شده است که 18,000,” او گفت:.

[که در آن آلمان به موفقیت در مبارزه با کروناویروس بریتانیا تصادفا]

در پایان جلسه Raab خواسته شد یک کار مجلس اگر بریتانیا خواهد بود “کشیده شده به رئیس جمهور آمریکا را شرم آور انتقام در برابر سازمان بهداشت جهانی است.”

رئیس جمهور تهمت به قطع کمک های مالی به کسانی که به خاطر او می گوید: بین المللی بدن طرف خیلی نزدیک با چین که در آن ویروس برای اولین بار منفجر شد و بر روی صحنه است.

Raab گفت: بریتانیا پشتیبانی از تلاش های بین المللی و “پیشرو بازیکن که آیا واکسن و یا حمایت از آسیب پذیر کشور در کمک به دریافت از طریق آنچه که یک بحران جهانی است.”

او گفت که “ایفای نقش کرده است را به بازی. کامل نیست هیچ نهاد های بین المللی است — ما نیاز به کار برای اصلاح آن است. اما ما روشن ساخته شده است از نظر ما بخش مهمی از واکنش بین المللی.”

Karla آدم کمک به این گزارش.

ادامه مطلب

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات