زیمبابوه هرگز برگرفته 82 بدن جاروب دور از یک سال پیش توسط طوفان Idai

Zinyange Auntony خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

چوب کارگران شرکت پایه رشته در یک جاده و در نزدیکی Chimanimani زیمبابوه پس از منطقه, شد, ضربه طوفان, Idai در مارس 2019.

CHIMANIMANI زیمبابوه — آن را مرگبارترین طوفان تا کنون ضربه آفریقای جنوبی ساحل — اما نه با این بادها که آورده بودن ، یک سال پیش نسبتا ضعیف meandering طوفان Idai محصل نه یک بار بلکه دو بار در موزامبیک و هر دو بار به آرامی تان شدیدا راه خود را به کوهستانی مرز زیمبابوه. برای یک ترکیب نه روز باران کاهش یافت و در سراسر یک منطقه وسیع.

رانش زمین از بین برود کل دامنه کوه روستا در زیمبابوه. بسیاری از مردم که زندگی می کردند وجود دارد فرو همراه با خانه های خود را به رودخانه که به زودی رز به اندازه کافی بالا دور رفت و برگشت و در عین حال بیشتر روستاها در زمینهای پست و سپرده مرده بدن به عنوان بالا به عنوان سایبان درختان از سیل دشت مرکزی موزامبیک Buzi رودخانه.

حداقل 82 Zimbabweans آنان بود به موزامبیک که در آن مردم محلی به سرعت به خاک سپرده شد آنها به فکر شأن و مرده رندر شده غیر قابل تشخیص توسط باطل تورنت. اما اعضای خانواده را برای آرزو داشت اجساد عزیزان خود را به بازگشت. دولت به وعده بازیابی بدن, بدون توجه به چالش شناسایی آنها.

یک سال بعد نه یک بدن شده برگرفته و خانواده ها که جان سالم به در برد اما داده اند امیدوارم که همیشه دانستن سرنوشت خود را قوم و خویش.

“ما نیاز به بسته شدن. این حقیقت را ما” گفت: Adam Machangira, 26, که از دست او دو پسر Tadiwanashe 4 و Lovemore Maute, 12. او و هزاران نفر دیگر باقی می ماند در اردوگاه اجرا به طور مشترک توسط سازمان ملل متحد و دولت زیمبابوه.

“دولت به ما وعده پول برای رفتن به موزامبیک به انجام خود ما جستجو است که گذشته ما در مورد آن شنیده,” او گفت:. “من می خواهم به صحبت کردن با مردم محلی که به خاک سپرده اجسام شناور برای شناسایی فرزندان من.”


[پس از Idai, بدن, بستر موزامبیک زمینه و واقعی مرگ و میر ممکن است هرگز شناخته می شود]

این وزیر دولت وظیفه با بازگشت و reburial جولای Moyo نیست پاسخ دادن به تماس های مکرر و پیام.

به دلیل اتفاقی تدفین است که مخلوط اجسام از موزامبیک و زیمبابوه, طوفان درست است تلفات مشخص نیست اما این احتمال وجود دارد که بیش از 1000 درگذشت. بسیاری از آنها جاروب پایین رودخانه به دریا ساخت بازیابی حتی سخت تر در برخی از موارد است. در عین حال بیشتر ممکن است خورده توسط رودخانه تمساح ها.

Zinyange Auntony

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

خانواده ها انجام آیین های سنتی در قبر, سایت برای قربانیان طوفان Idai که آمار Ngangu یک شهرستان Chimanimani در مارس 2019.

تنها یک forensically روت بدن بهبود متخصص Stephen Fonseca از کمیته بین المللی صلیب سرخ کار می کرد در موزامبیک پس از طوفان. با کمک مردم محلی او را دنبال کردن که در آن صدها نفر از قربانیان به خاک سپرده شد و ثبت مختصات از سایت های ترک باز احتمال این که آنها می تواند یک روز کشف و شناسایی شده است. اما چالش هایی فراتر از به سادگی پیدا کردن اجساد.

“این فاجعه مخالف بود از یک سقوط هواپیما که در آن شما می دانید مسافران, نام, شما می دانید که چگونه بسیاری از وجود دارد,” Fonseca گفت. “به عبارت ساده: هر کسی نمی خواهد یافت. ما نمی دانیم و ما هرگز نمی دانیم که چگونه بسیاری از آنها جاروب دور و یا تحت گیر مانده در سنگهایی به عنوان مثال. و حتی اگر شما می دانید که در آن بدن هستند آنهایی که شما نبش? چگونه می تواند شما را می دانم که آنهایی که آمد از زیمبابوه?”

گرما و رطوبت نیز آسیب DNA در طول زمان و اغلب اگر نه همه از بدن شده اند در معرض افراط از هر دو در موزامبیک آب و هوای گرمسیری.

شناسایی اجساد ممکن است در برخی از موارد هنوز هم ممکن است اما زیمبابوه وعده به خانواده های قربانیان یک شات از شروع.

Karel Prinsloo/Arete برای UNCDF موزامبیک

AP

در این عکس عرضه شده توسط سازمان ملل متحد سرمایه صندوق توسعه کودکان و راه رفتن و گذشته سازمان ملل متحد صندوق جمعیت مرکز بهداشت در فوریه. 28 در Mandruzi اسکان محله در بیرا موزامبیک برای مردم آواره در سال گذشته cyclone.

Kuda Ndima, 37 نیز از دست داده و دو فرزند در طول طوفان — او 12 ساله پسر و یک نوزاد او پنج ماه باردار که او سقط پس از او جاروب 300 متری پایین دست و تخته سنگ رسید. حس از دست دادن او احساس می کند که مرکب توسط دولت انفعال.

“آنها به دروغ به ما گفت که آنها کمک خواهد کرد که با بازگشت و reburial اما آنها در حال انجام هیچ چیز در مورد آن,” او گفت:. “ما آرزو می کنم که آنها می تواند حتی یک قبر برای قربانیان ناشناخته مانند یک بنای یادبود. آنها فقط تاشو دست خود را به عنوان اگر چیزی اتفاق افتاده است.”

Moyo محلی دولت نیز وعده داده بازماندگان خانه های جدید است که هرگز محقق — همان می رود برای بسیاری از جاده ها و پل ها در منطقه است. همراه با صدها نفر از هزاران نفر در موزامبیک و زیمبابوه را بازماندگان هنوز هم زندگی می کنند در اردوگاه. بسیاری از آواره شدند امرار معاش کشاورزان و برنامه جهانی غذا هوا یکی دیگر از دست برداشت فصل پیش رو است.

“آینده مه برداشت انتظار می رود که نسبتا خوب در منطقه, اما تعداد کمی از 250.000 خانواده هایی که خانه هایشان آسیب دیده از طوفان شده اند قادر به بازگشت به روستاهای خود اجازه دهید به تنهایی بازسازی” گفت: دبورا Nguyen یک سخنگوی برنامه جهانی غذا. “بسیاری از آنها پایدار سطوح بالایی از ناامنی غذایی, معنی آنها نمی به اندازه کافی غذا خوردن قرض گرفتن آنچه که آنها می توانند از بستگان و یا دوستان علوفه کمتر-از-تغذیه غذاهای وحشی و همچنان نیاز به کمک از خارج برای زنده ماندن.”

Guillem Sartorio

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

یک نمای هوایی گرفته شده در بیرا موزامبیک, در تاریخ 1 آوریل 2019 را نشان می دهد Picoco اردوگاه پناهندگان که در آن 2000 نفر از مردم آواره شدند و به دنبال سرپناه.

هر دو موزامبیک و زیمبابوه باید دولت های ضعیف است که تکیه بر کمک های انسان دوستانه برای تغذیه بخش های بزرگی از جمعیت خود را با وجود کافی زمین های کشاورزی. پی در پی سیل و خشکسالی را کاهش خروجی اما دولت سوء مدیریت منجر به گسترده مواد غذایی و کمبود آب به خصوص در زیمبابوه.

از آنجا که بیمارستانها در حال تمام شدن رئیس جمهور سابق رابرت موگابه در اواخر سال 2017, زیمبابوه شده توسط Emmerson Mnangagwa یکی از موگابه نزدیک ترین متحدان. او متهم شده است که از همان cronyism و حمایت سیاست که نگه داشته موگابه در قدرت برای نزدیک به چهار دهه و دولت او چهره تند تحریم های بین المللی که آسیب دیده اند به ارز محلی در سمت چپ و اقتصاد در ژنده پوش.

[موگابه از بین رفته است. اما تاکتیک های خود را باقی بماند در زیمبابوه.]

Mnangagwa را Auxillia با انتشار بیانیه ای در روز یکشنبه مشخص شده است که طوفان سالگرد که در آن او اعتراف کرد که کمی انجام شده است برای کمک به قربانیان.

“یک سال بر ما یادآوری می شود که این تلاش مورد نیاز برای بازماندگان که خانه و معیشت نابود شدند هنوز هم زیاد است. وجود دارد هزاران نفر که هنوز در پناهگاه های موقت که نیاز به مناسب خانه,” او گفت:. “هزاران نفر وجود دارد که نیاز به غذا و لباس و حتی هزاران نفر دیگر که نیاز به حمایت اقتصادی برای شرکت در کشاورزی است.”

Bearak گزارش از نایروبی.

ادامه مطلب

کنیا خون بانک ها در حال اجرا خشک پس از ایالات متحده آمریکا به پایان رسید کمک های اولیه — و زندگی یک کودک در معرض خطر است

شرق کنگو کشتار تجاوز ممکن است مقدار به نسل کشی و جنایت علیه بشریت سازمان ملل گزارش می یابد

یک بحران در آب است decimating این بار پررونق آنگولا شهر ماهیگیری

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>