سرگئی Supinsky خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

فعالان تجمع در خارج از دادگاه تجاری در کیف قبل از یک جلسه Oct. 17 در یک نبرد قانونی مربوط میلیاردر اوکراینی Ihor Kolomoisky و Privatbank بزرگترین کشور وام دهنده.

کیف — هنگامی که یک دوجین لباس شخصی اطلاعاتی عوامل مقر اوکراین شبکه تلویزیونی 1+1 در فوریه. 5 جستجو, دفاتر و حمل دور کامپیوتر آنها به سختی می تواند حرکت در میان له از روزنامه نگاران فیلمبرداری آنها.

دلیل رسمی بود به جستجو برای یک بیرون درز ضبط. در آن کشور 35 ساله نخست وزیر Oleksiy Honcharuk توهین رئیس ولدیمیر Zelensky خود “بسیار بدوی” درک درستی از اقتصاد است.

راز شرم آور ضبط شده از مقامات راه رویه در اوکراین است. این همه بخشی از ظالم رقابت بین دو رقیب سازمان های اجرای قانون مقامات سیاسی و میلیاردر الیگارشی — همه رقابت برای تسلط.

اما raid تنظیم کردن دیگر لرزش به عنوان تحلیلگران تلاش برای کشف کردن آنچه در آن به معنای.

یک تفسیر بود که Zelensky سابق تلویزیون کمدین بود سرکوب Ihor Kolomoisky نفوذ مغول که در کنترل 1+1 و دارای روابط نزدیک به رئیس جمهور. و یا آن را فقط به یکی دیگر از گرد و غبار در اوکراین در کشمکش قدرت بین مقامات منتخب و قدرتمند الیگارشی ؟

آنچه در خطر است

این بسیار روشن است: Zelensky تعهد برای پایان دادن به فساد شده است محوری به مرکز صحنه. وجود دارد هیچ راهی برای انجام این کار بدون شکستن چنگال قدرتمند الیگارشی را در اوکراین است.

کشور بومی فساد بود در حال اجرا روایت از طریق رئیس جمهور تهمت را استیضاح محاکمه در سنا است. Zelensky پاک-دولت وعده را تعریف آینده سیاسی خود.

اگر او نتواند به مهار الیگارشی و شایع قضایی فساد و اصلاحات خود را با خشم ادا کردن و اوکراین خواهد شد از دست دادن آن بهترین فرصت را در چندین دهه برای فرار از نفوذ روسیه و ظهور به عنوان یک حرفه ای-اروپای غربی-تکیه دموکراسی تحلیلگران می گویند.

[Zelensky است ساخت پیشرفت در مبارزه با فساد. اما این مبارزه می تواند خشم مغلوب ساختن پیشی جستن.]

اوکراین خدمات مطبوعات ریاست جمهوری/AFP

رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelensky در طول یک تلویزیون آدرس به ملت on Jan. 11.

اقتصاد کشور است که توسط یک گروه کوچک از squabbling میلیاردر الیگارشی — که همچنین کنترل تقریبا تمام رسانه های بزرگ. آنها قدرت را به آسیب و حتی خراب کردن یک رهبر سیاسی که تلاش برای باز کردن نفوذ خود را. کسب و کار تیتان به طور معمول قضات رشوه برای حفاظت از منافع خود.

اما در حال حاضر مبارزه با فساد فعالان غربی و تحلیلگران مالی که از ترس Zelensky شکل گیری تا به مانند اسلاف خود با اصلاحات وعده داده شده به تاخیر انداختن.

جولیانی توسعه

تیموتی خاکستر اوکراین متخصص از Bluebay مدیریت دارایی می گوید: به نظر می رسد Zelensky نمی خواهد حرکت برای مهار مورد علاقه الیگارشی. اصلاحات قضایی تلاش بودند که نا امید و بدنام قضات باقی مانده او اضافه شده است.

در روز خود را به عنوان یک تلویزیون کمدین Zelensky خود را فروخته سریال کمدی “خدمتگزار مردم” — که در آن او با بازی رئیس جمهور اوکراین است — به Kolomoisky 1+1. Kolomoisky دارای منافع در فلزات, رسانه ها, انرژی, ها و خطوط هوایی و او یکی از اوکراین قوی ترین مردان است.

Zelensky نام خود را حزب سیاسی بنده از مردم پس از خود را نشان می دهد و آن را موفق به کسب اکثریت در پارلمان اوکراین. که بلوک است که به شدت تحت تاثیر قرار Kolomoisky و تمایل به رای دادن برای مجلس لوایح که به نفع او است.

آخرین رئیس جمهور را در Kolomoisky — پترو پوروشنکو که اخراج oligarch به عنوان فرماندار Dnipropetrovsk در سال 2016 — از دست این انتخابات به Zelensky که پشتیبانی قوی از Kolomoisky 1+1.

همکاران از مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل رودلف W. جولیانی رسیده به Kolomoisky زمانی که جولیانی در پی دیدار با Zelensky پس از کمدین انتخاب شد در ماه آوریل است. آن دسته از همکاران لو Parnas و ایگور Fruman با نزدیک شدن Kolomoisky برای کمک در اسرائیل اما او رد آنها. ماه بعد اما Kolomoisky بود در تماس با آنها از طریق متن با توجه به کش از پیام های منتشر شده در ماه گذشته.

[لو Parnas را یادداشت های دست نویس در مورد جولیانی اوکراین, فشار, مشروح]

Zelensky بلافاصله استخدام Kolomoisky وکیل آندری Bohdan به عنوان ریاست جمهوری رئیس ستاد یک حرکت که نگران مبارزه با فساد سیاسی ، گزارش ظاهر شده اند از FBI تحقیقات به Kolomoisky به اتهام جرائم مالی از جمله پولشویی. اما نجیب زاده گفت: در ماه مه گذشته که هر پروب خواهد شکست چرا که او مرتکب هیچ جرم. FBI کاهش یافته است به نظر.

ریشو خاکستری و در زمان بیعار, Kolomoisky درخشان شطرنج-بازیکن با توجه به کسانی که او را می دانم.

میخائیل Palinchak

AP

رئیس جمهور اوکراین پترو Poroshenko چپ گوش به صحن Ihor Kolomoisky در سال 2015.

زمانی که او در دیدار کسی Kolomoisky بلافاصله مبالغ خود را درک نقاط ضعف و آسیب پذیری با توجه به همکاران. Kolomoisky در ابتدا توافق به مصاحبه برای این مقاله اما بعد از آن نه پاسخ به پیام.

“آنچه ما در حال یادگیری در سراسر هیئت مدیره واقعا که Zelensky بسیار شکل با نظر محبوب است که مایل به قرار دادن سر خود را بالاتر از جان پناه و سنگ قایق برای اصلاحات گفت:” خاکستر مستقر در لندن بازارهای در حال ظهور تحلیلگر متخصص در اوکراین است.

“این شرم آور واقعا” او افزود: “به همان اندازه از این نظر محبوب است که به شکل توسط رسانه های اوکراین گرفته شده توسط گروه سالارانه منافع که قصد بر حفظ وضعیت موجود که در آن دولت باقی می ماند اسیر توسط برخی از الیگارشی.

“Zelensky تا به حال بهترین شرایط از هر رهبر اوکراین پس از استقلال واقعا تبدیل این کشور در راه مثبت. بیایید امیدوار باشیم که او راضی نشد که شانس.”

Kolomoisky را مهیب شهرت

Orysia Lutsevych یک اوکراین تحلیلگر در لندن اتاق فکر چتم هاوس گفت که اگر چه Zelensky نزدیک بود به Kolomoisky آن را خیلی زود به بگویید که آیا رئیس جمهور خواهد بود قادر به مهار این کشور قدرتمند الیگارشی حکم بزرگ.

“Kolomoisky درک در حال حاضر این است که وقت خود را صرف نظر از آنچه Zelensky فکر می کند” او گفت:.

Kolomoisky همچنین دارای یک شهرت به عنوان یک توانمند و ترسناک دشمن.

سابق بانک مرکزی والریا Gontareva ساخته شده تا دشمن از او در سال 2016 زمانی که بانک ملی Privatbank — Kolomoisky بانک و اوکراین بزرگترین — پس از 5.5 میلیارد دلار در سپرده ناپدید خطر ملی بحران اقتصادی است. Kolomoisky تخلف را رد کرده است.

مردان نقاب دار با Kalashnikovs تحویل یک تابوت با خون او آغشته به تمثال به ورود بانک مرکزی در سال 2017. او خانه تخریب شد. ترس برای زندگی خود را, او با ترک شغل خود را چهار سال قبل از قرارداد تمام شده و فرار به لندن.

Gontareva او را متهم تهدید به مرگ و آزار و اذیت که او را رد کرده است.

در سپتامبر. 5, Gontareva پسر ماشین سوخته در اوکراین است. در سپتامبر. 10 مرد با ماسک و اسلحه و ماشین آلات جستجو او کیف آپارتمان. دو روز بعد او را در خارج از خانه کیف به زمین سوخته بود. (در ماه اوت او زده بود با یک ماشین در لندن, اما او نامشخص باقی مانده است که آیا آن حادثه در ارتباط بود.)

در ماه سپتامبر یک راز نوار ظاهر که در آن مقامات برنامه ریزی یک کمپین ارعاب در برابر او. سپس مدیر دفتر امور تحقیقات روم Truba در مورد استفاده از “روانی-تاکتیک” در برابر او با یک همکار ذکر یک مرد با نام مستعار بای. Truba بعد گفت: نوار شده بود doctored.

[نظر: Zelensky است که موفقیت با وجود تهمت سوء]

Gontareva معتقد است خلیج اشاره به انتخابات ریاست جمهوری رئیس ستاد و Kolomoisky سابق وکیل “Bohdan, آندری Yosipovich.” Bohdan نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

“برای من کاملا روشن بود که آن را هماهنگ با Kolomoisky” Gontareva گفت.

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

سوخته کشور از سابق بانک مرکزی رهبر والریا Gontareva دیده می شود هفت. 17 در یک روستا در شمال کیف.

Kolomoisky گرفته شده اقدام قانونی برای بازگشت خود بانک و یا جبران شود. در مارس کیف دادگاه منطقه اداری حکومت ملی Privatbank به غیر قانونی است. بانک مرکزی دو بار به دادگاه تجدید نظر.

صندوق بین المللی پول می بیند و این مورد به عنوان یک محک در Zelensky ریاست جمهوری.

اگر Kolomoisky را بازیابند بانک “پیام خواهد بود که هیچ چیز تغییر کرده است و الیگارشی هنوز اجرا نشان می دهد [و] حکومت قانون به معنی هیچ چیز در اوکراین است. من فکر می کنم وجود خواهد داشت هیچ سرمایه گذاری مستقیم خارجی به اوکراین که به معنی subpar رشد ادامه خواهد داد به عنوان آن را برای 30 سال گذشته” خاکستر گفت.

لایحه تحت بررسی خواهد جلوگیری از هر گونه بانک ملی از اینکه دوباره به بخش خصوصی واگذار شده و در این گزارش حاوی یک ماده برای جبران خسارت.

قضات در نفوذ دادگاه اداری که حکومت در Kolomoisky به نفع در Privatbank متهم شده است توسط ضد فساد مقامات از پیوند و غیر قانونی خواندند. فساد مالی الکساندرا Ustinova آن را به نام “اوکراین بیشتر نفرت انگیز دادگاه” و گفت الیگارشی مانند Kolomoisky استفاده از آن به “مشکلات را حل کند.”

نوار راز ظهور در سال گذشته است که در آن دادگاه قضات مورد بحث در پیشبرد موارد چگونه باید تصمیم گرفت.

Gontareva امیدوار است که در 42, Zelensky تصمیم می گیرد که او نمی تواند دست نشانده از oligarch.

“بیایید امیدوار باشیم که او کاملا هوشمند حتی اگر او یک کمدین,” او گفت:. “در حال حاضر او را رئیس جمهور و امیدواریم که اجازه دهید ذهن خود را برای حرکت به مسیر درست است.”

ادامه مطلب

نخست وزیر اوکراین ارائه می دهد به استعفا شد و پس از صوتی نشت نشان می دهد انتقاد از Zelensky

در ماه مه میلیاردر اوکراینی گفت: جولیانی شد سازماندهی یک “پاک کردن توطئه علیه بایدن’

چرا اوکراین Zelensky باقی می ماند بنابراین با تمرکز بر گرفتن کاخ سفید نشست

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im