به عنوان افراد بی حس شدن به هدفمند دیجیتال تبلیغات است که آنها به دنبال در سراسر رسانه های اجتماعی و به صندوق پست الکترونیک خود را, برخی از فن آوری بالا بازاریابان در حال تبدیل شدن به یک جای تعجب قدیمی مدرسه رویکرد به قطع از طریق سر و صدا: پست الکترونیکی حلزون.

و آنها با استفاده از همان فن آوری و اطلاعات به عنوان تبلیغات آنلاین شرکت به هدف می شود که آنچه در حال پرواز, کارت پستال و یا پاکت — حتی تساوی افراد آنلاین فعالیت مرور خود را به آدرس خانه. به این معنی شما پس از تحقیقات چتر نجات را bedsheets آنلاین آگهی خود را نمی خواهد فقط به دنبال در اطراف شما بر روی اینترنت است. آن را نیز ممکن است در نهایت به عنوان یک کاغذ آگهی خود را در دست تحویل به درب خانه خود را.

“دیجیتال را تبدیل ایمیل های ناخواسته از 1970s گفت:” لوئیس Gersh مدیر عامل شرکت پست مستقیم هدف قرار دادن شرکت PebblePost با اشاره به دهه هنگامی که ناخواسته به ایمیل بیش از حد بود که اوج آن است. “اگر شما در یک سایت شما در یک محصول, شما ممکن است retargeted [با تبلیغات به آن] 40 بار در یک ماه.”

Google, Facebook و آمازون کمک کرده اند ایجاد عظیم تبلیغات آنلاین صنعت که پیش بینی شده بود برای رسیدن به $129.34 میلیارد دلار در سال 2019 — که در آن احداث مخازن از اطلاعات شخصی می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای نشان دادن افراد خاص تبلیغات خود را بر اساس احتمال دارد منافع است. اما پس از سال ها از انحراف پول دور از چاپ و تبلیغات تلویزیون به اینترنت برندها را آغاز کرده اند انشعاب.

به علاوه, دیجیتال, صندوق را ساخته اند آن را آسان تر برای مرتب کردن ایمیل های ناخواسته مانند با پنهان کردن آن در یک و به ندرت باز پوشه. ادراک مصرف کنندگان همچنین می توانید با استفاده از ad-مسدود کردن ابزار در مرورگر خود را و روتر.

“ما باید دستگاه های دیجیتال در اطراف ما در همه زمان ها اما ما نیز خسته” گفت: Anu Verma, معاون رئيس جمهور از بازاریابی در مراقبت/از یک اشتراک ویتامین شرکت است که با استفاده از mailers برای پیدا کردن مشتریان جدید است. “لحظه ای که از چک کردن ایمیل و … که یک احساس خوب. چیزی آرامش بخش و حتی سرگرم کننده در مورد آن.”

که همچنین ترجمه به ایمیل. پنج سال PebblePost کار کرده با مارک های از جمله ملافه خرده فروش چتر نجات و صلیب سرخ برای ارسال صدها نفر از هزاران نفر از mailers یک سال بر اساس که برای بازدید از یک وب سایت. “آنچه ما انجام دهید این است که الگوریتمی, behaviorally هدفمند فوق العاده به موقع و به طور کامل خودکار برنامهای پست مستقیم می گوید:” PebblePost را Gersh.

آنچه که برای مردم عادی است که آنها ممکن است متوجه حال پرواز در ایمیل خود را برای شرکت آنها فقط دیدن آنلاین روز قبل از. PebblePost با استفاده از یک نام تجاری داده ها در مورد افرادی که رفته اند به وب سایت خود را و کمک می کند تا شرکت تماس آنها را با به اشتراک گذاشته و یا تک mailers. هر شرکت است که به احتمال زیاد در حال حاضر جمع آوری یک تن از اطلاعات در مورد آنچه که یک بازدید کننده به: ساکن زمان چگونه سریع و یا آنها میگردین از طریق یک صفحه در صورتی که از طریق کلیک بر روی محصولات خاص و اینکه آیا آنها چیزی را در سبد خرید خود را اما نمی تکمیل خرید.

PebblePost شروع می شود با نام تجاری خود اطلاعات در مورد سایت خود بازدید کنندگان باریک استخر به پایین ترین مربوط به مشتریان (می توانید آنها را استطاعت این محصول?), و ارجاعات متقابل اطلاعات با منابع دیگر از جمله سوابق و داده ها از مارک های دیگر آن را با این نسخهها کار به بازی و یا تایید تطبیق آدرس فیزیکی. در عرض 12 تا 24 ساعت یک قطعه از cardstock مربوطه تبلیغ و ارائه چاپ خواهد شد و از طریق پست به آدرس. Gersh می گوید شرکت او می تواند پیش بینی آدرس پستی که در مسابقات هویت آنلاین با بیش از 70 درصد دقت و صحت.

كلاسيك تجدید نظر در کنار ایمیل هنوز هم می آید با خود چمدان. در اوج خود ایمیل های ناخواسته در نظر گرفته شد یک معضل و بازدید با برخی از همان تحقیر است که این سایت متعلق به تبلیغات آنلاین در امروز. پاکت آگهی و کاتالوگ سرریز صندوق امیدوار کننده, تخفیف کارت های اعتباری رایگان و مسابقه را برد. آنچه که آنها را “آشغال” می گویند مستقیم به ایمیل شرکت بود که این پستها نیست همیشه مربوط به بسیاری از افرادی که آنها را دریافت.

براق, جدید آنلاین-اولین علامت های تجاری در حال تلاش برای تغییر آن است. آنها در حال آزمایش کردن به خوبی طراحی شده mailers در کیفیت کارت سهام آن به مصرف کنندگان به احتمال زیاد به خرید. شرکت های مانند به اشتراک گذاری رسانه های محلی تخصص در این مدرن تر mailers. آنها می تواند شامل تبلیغات برای سفارش پستی تشک روی تقاضای تحویل مواد غذایی و نوپرست, محصولات شرکت. آنها از طریق پست به گروه خاصی از مردم بر اساس جمعیت, گذشته, خرید الگوها و منافع.

برای شروع تا سوار این نوع از هدف قرار دادن بدان معنی است که قادر به ارسال زیبا کارت پستال توله سگ به مردم به احتمال زیاد به صرف $200 در یک آزمایش DNA برای سگ خود را. (این آزمون برای شناسایی نژاد و پتانسیل مسائل مربوط به سلامت.) که ممکن است به معنای رسیدن به کالج تحصیل صاحبان سگ با درآمد قابل تصرف زندگی در مناطق شهری است. پست الکترونیکی مستقیم باعث می شود تا حدود 10 درصد از سوار کلی تبلیغات صرف است که هنوز هم تا حد زیادی تبلیغات آنلاین با توجه به هانا تایلند شرکت از بازاریابی است.

“این یک بخش در حال رشد ما رویکرد بازاریابی و هدف تبدیل شدن به طور فزاینده ای بهتر” گفت: تایلند. “واکنش به یک پست الکترونیکی مستقیم قطعه است به نگاه به جلو آن را به نوبه خود در اطراف و نگاه به عقب. آن است که در برخی از راه های مختلف تعامل [از تبلیغات آنلاین].”

مسن, پست بازیکنان در حال تطبیق و همچنین در بخش سوخت با فراوان داده های جمع آوری شده در طول سال خود را در کسب و کار. Valpak از 51 ساله شرکت پشت کلاسیک آبی, پاکت, از کوپن های محلی می فرستد ایمیل به 37 میلیون خانوار در ایالات متحده در ماه است. آن دارای مقادیر زیادی از اطلاعات خود را در زندگی می کند که در هر خانه و یک سیستم برای ترکیب آن با داده ها از مارک های خود و یا از شخص ثالث پایگاه داده است که شامل اطلاعات در مورد منافع و درآمد و جمعیت. بسیاری از آنها mailers هنوز محلی, اما آنها کار کرده ام با مارک های مثل هری را دور, HIMS, Postmates, Grubhub و سوار شو.

“داده های قطعه قابل توجه است. ما می توانیم هدف به سطح خانواده و ما نزدیک به یک و نیم میلیارد جمعیت و psychographic امتیاز داده گفت: Valpak مدیر عامل مایک دیویس. “اگر یک مشتری به ما می دهد خود را به مصرف کننده داده های ما مطابقت آن را به تمام کسانی که ویژگی های. بیایید می گویند من یک جلسه هفته آینده با ماساژ حسادت. من به داده های خود را و مطابقت با مردم به احتمال زیاد به استفاده از آبگرم.”

U. s. خدمات پستی ارائه نمی دهد این نوع از هدف قرار دادن خود است اما حمایتی از ایمیل های جدید و نوآوری های تبلیغ آنها در سایت خود و با اشاره به علاقه مشتریان به طور مستقیم به ایمیل شرکت های مانند PebblePost گفت: Steve Monteith, U. s. خدمات پستی معاون رئيس جمهور از بازاریابی است. “ما هنوز هم آنچه که ما در نظر گرفتن نقاط قوت در ارزش صندوق پستی,” او اضافه شده است.

این USPS دیدم 2.1 درصد افت کلی بازاریابی پست الکترونیکی در سال مالی 2019 و تعرق گفت که با توجه به افزایش هدف قرار دادن. به جای نامحدودی یک شهر کامل را با تبلیغات (چه تماس صنعت “اکتشاف”), خیاط می توانید فقط با ارسال کارت پستال به مردان حرفه ای بین 35 و 45 با نمره های اعتباری است.

افزایش نگرانی در مورد حفظ حریم خصوصی و جمع آوری داده ها ميانگين هدفمند ایمیل فیزیکی می تواند شروع به صورت همان سوء ظن از مصرف کنندگان به عنوان تبلیغات آنلاین.

“یکی یکی دست مصرف کنندگان نمی خواهم بی ربط تبلیغات برای محصولات آنها هرگز علاقه مند به گفت:” جیم ناخن یک تحلیلگر در Forrester Research. “از سوی دیگر آنها در حال گرفتن بیشتر و بیشتر ناراحت کننده با مقدار زیادی از داده ها نیاز به آن — که برندها و شرکت های بازاریابی باید آنها را به انجام این کار واقعا خوب است.”

برخی از خوبی هدفمند ایمیل می تواند شروع به راه اندازی آن آشنا نگران کننده احساس است که یک تلفن است, گوش دادن با توجه به حجم و جزئیات از اطلاعات انباشته در مورد مردم توسط شرکت های مانند Facebook و خرده فروشان و اعتبار نظارت بر شرکت ها و کارگزاران داده. مصرف کنندگان در کالیفرنیا می تواند بهتر — اگر هنوز هم گیج کننده و ناقص — تصویر چه اطلاعات شرکت ها بر روی آنها به لطف یک قانون حفظ حریم خصوصی که رفت به اثر این ماه است. و بروز رسانی های اخیر از Facebook همچنین می گذارد آن را در خود طاقت فرسا مد از چه سایت های به اشتراک گذاشته اند اطلاعات در مورد یک فرد با فعالیت های شبکه های اجتماعی است.

PebblePost را Gersh امیدوار است برای جلوگیری از آنلاین خزنده عامل تنها با تماس با افرادی که بازدید از سایت مشتری و با ترفندهای مثل ارسال بیش از حد خاص mailers. برای مثال اگر کسی به دنبال یک جفت از چاپ پلنگ چکمه های knee-high آنلاین PebblePost توصیه به ارسال یک عکس از پلنگ چاپ چکمه های knee-high به گیرنده. او همچنین می گوید شرکت او mailers ناشناس هستند و نه خطاب به یک فرد خاص.

“ما نمی دانیم یک فرد است و ما هرگز نمی خواهم به دانستن” گفت: Gersh. “وجود دارد هیچ چیز بیشتر شخصی از دعوت به کسی خانوار بنابراین درمان آن با احترام و اعتماد آنها را به انجام آنچه آنها می خواهند به انجام است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de