YouTuber جیک پل دفاع بودن در میان جمعیت از غارتگران به عنوان منتقدان تماس او را “مظهر سفید نر امتیاز’

ویدئو های ارسال شده به Instagram داستان پل videographer اندرو آبی را نشان می دهد YouTube star پوشیدن یک ماسک و سرگردان در اطراف بازار به عنوان تظاهر کنندگان سر و صدا فروشگاه ویندوز و در یک مثال اعتصاب یک ماشین بر روی صفحه نمایش. پل نشان داده شده است سرقت یا شکستن هر چیزی.

در یک ویدئو Paul گفت: او اشک با گاز کشته شده توسط پلیس که او به نام “احمقها.”

این ویدئو باعث شد موج انتقاد در رسانه های اجتماعی از مردم متهم پل و تیم خود را از بهره گیری از سراسر کشور تظاهرات برای به دست آوردن توجه با یک کاربر دعوت او را “مظهر سفید نر امتیاز” است که “ایجاد هرج و مرج فقط به محتوا.”

یک کاربر توئیتر خود نوشت که او تا “عصبانی” به دلیل غارت “بود و بخشی از” بزرگتر سیاه زندگی توجه کردند. او ادامه داد: پل و “دیگر خود را, غنی, سفید دوستان مردمانی هستند از این برای جلب توجه + معروفیت در حالی که هیچ کاری برای حمایت از این حرکت واقعی.”

نوازنده لورن Sanderson نوشت: “به جیک پل جهان, کسانی که تجسم سفید امتیاز عموم قربانی خود را برای بودن با گاز کشته اشک در عین حال نشان دادن تا با وی لاگ دوربین تنها به غارت و سطل زباله شهرستان است و فراتر از آن غیر قابل قبول است. اگر شما در حال آمدن به مبارزه برای زندگی نمی آیند در همه.”

“برای اینکه کاملا روشن نه من و نه هر کسی که در گروه ما مشغول بود و در هر غارت و یا خرابکاری” پل گفت. “من چشم پوشی نمی کند و خشونت و غارت و یا قانون شکنی; اما من درک خشم و سرخوردگی است که منجر به تخریب شاهد بودیم و در حالی که آن را نمی, پاسخ, این مهم است که مردم آن را ببینید و در مجموع شکل از چگونه به حرکت رو به جلو در راه سالم.”

آبی منتشر شد بیانیه ای مشابه در Instagram داستان. “کار من این است که به سند تقریبا همه چیز,” او نوشت. “ما به شدت مستند وضعیت و انجام بخشی از ما را برای استفاده از پلت فرم ما به منظور بالا بردن آگاهی در مورد این رویداد وحشتناک و کلی بی عدالتی” و اضافه کرد که هیچ کس در گروه خود را درگیر شد در خرابکاری.

هر چند شناخته شده بیشتر برای انجام احمق مانع از آنلاین YouTuber دارای سابقه ای طولانی از قرار دادن خود را به ملی تراژدی اغلب باعث خشم و انزجار از کسانی که او را متهم به همکاری با امید بستن به دیگران درد برای به دست آوردن پیروان.

هنگامی که طوفان هاروی ویران منطقه هوستون در سال 2017, او و خدمه اش سوار به شهر به “صرفه جویی در هزاران زندگی می کند.”

“ما می خواهی آنها را تامین کنیم تو زندگی خود را نجات دهد و ما میخوایم به flippin’ vlog آن را همه در همان زمان!” او گفت:. حاصل سفر چیزی بود که از یک فاجعه به عنوان او دعوت طرفداران خود را به جمع آوری در یک پارکینگ خارج شده به او کمک کند را پر کنید دو U-Haul کامیون — بدون مشورت با فروشگاه. بیش از یک هزار نفر از طرفداران نشان داد.

یک سال بعد پس از تیراندازی در Marjory Stoneman, Douglas, دبیرستان, در, پارک, Fla., که به کشته شدن 17 نفر پل بازدید از شهر و آمد تا با یک طرح برای پایان دادن به مدرسه رفتند.

پل نشده پست شده vlog به یوتیوب در مورد غارت در اسکاتسدیل آریزونا یا اعتراض است که قبل از آن اما اگر سابقه هر گونه نشانه یکی است که احتمالا در آینده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>