بیس بال جوانان بازده در میسوری با AAU والیبال مسابقات برنامه ریزی شده در فلوریدا

قبل از آن مسابقات GameTime صادر شده مجموعه ای از تغییرات ایمنی. شرکت کنندگان و خانواده های آنها گفته شد از اجتماعی فاصله گرفتن از قوانین است که در میان دیگران مورد نیاز بیش از سه بازیکن در یک زمان در یک ستاره شرق و توپ بیسبال مقادیر هر نیمه زمین باز یافته.

اما اجتماعی فاصله نیست به خصوص به خصوص هنگامی که با کودکان و نوجوانان. گاهی اوقات با توجه به پست-اعزام گروه چهار یا بیشتر از پسران دیده می شد در ستاره شرق مربیان و بازیکنان تکیه به سرعت مشورت دونده تضعیف پایگاه های برچسب یکدیگر و پایگاه های به سرقت رفته بودند. “من فکر می کنم ما بهترین های ما برای داشتن 12 سال پسران که همیشه گوش” کتی Tierney مادر یک از شرکت کنندگان به این روزنامه گفت.

ماه آینده آماتور ورزشی اتحادیه قصد دارد با ادامه 12-بعد Junior ملی والیبال, قهرمانی در اورلاندو اگر آن را پیدا کرده است که به طور قابل توجهی کوچکتر تعداد تیم ها بیش از حد معمول خواهد شد شرکت کنند. خنثی تماشاگران و تیم های بین المللی را نمی خواهد اجازه دما چک انجام خواهد شد در آغاز هر بخش و ماسک صورت تشویق می شوند. آب چشمه حذف خواهد شد و دست دادن همراه با مراسم افتتاحیه, مراسم حذف خواهد شد.

در آن اعلام AAU اشاره کرد که در آن مسابقات است و قابل توجه اقتصادی در این منطقه هتل ها و رستوران ها و همچنین در خط پایین خود را با $895 و $995 هزینه های ورود. بیش از نیمی از 1800 نفر ثبت نام تیم ها عقب نشینی در طول سه هفته گذشته با ایالات متحده امروز گزارش داد که 200 تیم بود تا در عرض 24 ساعت کشش این هفته است. به عنوان چهارشنبه شب وجود دارد 508 ثبت نام تیم. این بدان معنی است که به عنوان بسیاری از 15,000 ورزشکاران و مربیان و chaperones از 34 متحده می تواند سفر به مرکز کنوانسیون اورنج کانتی مسابقات سایت برای این رویداد که برنامه ریزی شده است برای شروع در اواسط ماه ژوئن.

مانند AAU ، GameTime است جعل جلوتر است. این برنامه یکی دیگر از مسابقات این هفته در منطقه سنت لوئیس و مدیر راب Worstenholm گفت: ایالات متحده آمریکا امروز روز مادر کلاسیک نشان داد “همه در اینجا در سنت لوئیس است که این می تواند انجام شود با خیال راحت.”

اما واقعیت این است که برخی از والدین و تیم تصمیم به شرکت نشان می دهد مقدار زیادی از عدم قطعیت باقی مانده است.

“چیزهای زیادی وجود دارد که ما نمی دانیم در مورد انتقال در کشور ما” Lynelle فیلیپس, معاون رئیس جمهور از میسوری بهداشت عمومی انجمن گفت: پس از اعزام. “برای برگزاری یک مسابقات بیس بال حتی خوش بینانه ترین از ما به انقباض غیر ارادی ماهیچه در آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im