‘شما بهتر است زیرا شما یک پسر: مگان Rapinoe آگهی خشمگین ما فوتبال زنان تیم در زمین اعتراض

اختلاف بین ما و فدراسیون فوتبال و تیم ملی افزایش یافت در روز چهارشنبه منجر به یک بازیکن اعتراض و تحقیر آمیز عذرخواهی از فدراسیون.

پیش از 3-1 پیروزی بر ژاپن در فینال SheBelieves جام در Frisco, Texas, این تیم تبدیل شده خود را گرم کردن پیراهن در داخل و خارج در طول سرودهای ملی و تیم, عکس, پنهان کردن تیم ملی, لوگو, اما نه چهار ستاره معنابخش خود را در چهار جام جهانی برنده است.

بازیکنان و این سازمان در حال مبارزه با یکدیگر در یک $66m تبعیض دعوی در دادگاه بیش از یک اختلاف در مورد پرداخت — تیم زنان است که در حال حاضر پرداخت می شود بسیار کمتر از مردان تیم.

پیشرفت های اخیر در اختلاف به وجود آمد از یک دادگاه تشکیل پرونده است که در آن فدراسیون استدلال کرد که زنان کمتر توانایی های فیزیکی نسبت به مردان و آن این بود که “مسلم علم” به جای “جنسیتی کلیشه.”

بازیکن ستاره مگان Rapinoe که رهبری این تیم به پیروزی 2019 فیفا جام جهانی زنان در فرانسه لعنتی رئیس فدراسیون کارلوس Cordeiro بعد از بازی.

“ما مرتب کردن بر اساس احساس کردند که کسانی که برخی از underset احساسات است که آنها تا به حال برای یک مدت زمان طولانی” Ms Rapinoe گفت: مراجعه به دادگاه سند است. “اما برای دیدن است که به عنوان آرگومان به عنوان مصداقی زن ستیزی و تبعیض جنسی را به عنوان استدلال در برابر ما واقعا ناامید کننده است.

“اما من فقط می خواهم بگویم این همه غلط,” او اضافه شده است. “به هر دختر وجود دارد خارج وجود دارد برای هر پسر وجود دارد خارج وجود دارد که به تماشای این تیم که می خواهد در این تیم و یا فقط می خواهد به زندگی می کنند رویای خود را از شما هستند و نه کمتر فقط به خاطر اینکه شما یک دختر هستید. شما بهتر است فقط به خاطر اینکه شما یک پسر.

“ما همه برابر خلق شده اند و همه باید از فرصت های برابر برای بیرون رفتن و دنبال رویاهای ما و برای ما که به معنی بازی کردن در زمین فوتبال. بنابراین هر چیزی که در آن رسوب آنها گفت: در این استدلال درست نیست. آیا تا به حال بر این باورند که.”


یک بیانیه منتشر شده توسط بازیکنان گفت: “ما می خواستیم به ایستادگی در کنار هم به عنوان یک تیم و ایجاد یک بیانیه به نمایندگی از تمام زنان و دختران که فدراسیون نظرات غیر قابل قبول هستند. ما عاشق این ورزش و این کشور ما نمی تواند ایستاده برای این misogynistic درمان است.”

این بود که فقط از بازیکنان تیم که به خشم آمده بودند با پر کردن است. عمده حامیان شرکت بیش از حد از جمله Budweiser ویزا و کوکا کولا.

کوکا کولا تا به حال به نام فدراسیون ادعا در اسناد ثبت شده در اوایل این هفته “غیر قابل قبول و توهین آمیز است.”

رئیس جمهور کارلوس Cordeiro عذرخواهی بخوانید: “از طرف ما فوتبال من صمیمانه عذر خواهی برای جرم و درد ناشی از زبان در این هفته دادگاه پرونده که منعکس کننده ارزش های ما در فدراسیون یا ما تحسین فوق العاده ای از زنان ما تیم ملی.

“ما بازیکنان فوق العاده با استعداد و کار خستگی ناپذیر به آنها نشان داده اند زمان و دوباره از خود مدال طلای المپیک خود را به جام جهانی عنوان.”

او همچنین اعلام کرد لرزش تا فدراسیون تیم حقوقی گفت: آنها تا به حال حفظ شرکت Latham & Watkins.

“من باید آن را روشن ساخته شده به تیم حقوقی ما است که حتی به عنوان ما بحث اعداد و ارقام در این دوره از این مورد ما باید این کار را با نهایت احترام نه فقط برای زنان ما بازیکنان تیم ملی اما برای همه ورزشکاران در سراسر جهان” آقای Cordeiro گفت.

بازیکنان در زمینه تبعیض جنسیتی طرح دعوی در دادگاه در دادگاه فدرال در لس آنجلس در سال گذشته این ادعا به آنها پرداخت می شود کمتر از همتایان خود در تیم ملی مردان. زنان به دنبال بیش از $66m در خسارت تحت دستمزد برابر قانون و حقوق مدنی قانون از سال 1964 و آزمایشی است که برای برنامه ریزی 5 ممکن است.

با گزارش از آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de