آشکارا از سمت چپ از 2 تریلیون دلار بسته محرک بسیاری از سالمندان دبیرستان و بسیاری از دانشجویان واجد شرایط شرکت گسترده کمک های مالی از دولت به آنها کمک حفاری از همه گیر اقتصادی ،

کسانی که بیش از 16 و دانشجویان بودند محروم از دریافت محرک چک های ارائه شده یا به پدر و مادر خود را از طرف آنها و یا آنها را به طور مستقیم اگر پدر و مادر خود را ادعا می کنند آنها را به عنوان وابسته. افراد جوان نیز عدم دسترسی به گسترده تر منافع اقتصادی مانند رهایی از بدهی وام دانشجویی از وام دهندگان خصوصی اغلب مزایای مراقبت های بهداشتی و بیمه بیکاری برای کسانی که هنوز وارد بازار کار شوند.

“من فکر می کنم ما فراموش می کنیم که چگونه آسیب پذیر مردمی جوان هستند” گفت: تشکر. Ro خناس (D-کالیفرنیا.) در یک مصاحبه.

خناس به نام برای هر بسته محرک اقتصادی جدید شامل اضافی برای کمک به بدهی های دانشجویی محرک پول برای دبیرستان و دانشجویان و ایجاد یک برنامه فدرال به افراد جوان و نه محدود به دانشگاه فرصت برای به دست آوردن یک پست-دبیرستان های آموزشی گواهی.

“نیازهای خود ممکن است به عنوان قابل مشاهده و یا فوری به عنوان کسی که یک کسب و کار آنها برد و 25 سال ساخت و یا افرادی که به معنای واقعی کلمه مشکل در قرار دادن مواد غذایی بر روی میز است. اما ما نمی توانیم نسل دیگری از دست داده و از نظر دسترسی به رویای آمریکایی” خناس اضافه شده است.

“هنگامی که بحران مالی 2008 و در حال حاضر مرکب این زمان بحران — شما را اجرا خطر داشتن یک نسل و یا احتمالا دو که احساس رویای آمریکایی است که لغزش به دور از که و این چیزی است که ما به آدرس.”

سناتور. جاش هاولی (R-Mo.), شده است که بعید است قهرمان عظیم فدرال برای کمک به کارگران آمریکایی در سراسر coronavirus بحران است نورد از قانون جدید این هفته برای بار وزارت آموزش و پرورش از ارائه دانشگاهها با اوقاف با فدرال امداد پول مگر اینکه آنها را به صرف برخی از بودجه “برای کمک به دانش آموزان و پوشش هزینه های این اورژانس است.”

در برخی از راه, تاریخچه است که در حال حاضر خود را تکرار برای millennials متولد در 1980s و 1990s و خود را برای جوانتر همسالان زیر را در راه خود را.

زین با بدهی و قربانیان راکد دستمزد بحران مالی شده است مشخصه جوان مدرن بزرگسالی — همه گیر علائم سومین بحران بزرگ تاب بزرگسالان جوان’ فرصتهای شغلی و آموزشی چشم انداز پس از 9/11 حملات تروریستی و بحران مالی 2008-2009.

وال استریت ژورنال/ NBC News نظرسنجی در بر داشت رای دهندگان در سن 18 تا 34 بسیاری از آنها در اجرای اقتصاد بیشتر احتمال دارد به گذاشته و در طول همه گیر از هر گروه سنی دیگری است.

همه گیر نیز به احتمال زیاد به تشدید بدهی های موجود و قیمت مسکن مسائل. در حال حاضر 57 درصد از 18 تا 29 ساله انجام بدهی و 63 درصد از بزرگسالان جوان با سن کمتر از 30 نگران تاثیر هزینه های مسکن خواهد شد که در آینده خود را با توجه به جدید دانشگاه هاروارد جوانان نظرسنجی منتشر شده در روز پنج شنبه. هشتاد و پنج درصد از جوانان آمریکایی به نفع برخی از فرم های دانشجویی بدهی در هر نظرسنجی. در زیر محرک لایحه آنها برخی از رهایی از وام دانشجویی فدرال پرداخت شده اند که معلق بین 13 مارس و سپتامبر. 30. اما خصوصی وام دهندگان را مجبور به دادن وام گیرندگان همان شکستن است.

مگی پادشاه ارشد در دانشگاه بود از کار او در یک رستوران با توجه به covid-19 بیماری ناشی از ویروس است. او در حال حاضر فارغ التحصیل شدن به یک اقتصاد با وام های دانشجویی و او را از ترس او نمی خواهد بود قادر به پرداخت کردن.

“من همیشه خودم در نظر گرفته مسئول مالی اما من از دست رفته من رستوران کار به دلیل covid-19 و در حال حاضر پس انداز من را کنار بگذارند به پرداخت کردن وام در حال رفتن به سمت اجاره, مواد غذایی و لوایح” پادشاه گفت: “از طریق یک بیانیه از روزولت شبکه یک دانش آموز ابتکار سیاست جایی که او در یک سازمان. “نا امیدی رو به افزایش بوده است در نسل ما برای مدتی و این بحران این است که همه چیز بدتر بود.”

در دوران رکود بزرگ افزایش نرخ بیکاری بود بزرگترین جوان آمریکایی ها: از بین 1930 و 1940 آن سر به فلک کشید و توسط 251 درصد برای 14 تا 24 ساله.

و دولت یک نقش فعال در تلاش برای کاهش آن است. سپس بانوی اول النور روزولت ابراز احساس وحشت و نگرانی بیش از آنچه که تبدیل شدن به ملت آینده گفت: در سال 1934 “من لحظات واقعی ترور زمانی که من فکر می کنم ما ممکن است از دست دادن این نسل است.”

مانند بسیاری از افسردگی دوران برنامه CCC تفکیک شد. به نیا اولین مدیر به طور خاص می خواستم برای اطمینان از مدیریت درمان آفریقایی جوانان نسبتا اما آنها هنوز هم مواجه می شوند نژادپرستی و تبعیض نژادی در دولت شعب و کمتر دریافت کمک از همتایان سفید.

دولت نیز پا به ارائه مالی صاف انتقال به زندگی غیر نظامی برای مردان جوان ترک مسلح خدمات پس از جنگ جهانی دوم GI Bill. که قوانین گسترده ارائه جانبازان با شهریه برای شروع و یا ادامه کالج, هزینه های زندگی دستمزد مزایای بیکاری مشاوره شغلی تضمین شده وام برای خرید خانه و یا شروع کسب و کار و بیشتر.

آن را منجر به رونق اقتصادی با توجه به سوزان کان معاون مدیر در موسسه روزولت که گفت برنامه های مشابه کلیدی برای کمک به امروز نسل جوان از نظر مالی تحمل و رشد پست-همه گیر.

“من فکر می کنم که مشکل این است که حتی در بهترین سناریو که در آن شما یک کار — اگر شما در حال ورود به بازار کار در این لحظه آن را 20 یا 40 سال برای دستمزد خود را به جایی که آنها می خواهم اگر شما وارد بازار کار در بهتر لحظه” کان.

او گفت که آن را سخت تر برای مردم را به صرفه جویی برای دوران بازنشستگی و یا خرید اولین خانه های خود هر دو نشانه از “American بزرگسالی است.”

مورخان که باید مورد مطالعه قرارداد جدید را درمان جوان آمریکایی ها شک برنامه های عظیم مانند CCC و NYA می تواند تکرار امروز در سیاسی آب و هوا.

“اگر وجود دارد هر نوع ضربه در حال حاضر برای هر چیزی حتی شبیه این نسخهها کار با برنامه های جدید مقابله, من آن را نمی بینم و هر چیزی مانند CCC است به خصوص دور به من گفت:” Benjamin F. الکساندر که می آموزد تاریخ آمریکا در شهر نیویورک دانشکده فن آوری در بروکلین و نویسنده یک کتاب در مورد Civilian Conservation Corps.

“مردم در 1930s ضرورت احساس نیاز به باز بودن به تجربه و آزمایش با قدرت فوق العاده ای برای دولت فدرال است. کل ایده دولت فدرال سازماندهی یک پروژه عام المنفعه در یک مقیاس گسترده است عادی ، در این روز و سن آن را محبوب زمین-تورم-و نه آنچه که دیده بود در معامله جدید است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

دانلود رایگان مقالات