‘شما می خواهید او را به خوبی?’: جدید ضد مغلوب ساختن پیشی جستن آگهی بر رئیس جمهور تکان دهنده نظر در مورد Ghislaine ماکسول

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

یک تبلیغ جدید با یک جمهوری خواه کمپین گروه انتقاد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای نظرات خود را در مورد Ghislaine ماکسول در اوایل این هفته که در آن او می خواست او را به خوبی.

Ms ماکسول در حال حاضر برگزار می شود در شهری بازداشتگاه در بروکلین رو به اتهام قاچاق استثمار جنسی و سوء استفاده از کودکان زیر سن قانونی پس از دستگیری او در 2 جولای.

58 ساله متهم شده است که از برگشتاندن و نظافت دختران زیر سن قانونی تا او را دوست پسر سابق خود و کسب و کار دیپلم, جفری اپستین می تواند سوء استفاده از آنها. او التماس کرد گناه نیست به چندین اتهام در هفته گذشته.

وقتی پرسیده شد که در مورد پرونده او در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز سه شنبه گفت: “من فقط آرزو می کنم او به خوبی رک و پوست کنده” و افزود: “من او را ملاقات کرد چندین بار در طول سال به خصوص از آنجایی که من زندگی می کردند در پالم بیچ.”

جدید آگهی 30 ثانیه ای از این گروه رای دهندگان جمهوری خواه در برابر تهمت, که منتشر شد, در روز چهارشنبه این کشور را رئیس جمهور نظرات خود را در مورد انگلیسی ها در جامعه.

در این ویدئو راوی آغاز می شود با پرسیدن: “شما آرزو هست ؟ هیچ همدردی ماکسول قربانیان ؟ هیچ همدردی برای دختران جوان بودند که مورد تعرض قدرتمند مردم؟”

در حالی که فیلم از اپستاین و آقای ترامپ صحبت کردن نشان داده شده است در این ویدئو راوی می افزاید: “من حدس می زنم این نباید تعجب.

“هنگامی که شما به آنها اجازه دهید شما آن را انجام دهید” راوی می گوید: به طور مستقیم به نقل از صوتی آقای ترامپ صحبت کردن به بیلی بوش در یک Access Hollywood نوار که در آن او گفت: چون او مشهور است او می تواند گرفتن زنان با اندام تناسلی خود را با توجه به تپه.

30-ویدئو دوم است نه اول آگهی از رای دهندگان جمهوری خواه در برابر تهمت است که مورد انتقاد رئیس جمهور و در روز سه شنبه گروه منتشر شد که او را مسخره میکردند و برای بارها و بارها ادعا coronavirus همه گیر خواهد “فقط ناپدید می شوند”.

بیش از روایت آقای ترامپ مثال چند شماره که در آن او به فکر مرگ کل خواهد پایان آگهی شامل یک نمودار که نشان داد این کشور ارقام در ادامه به افزایش به سطح بسیار بالاتر از هر جای دیگری در جهان است.

در بیانیه ای ارسال به تپهارین پررین مدیر مطبوعات ارتباطات برای مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین, انتقاد جدید حمله آگهی.

“این باتلاق —دوباره — تلاش برای خراب کردن بموقع انتخاب رئیس جمهور ایالات متحده است. رئیس جمهور تهمت است که رهبر یک حزب جمهوریخواه ایالات جایی که او به دست آورده است 94 درصد از جمهوریخواهان رای در طول مقدماتی — چیزی است که هر رئیس جمهور سابق از هر حزب تنها می تواند از خواب.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im