سناتور آدام شیف سرب استیضاح مدیر در سنا محاکمه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است به نام استدلال های ساخته شده توسط رئيس جمهور در دفاع از تیم “تبار به قانون اساسی جنون”.

آقای شیف خشم را با رئیس جمهور دفاع در پاسخ به دیدگاه های ساخته شده توسط Mr تهمت وکیل Alan Dershowitz که استدلال می کنند که مشتری خود را نمی تواند استیضاح برای یک عمل او فکر کرد که ممکن است او را دوباره انتخاب شود.

“شگفت آور آن که در کف این بدن کسی را که استدلال. آن را شروع نمی کند که راه در ابتدا از رئیس جمهور دفاع. آنچه که ما را دیده اند بیش از چند روز است یک نزول به قانون اساسی جنون چرا که راه جنون نهفته است” آقای شیف گفت.

آقای Dershowitz ساخته شده استدلال خود را روز چهارشنبه در پاسخ به سوال یکی از سناتور تد کروز پرسیدن اگر وجود دارد هر گونه اهمیت به تهمت درگیر شدن در یک “عوض”.

“هر مقام دولتی که من می دانم معتقد است که در انتخابات خود را در منافع عمومی” آقای Dershowitz گفت. “و اگر یک رئیس جمهور می کند چیزی که او معتقد است که کمک خواهد کرد که او منتخب در راستای منافع عمومی است که نمی توان نوع عوض که منجر به استیضاح.”

آقای Dershowitz را استثنا برای عوض موافقت نامه که شامل اعمال غیر قانونی و یا کسانی که صرفا برای منافع شخصی.

آقای شیف گفت که تنها کسی که می دانست مشتری خود بود گناه را که استدلال.

تنها دلیل شما را که استدلال است زیرا شما می دانید که مشتری خود را به گناه است و مرده به حقوق. که یک استدلال است ساخته شده از ناامیدی” آقای شیف گفت.

آقای Dershowitz نیست فقط مصرف توپخانه ضد هوایی از مخالفان خود را در مجلس سنا.

در حالی که این استدلال که قانون اساسی تدوین کنندگان اعتقاد نداشت “سوء استفاده از قدرت” به یک جابجایی جرم برای استیضاح رئیس جمهور, آقای Dershowitz اغلب به اشاره استاد حقوق دانشگاه هاروارد Nikolas بویی که در زمان به اندرسون کوپر نشان می دهد در سی ان ان صریحا به مخالفت با Dershowitz.

“سوء استفاده از قدرت است که یک جرم وجود دارد مردم در سراسر کشور که به اعدام محکوم شده است از آن به تازگی آنها به اعدام محکوم شده و از آن پس این کشور تاسیس شد. این یک جرم جنایی” آقای بویی گفت. “به آن را برابر با maladministration به عنوان همکار من استاد Dershowitz می کند که معادل گفت: جنایی فساد است همان چیزی که به عنوان یک عملکرد بد ارزیابی است.”

آقای Dershowitz تلاش برای روشن شدن اظهارات خود در روز پنج شنبه بعد از ظهر در یک سری از توییت این ادعا که رسانه ها “عمدا تحریف شده” پاسخ او را داده بود.

 “آنها مشخص استدلال من به عنوان اگر من تا به حال گفت که اگر رئیس جمهور معتقد است که انتخاب مجدد او شد در منافع ملی او می تواند هر چیزی را انجام دهید” آقای Dershowitz توییتی. “من چیزی گفت که به عنوان کسی که در واقع شنیده ام آنچه من گفتم می توانند گواهی دهند.”

با وجود آقای Dershowitz اعتراض که او اشتباه رهبر اقلیت سنا چاک شومر گفت که او خرید خود اصلاح.

“او در بیانیه ای در کف و سپس صرف روز بعد تصحیح آن است. چه یک بار از مزخرف” دموکرات های پیشرو در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت.

احتمالا محکم ترین پاسخ به آقای Dershowitz که در دست سناتور جری Nadler که بازی یک ویدئو از آقای Dershowitz از سال 1998 – در طول استیضاح از رئیس جمهور بیل کلینتون – که در آن او استدلال می کند که “وجود دارد نیاز به یک ویژگی های جرم و جنایت” به استیضاح رئیس جمهور.

“قطعا آن را ندارد به یک جرم و جنایت است. اگر شما کسی که به طور کامل فساد اداری از رئیس جمهور و کسانی که سوء استفاده از اعتماد و شمار خطر بزرگ برای ما آزادی شما نمی نیاز به یک ویژگی های جرم و جنایت” آقای Dershowitz گفت: در این ویدئو.

با وجود سیل انتقاد برای خود استدلال وکیل – که مشتریان قبلی شامل جفری اپستاین و OJ Simpson – نگهداری و به روز شنبه که او بود که آغشته بر اساس یک سوء تفاهم است.

“مردم آمریکا خواهد مطلع شود بهتر است توسط یک بحث از کودکانه القاب مانند کسانی که در حال پرتاب در من حزبی و صاحب نظران و دانشگاهیان و سیاستمداران” او هنوز توییتی. “لطفا پاسخ دهید اگر شما قبول.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات