“شما تغذیه’: مرد رو اعدام برای فرزنو تیراندازی می گوید نژادپرستی راند او را به قتل

یک مرد متهم به قتل چهار نفر گفت: کارآگاهان در یک ضبط که او تغذیه با نژادپرستی و که او ممکن است به عنوان به خوبی حفظ کشتن به عنوان بسیاری از مردان سفید را به عنوان او می تواند.

کوری علی محمد یک مرد سیاه و سفید است که در حال حاضر در دادگاه برای یک تیراندازی قرار گرفت که در کالیفرنیا در سال 2017 می تواند با مجازات مرگ روبرو اگر محکوم Fresno Bee و ABC30 (KFSN-تلویزیون) گزارش شده است.

در یک ضبط نشان داده شده در طول محاکمه گرفته توسط کارآگاهان بعد از دستگیری آقای محمد پلیس گفت: “من نمی خواهم به انجام هیچ چیز برای اجرای قانون بنابراین من فقط در بر داشت برخی از مردان سفید پوست را به قتل برسانند.”

یک دوربین های امنیتی ضبط شده محمد آمدن تا پشت 25 ساله متل گارد امنیتی کارل ویلیامز و تیراندازی او را.

آقای محمد گفت: ماموران در حالی که تلاش برای دیدار دوستان در متل آقای ویلیامز بود و بی احترامی به او است.

“این شروع می شود در نظر گرفتن عوارض خود را بر شما و شما تغذیه با نژادپرستی” او گفت:. “شما خسته از اجازه دادن به چیزهایی اسلاید.”

اوایل شهادت ادعایی که آقای ویلیامز متوجه آقای محمد و گفت: متل مدیر که خواسته آقای محمد به ثبت نام و پرداخت هزینه اسمی بازدید کننده هزینه.

آقای محمد رفت و به دفتر ثبت نام اما مدیر شهادت او احساس تهدید و لگد مهمان و آقای محمد.

ادعا قاتل گفت که اگر او “رفتن را برای قتل” او ممکن است به عنوان “کشتن به عنوان بسیاری از مردان سفید” را به عنوان او می تواند.

روز پس از آقای ویلیامز به قتل رسید یک فرد مسلح به ضرب گلوله کشته و سه نفر دیگر به طور تصادفی در منطقه مرکز شهر. 34-در سال 37 ساله و 58 سال بودند به ضرب گلوله در یک بازه زمانی.

اولین قربانی شد, Zachary Randalls, 34 بود که نشسته در صندلی مسافر از یک Pacific Gas & Electric کامیون.

“وقتی که من راه می رفت تا به کامیون من تو را دیدم یک مکزیکی راننده و یک مرد سفید پوست” آقای محمد گفت: در ضبط. “من نمی خواهم به هدف راننده زیرا او مکزیکی بنابراین من شات سفید.”

گزارش از سال 2017 ادعا کرد که آقای محمد فریاد زد: “الله اکبر” (“خدا بزرگ است”) در طول بازداشت خود.

علامت books that matter, 37, و دیوید جکسون, 58, مشخص شد که دو نفر دیگر از قربانیان تیراندازی.

در زمان دستگیری فرزنو رئیس پلیس جری دایر گفت: قتل عام کرده بود “هیچ چیزی برای انجام با تروریسم به رغم بیانیه های او ساخته شده است”.

“این است که صرفا بر اساس نژاد,” او اضافه شده است.

در آن زمان گزارش شد که در Facebook صفحه ای که ظاهر می شود آقای محمد یک کاربر ارسال شده “#LetBlackPeopleGo” و تشویق سیاه و سفید “رزمندگان” را به “کوه”است.

آقای محمد دفاع ادعا می کند که او بیمار روانی.

گزارش اضافی توسط آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>