یشیوا به نظر می رسد آینده به آن شیرین 16 و دیگر نامشخص هفته

بالتیمور — در بی ضرر لبه آن وسیع عوارض ناشی از کوروناویروس چیزی از یک آزمایش بیش از آخر هفته: چگونه ممکن است بازیکنان بسکتبال طولانی ریشه دوانده با بازی قبل از اینکه جمعیت — حتی جمعیت در پایین چهار رقم به عنوان اغلب در NCAA Division III — تابع میان یک ورزشگاه خالی از طرفداران ؟

خوب یک 29-1 تیم از یک یهودی ارتدوکس دانشگاه در بالای بریدن از محله منهتن aced این مسابقه پاپ به عنوان آن را بسیار دیگری است. مشاهده یشیوا را پوچ مجموعه ای از اعداد از بعد از ظهر جمعه و شنبه شب: دو NCAA tournament بازی ها, 204 امتیاز (توزیع با مطلق پابرجايي) و 75-برای-119 تیراندازی (63 درصد) 26-برای-45 از سه نقطه در محدوده (57.8 درصد) و هیچ یک از آن را که مربوط به گرفتن داغ.

که از آنجا که وجود دارد نیز این: 49 کمک از جمله 25 در دور اول مقابل موسسه پلی تکنیک ورچستر و 24 در دور دوم در برابر Penn State هریسبورگ در طول راه به یشیوا اول شیرین 16 آمدن جمعه در رندولف-مکن.

“این بچه ها به اشتراک گذاری این توپ گفت:” الیوت Steinmetz, یشیوا مربی التحصیل و بازیکن سابق (1999-2002). و در حالی که شما تعجب آنچه اتفاق افتاده است باید به موقع چنین فاحش شیب در کمک از دور اول به دوم نگاه عاشقانه در این دور دوم از خط 6-پا-ارشد 5 مرد بزرگ گابریل Leifer که واقعا می داند که چگونه به بازی: 10 امتیاز و 20 ریباند 10 پاس گل.

(سه بلوک بیش از حد.)

همه از این امر بسیار خوشحال شده شبکیه از هر کسی که دوست دارد بسکتبال بیش از گفتن چیزهای دیگر حتی به چند تا چشم تماشا. دانشگاه جانز هاپکینز دانشگاه میزبان ذکر شده در روز پنج شنبه سه coronavirus موارد در مریلند و تلقی آن را “محتاطانه به برگزاری این مسابقات بدون تماشاگر.” این مانع هر گونه مناسب همراهی به یشیوا تفسیر بسکتبال — a string quartet شده اند که مناسب ترین و شد دوم مانند خالی کردن رویداد در مارس بسکتبال ضرب وشتم با توجه به آسوشیتد پرس پس از یک بازی زنان زودتر جمعه بین روآن و تجاری دریایی.

[یشیوا در NCAA tournament محل نگهداری خالی توسط coronavirus ضربان WPI و غروب]

تنها شرکت کنندگان در دانشگاه جانز هاپکینز شد و بازیکنان و مربیان و کسانی که با مشاغل دیگر. در یک نقطه و شنبه شب از ردیف بالا از اندکی می ایستد پشت یشیوا نیمکت افق کنفرانس کمیساریای لیندا Bruno که قبلا برای بزرگ شرق و اقیانوس اطلس 10 و یشیوا مدیر ورزشی جو Bednarsh ایستاده بود به عنوان تنها گروه دو به تشویق و در عین حال یکی دیگر از یشیوا سبد خرید.

Bednarsh سپس راديال را شایسته شوخی در مورد بازی “آوردن جمعیت به پای خود.”

در حال حاضر به عنوان شماره 13 یشیوا خود را طول می کشد بزرگ نجومی و آن از خود گذشتگی و خود را بسیار مهم طنز به Ashland, Va., بازی شماره 3 راندولف-مکن به نظر می رسد آن را pivot دوباره: بازگشت به برخی از عادی. در مورد برنامه تمرین در یک مدرسه که تعطیل کردن کلاس های نیمه هفته گذشته پس از یک دانش آموز آزمایش مثبت برای coronavirus Bednarsh ساخته تمایز مهم.

“پردیس نیست, بسته شده,” او گفت:. “فقط کلاس ها لغو شد. غذا و خدمات بدنسازی, همه چیز دیگری در جریان است. منظورم این است که تمام ورزش های دیگر می رویم.” کلاس نمی خواهد اتفاق می افتد دوشنبه و سه شنبه به هر حال به دلیل پوریم تعطیلات.

همانطور که از دوشنبه, Randolph-مکن اقدام به صورت عادی برای مدیریت بازی به گفته یک سخنگوی حالی که برای نظارت بر هر گونه دستورالعمل جدید از وزارت بهداشت ویرجینیا. مدرسه جلب sellout 1,260 روز جمعه به آن Crenshaw-فارغ التحصیلان بدنسازی برای آن در دور اول برنده بیش از وسلی و 740 روز شنبه خود را برای دور دوم برنده بیش کالج نیوجرسی. مانند دیگر مدارس Randolph-مکن کمک کردن یشیوا با یک نکته از ساعت 2 بعد از ظهر جمعه را قادر می سازد مکابی به پایان بازی و بازگشت به هتل خود را به رعایت شبات قبل از غروب آفتاب با افزایش اضافه از نور روز صرفه جویی در زمان را یک ساعت به تعویق افتادن غروب آفتاب.

“مردم خیلی خوب در مورد آن” Bednarsh گفت: از دیگر مدارس و برنامه ریزی است. “NCAA شده است فوق العاده در مورد آن. مدارس در کنفرانس ما فوق العاده در مورد آن.”

در صورت هر گونه تغییرات در میان یک تغییر جهانی داستان یشیوا خواهد توسل به آن نشان داده سازگاری و آن طنز است. در بالتیمور آن اب و هوای یک هتل لغو اصلی خود را رزرو به دلیل یشیوا را در تقاطع با کروناویروس و سپس 80 دقیقه تاخیر در tip-off جمعه در حالی که WPI کردم ترخیص از دولت خود را به شرکت.

[آنچه شما نیاز به دانستن در مورد کوروناویروس]

پس از آن آمد یک پیچ و تاب و عجیب از خالی-ورزشگاه آزمایش: این احتمال که ممکن است آن را آسان تر را به رایگان می اندازد میان buzzy جمعیت از زمانی که یک صدا در طرف دیگر پارس دستورالعمل ها را به تیم خود را از اواسط شات. مکابی یک دور 9 از 16 در دور دوم.

“من نمی دانم اگر آن را سخت تر” گفت: 6-پا-7 کماندار Ryan Turell که splurged برای 71 امتیاز در دو بازی “اما قطعا نگاه سخت تر از امروز راه ما آن را به ضرب گلوله. اما آره ما رو برای رسیدن به ورزشگاه و تمرین نه فریاد در هر یک از دیگر. ما همیشه فریاد زدن و سعی کنید به روان هر یک از دیگر بر روی خط پرتاب آزاد. من حدس می زنم ما رو به آرام در حال حاضر.”

یا شاید نه.

یا راه خود را مفید سبک سری کمک می کند تا آنها تعریف و آن را قابل مشاهده و قابل شنیدن و همه جا در آخر هفته مسیر را از طریق نسبی سکوت. در پایان یک ایست موظف زمانی که Turell دست بلد, Steinmetz از او خواسته در مورد آمادگی و Turell یک دراز و باریک نیروی که به نظر می رسد هرگز به آشنایی با هر گونه چربی گرم وانمود به خیره Steinmetz, مسخره glowering. در نزدیکی نهایی زنگ بازیکنان از پایان پشت نیمکت به نظر می رسید را به تمسخر Steinmetz خود را در مورد دست زدن به یک تعویض وضعیت حتی شوخی او را به عنوان “برو.”

“بنابراین من بسیاری از نظرات در مورد این واقعیت است که من به طور کلی نشستن, همه بازی” Steinmetz گفت. “من نمی تواند. من نمی داد بسیاری. من چیزی است که من می خواهم بچه ها را به بازی شل. من می خواهم آنها را به بازی با وقار. و اگر آنها بیش از نگاه و آنها نا امید مربی که اضطراب و فریاد و جیغ و ناراحت شدن در نقاط در این بازی حتی اگر قلب من است, مانند سقوط از قفسه سینه من در پایان یک بازی نزدیک, همه بازیکنان ما فقط می توانید نگاه کنید و ببینید که آرام است. آنها را که به دادگاه. آنها را به آنچه آنها را در خود مربی به دادگاه. شما ببینید که در این راه بسیاری از تیم ها بازی. یک مربی پر انرژی را دریافت انرژی بیشتر از تیم خود را. من می خواهم به اعتماد من را به خود انرژی و اجازه دهید آنها را ببینید, نوع آرامش و وقار در کنار. و تا آنجا که برای ما کار می کرد.”

Leifer گفت: “من تنها برای یشیوا. من در دبیرستان, اما من می دانم که در دبیرستان ما تا به حال چیزی نزدیک به این نوع از محیط خانواده است که ما در حال حاضر. من در تیم های دیگر سال است و آن را شگفت انگیز بوده است, بازی با آنها و ما تا به حال اخوان المسلمین نیز, اما در این سال چیزی خاص است. ما را واقعا کل گروه با هم.”

Steinmetz گفت: “مربیگری را کمی ساده تر زمانی که شما بازیکنان بود. این واقعا یک لذت است. این بچه ها هستند که فداکارانه و خاموش دادگاه است.”

که بدان معنی است 29 برنده در یک ردیف پس از باز کردن و دست دادن در Occidental در لس آنجلس در ماه نوامبر از جمله حتی عجیب و غریب آخر هفته در هیجان انگیز البته از طریق برخی از عجیب و غریب تبدیل می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>