یشیوا در NCAA tournament محل نگهداری خالی توسط coronavirus ضربان WPI و غروب

خواهد نیوتن برای واشنگتن پست

یشیوا بازیکنان گرم کردن در خالی Sylvester بدنسازی در دانشگاه جانز هاپکینز قبل از بازی موسسه پلی تکنیک ورچستر در بخش سوم بازی مسابقات.

بالتیمور — چیزی غیر عادی با شکوه جمعه در دانشگاه جانز هاپکینز: برای تلفن های موبایل خواهد بود که نامفهوم بود و طرفداران اجازه داده شده در ورزشگاه; این چیز عجیب و غریب از یک طرف رو به بسکتبال مهلت نهایی buzzer بلکه گسترده تر مهلت شبات; shuttering از تسهیلات بین بازی و پس از آن می تواند ضد عفونی.

در یک نقطه در NCAA Division III مردان مسابقات بسکتبال درب-برطرف کننده بین دانشگاه یشیوا در نیویورک و موسسه پلی تکنیک ورچستر ماساچوست یک WPI بازیکن به پایان رسید و یک پرتاب آزاد به ریاست عقب downcourt و barked برخی از NC-17 کلمات.

یک عکس آن را شنیده از تمام راه ان و چرا با توجه به داد و بیداد سبک desolation of 1,100-صندلی Sylvester بدنسازی با دانشگاه جانز هاپکینز داشتن بسته بازی روز جمعه به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر coronavirus میان یک وضعیت اضطراری اعلام صادر پنج شنبه توسط مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان.

پس از ویژگی های ناپاک نامیده می شد و هر از صرف 30 یا بیشتر تماشاگران همه حال برای کار دلایل در پلاستیک سفید می تواند شنیده کوچک گفتمان بین WPI مربی کریس Bartley و عکس.

شنیدن نیز بودند ساختگی ناله بورس را در تلاش به دست آوردن این مقام را به تماس با یک ناپاک.

و سپس در یک فاصله با 7:30 باقی مانده و توانا یشیوا (28-1) جلوتر 82-57 در راه آن 28th, پیروزی راست سخنرانان blared “امینم” را “از دست دادن خودتان” و به عنوان ایست به پایان رسید و بازیکنان, بازگشت, یک طرف, بدنسازی, rang با خوشه ای از یشیوا بازیکنان روی نیمکت رپ قدیمی آشنا از آلبوم.


[Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: آخرین از ایالات متحده و در سراسر جهان]

حتی در میان esprits د سپاه مکابی باید کاملا یک esprit. قبل از هر چیز برای تلفن های موبایل در طول 102-78 برنده شدن در آمد خود را از نیمکت التماس دفاع و ارائه loud shot-ساعت به روز رسانی, که ارشد Simcha Halpert گفت: “من فکر می کنم ما ساخته شده یک تلاش هماهنگ ما نیمکت اراذل و اوباش به عنوان ما آن را.”

خواهد نیوتن

برای واشنگتن پست

رایان Turell که نمره 41 امتیاز پمپ های خود را یشیوا هم تیمی قبل از بازی.

مسیر خود را به برنامه های خود را به بالاترین اوج را از ویژگی های برخی از سخت تپه از انحراف آنها به کار گرفته و با اعتماد بنفس.

خود را یهودی ارتدوکس مدرسه واقع در امتداد رودخانه هارلم در بخشی از منهتن که باریک به بریدن بسته پنج شنبه پس از یک دانش آموز آزمایش مثبت برای coronavirus. بالتیمور-منطقه هتل آنها محفوظ است و لغو آنها و وادار کردن آنها را در جای دیگر و مربی الیوت Steinmetz استفاده از کلمه “تبعیض” به آسوشیتد پرس. به عنوان اگر که نیست روی حیله و تزویر-به اندازه کافی به دنبال یک برنامه همیشه اول NCAA tournament برنده شدن در یک ثانیه-تا کنون ظاهر دوشنبه به ارمغان آورد یک نوع tip-off تانگو.

شروع بازی زمان رفت و از 1 بعد از ظهر به 2 تا 2:20 عنوان WPI در انتظار ترخیص از بالای آن مدیران نظارت بر شیوع بیماری است. یشیوا مربیان و دیگران شروع به اخم در مورد غروب آفتاب در 6:04 بعد از ظهر آغاز شبات 18 دقیقه قبل از آن در 5:46 و یشیوا نیاز به ترک محل ترجیحا با 5 بازی به پایان رسید و یا نه. در یک نقطه در اجرا مربیان مضطرب بیش از اینکه آیا ممکن است رسمی (یا “رسانه”) وقفه که گسترش بازی را مدت. وجود دارد خواهد بود.

اندرو بارون WPI دانشیار مدیر روابط عمومی اشاره کرد که چگونه WPI لغو کرده بود آن پروژه های بین المللی برای این بهار که در گذشته ویژه دانش آموزان کار بر روی زیرساخت ها در غنا کاهش سیل در آلبانی و غیره گفت: “من فکر می کنم ما باید اعتماد به نفس است که ما در حال ساخت, تحصیل کرده, گیری آگاهانه. این تغییر به طور چشمگیری در طی 36 ساعت و حتی بیش از 12 گذشته.”


[NCAA در حال آماده سازی برای coronavirus و آن را پیچیده]

با tip-off در نهایت ظاهرا تایید بازیکنان پدید آمده برای warmups در حدود 1:20 و سپس آماده با Dreamville را “پایین بد” Meek Mill را “هیولا” و جاستین Rarri را “W2leezy” وافغان از طریق شسته و رفته کاورنو ، پس از 2 مکابیان پدید آمده در شکل گیری و تشویق دو مهمان نواز بیمارستان جانز هاپکینز بچه ها در امتداد ردیف اول. بازیکن intros برجسته مشت لمس و نه از دست دادن.

خواهد نیوتن

برای واشنگتن پست

Eitan Halpert مثل همه یشیوا بازیکنان می پوشد kippah در طول بازی.

بازی شروع در 2:20 در آنچه به وضوح می تواند یک روز خوب برای یشیوا برای جلوگیری از, می گویند octuple اضافه کاری. اگر ساخت شبات جویده یشیوا بازیکنان در ذهن, آن را بسیار به سرعت جویده کمتر است. با یشیوا را تلف اموال کمیاب و مربیگری به وضوح tiptop سرب در شروع 11-9 پف کرده به 51-30 در نتیجهی — در 3:01 بعد از ظهر! — و در نهایت گسترده تر به 63-36.

“شما می دانید” Steinmetz گفت: “چند روز باید بدیهی است که شده کمی دلخراش و کمی سخت اما من فکر می کنم ما بچه ها فقط تا متمرکز و بنابراین آماده برای بازی آنها هیجان زده به دریافت در دادگاه. ما در مورد آن صحبت کمی در اتاق قفل شما می دانید اینها ما 40 دقیقه به نوع فقط انجام آنچه ما آمد و باید از این فرصت برای هیجان زده و پر انرژی و بیرون بروید و بازی کنید.”

که آنها و Steinmetz گفت: “من فکر می کنم آن را یک دسته از بچه ها که تا به حال یک هدف زمانی که آنها شروع فصل به دنبال آن از طریق آنها می آیند برای هر تمرین آماده برای رفتن. آیا ما در حال رفتن تماس یا بدون تماس در عمل ذهنیت همان است. سطح انرژی را همان. و آنها پارسه. این بچه ها آنها فقط می دانند که چگونه به انجام. آنها می دانند که چگونه به عکس های بزرگ. شما می دانید که ما تا به حال سهم ما از نزدیک بازی ها و آنها به نحوی پیدا کردن یک راه برای برنده شدن در هر زمان.”

آنها خوب-غم و اندوه 34 56 عکس (60.7 درصد) در روز جمعه از جمله 15 از 28-اشاره گر با Turell تیراندازی 13 16 به طور کلی و 7 برای 9 از پشت قوس و در پایان با 41 امتیاز.

سپس آنها را به آماده شدن برای دور دوم بازی شنبه برابر Penn State-هریسبورگ یا دانشگاه جانز هاپکینز که در بازی جمعه شب.

متون کهن به عنوان آن اتفاق می افتد به نظر نمی رسد به اجازه می دهد شبات استثنا برای مارس جنون.

“آره, آن را قطعا متفاوت از هر کس دیگری چون ما نمی خواهد آماده سازی بیش از 25 ساعت در تمام,” Steinmetz گفت. “بنابراین ما بازگشت به هتل. ما قبل از آماده شدن و دیده بانی در هر دو پتانسیل مخالفان. ما بیش از آنها را به طور خلاصه امیدوارم قبل از سبت شروع می شود. ما پیدا کردن در برخی از نقطه من مطمئن هستم که برنده. و سپس ما به شما سعی کنید به صرف یک خوب 20 دقیقه بعد از سبت به پایان می رسد و باید یک تیم در جلسه رفتن بیش از پیشآهنگی. ما نمی خواهد که فرصتی برای انجام فیلم. ما نمی خواهد که یک شوت در اطراف. اما ما در اینجا خواهید بود; امیدوارم ما به دنبال یک 9 صبح شروع شود اما امیدوارم ما در اینجا خواهید بود در 9 ساعت برای بازی آماده است.”

به عنوان او به پایان رسید صحبت کردن, ورزشگاه در حال حاضر بسته شده بود — به صورت نادر سطح تمیز کردن برای یک نوع نادر از آرام جمعه شب بازی. حداقل کسانی انجام تمیز کردن ندارد به جمع آوری و دور از استفاده از لیوان های زیر یشیوا نیمکت. مکابی هر سفارشی رسیده بود زیر کرسی و مراقبت از آن است.

خواهد نیوتن

برای واشنگتن پست

تیلور میشل آماده برای ضد عفونی کردن سالن ورزش بین جمعه اول و دوم بازی است.

ادامه مطلب: ثبت نام برای ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای ردیابی شیوع. تمام داستان های مرتبط در این خبرنامه به رایگان دسترسی داشته باشید. چگونه coronavirus گسترش در نیویورک: از یک مرد به خانواده اش. سپس یک همسایه. سپس دوستان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im