همچنین در دوشنبه ویرجین ریچارد برانسون فضای گردشگری شرکت اعلام کرد که آن را امضاء کرده است به توافق با ناسا برای شناسایی افرادی که ممکن است می خواهم برای پرواز به ایستگاه فضایی و همچنین آماده سازی آنها برای ماموریت پیوستن به دیگران که در حال تلاش برای کمک به ترویج خصوصی پروازها وجود دارد.

در ژانویه ناسا امضا توافق نامه با KBR به کمک آموزش خصوصی فضانوردان ناسا امکانات. ناسا تا به یک توافق با یک شرکت دیگر اصل فضا است که در حال حاضر رزرو خدمه چهار ایستگاه در یک پرواز است که می تواند اتفاق می افتد به عنوان به زودی به عنوان نیمه دوم سال آینده. به طور جداگانه SpaceX امضا قرارداد با یک شهروند خصوصی امضاء کرده است به توافق با SpaceX برای پرواز به فضا.

این حرکت به عنوان ناسا در حال حرکت است به شدت به اهرم رشد قابلیت تجاری بخش فضای که برای سال پرواز حمل بار و تجهیزات به ایستگاه فضایی. ماه گذشته SpaceX شد و اولین شرکت خصوصی به پرواز ناسا فضانوردان وجود دارد.

شرکت های خصوصی نیز در تلاش برای ساخت زیستگاه های تجاری در فضا است. ناسا مدیر جیم Bridenstine به تازگی در توییتر اعلام کرد که آژانس فضایی خواهد پرواز آن فضانوردان در زیر مداری فضاپیما مانند کسانی که در حال توسعه توسط Virgin Galactic و جف بزوس’ Blue Origin به عنوان بخشی از آموزش خود را. (بزوس صاحب واشنگتن پست.)

آژانس فضایی نیز به دنبال همکاری با بخش خصوصی در آن بازگشت به ماه. در اوایل سال جاری را اعطا نزدیک به 1 میلیارد دلار در قراردادها به سه شرکت به منظور توسعه فضاپیما قادر به گرفتن فضانوردان از سطح ماه است.

در بیانیه ناسا گفت که “ارائه گسترش فرصت ها در ایستگاه فضایی بین المللی به تولید و بازار و ترویج محصولات تجاری و خدمات کمک خواهد کرد تسریع و گسترش فضای اکتشاف بازار برای بسیاری از کسب و کار.”

ناسا می گویند آنچه در شرکت های ارائه بازاریابی پیشنهادات و یا چه تلاش به دنبال دارد. یک سخنگوی آژانس گفت: ناسا به رسمیت می شناسد که باید آن را شفاف با مردم در مورد فعالیت های در هیئت مدیره ایستگاه که در آن مالیات دهندگان باید سرمایه گذاری بیش از 100 میلیارد دلار. اما در همان زمان اگر آن پرده یک شرکت تبلیغات و یا بازاریابی طرح در موعد مقرر آن را کاهش می دهد انگیزه ای برای این شرکت ها به استفاده از ایستگاه فضایی.

ناسا همچنین گفته شد که بخش خصوصی فضانوردان هستند که اصل فضا ارسال خواهد به ایستگاه. در ماه مارس این شرکت گفت: آن را به حال امضا قرارداد با SpaceX به پرواز “فرمانده حرفه ای آموزش دیده با اصل خصوصی در کنار سه فضانورد را از ایستگاه فضایی بین المللی.” این ماموریت قرار است برای راه اندازی در اوایل نیمه دوم سال آینده و خدمه خواهد “تجربه حداقل هشت روز از ایستگاه فضایی و نمایش از زمین است.”

Bridenstine گفت: اصل کار با تام کروز به فیلم یک فیلم در هیئت مدیره ایستگاه اما این شرکت تایید نشده است. انتظار می رود به ایجاد یک اطلاعیه در خدمه برای پرواز خود را در ماه آینده.

ناسا ارتقاء ایستگاه فضایی برای استفاده خصوصی ناگهانی در مورد چهره برای آژانس فضایی است که برای سال ها رفت و به طول های بزرگ به منع منافع شرکت های بزرگ در فضا است. حتی به عنوان آن فضانوردان, همجنس باز, M&Ms در فضایی ناسا صبورانه ماند به دور از حمایت خاص هر محصول و یا شرکت با اشاره به جای آن به “پوشش آب نبات شکلات” از ترس از ظاهر به نفع یک نام تجاری بیش از دیگری است.

برای سال های ناسا تا به حال ممنوع خصوصی شهروندان از ایستگاه هر چند روسیه آن را اجازه می دهد و در طول سال پرواز چند نفر وجود دارد.

پرواز نمی شود ارزان است. ناسا گفت: این امر هزینه $35,000 یک روز برای مسافران به اقامت سرنشین ایستگاه. و سواری وجود دارد می تواند برخی از هزینه $50 میلیون مقامات تخمین زده اند هر چند که می تواند تعیین شده توسط این دو شرکت در ناسا استخدام به پرواز فضانوردان به ایستگاه SpaceX و بوئینگ.

در مصاحبه با جورج Whitesides, باکره, کهکشانی مدیر عامل شرکت گفت: این شرکت فضانورد آموزش برنامه خواهد ساخت بر روی آن کار می کنند در حال توسعه یک فضاپیمای زیر مداری آن تماس SpaceShipTwo.

شرکت پرواز خودرو به لبه فضا دو بار و آن را تا به برخی از 600 نفر پرداخت می شود که برای سفر و یا قرار قابل توجهی سپرده نسبت به بلیط که می تواند هزینه تا آنجا که $250,000.

“ما با قرار دادن مقدار زیادی از فکر به برنامه های آموزشی ما برای SpaceShipTwo,” او گفت:. برای مداری پروازهای این شرکت را در “ایجاد چیزی است که امن است, جامع, آموزشی, بلکه واقعا سرگرم کننده است و بسیاری از سبک.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

دانلود رایگان مقالات