سال قبل از بازیکنان در زمان زانو, Carlos Delgado آموخته است که چگونه سخت می توان آن را به ایستادگی در MLB

او اجازه نمی دکمههای تا نوستالژی بازی او ستاره دار در حدود یک نسل در ’90s و 2000s شد که او یکی از تنها شش بازیکن به آمار 30 خانه اجرا می شود در 10 فصل متوالی تعدیل تمایل خود را برای اخلال در آن را به جلب توجه به یک موضوع که در آن قرار بود یک انحراف.

و Delgado اجازه نداد خود را برای اولین بار به زبان اسپانیایی او را ناراحت کننده برقراری ارتباط افکار خود را به زبان انگلیسی-زبان رسانه است.

به عنوان دولت بوش در سال 2004 ramped تا جنگ خود علیه عراق Delgado آنچه چند ورزشکاران — و حتی تعداد کمتری از بازیکنان بیس بال و تقریبا هیچ اسپانیایی زبان ballplayers — انجام و یا انجام دهد: او ایستاده بود تا او صحبت کرد و او با استفاده از بازی خود را در مرحله اعتراض به یک علت.

به عنوان بازی از “God Bless America” در بیس بال هفتم زمین باز یافته کشش آرام آرام سفارشی در پی 9/11, Delgado, با تورنتو و سپس شروع به ناپدید می شوند و به روده ها از هر ستاره شرق او بود. او ظهور کرد و تنها پس از آخرین بار. “من باور نمی کنم در جنگ” Delgado توضیح داد که در مورد خواسته خود را آشکار ناپدید شدن طول آهنگ. برای چند سال قبل در پورتوریکو او درگیر شد در تظاهرات علیه ارتش ایالات متحده نصب و راه اندازی در جزیره ویقوس.

“من می خواستم برای نشان دادن نارضایتی من با روشن ما سیستمیک نژادپرستی در کشور ما” Kapler به خبرنگاران گفت:.

در حالی که فوتبال حرفه ای را دیدم سیاه و سفید بازیکنان تعطیل همه ستاره بازی در سال 1960 بیش از تبعیض نژادی و طرفدار بسکتبال بازیکنان باید ملبس به تی شرت ورزشی سیاسی اظهارات و آشکارا اعتراض مالک با متعصب اعتقادات و نسکار فقط ممنوع مؤتلفه پرچم و شتافت سیاه و سفید زندگی می کند, ماده, ماشین, دلگادو ماکسول و در حال حاضر Kapler بازیکنان تقریبا تاریخ histrionic remonstration در بیس بال و سیاسی شود. در یک قرن و نیم است. نه شمارش 60 سال یا بیشتر البته وقتی بیس بال موقعیت خود را به عنوان یک معیار تعصب با هماهنگی خود با امریکا آپارتاید سیستم شناخته شده به عنوان Jim Crow با امتناع از اجازه می دهد مردان رنگ به بازی بازی خود را.

“در بیس بال ما بسیار کمتر از آمریکایی های آفریقایی تبار” Delgado به من گفت دوشنبه از خانه اش در Dorado, پورتوریکو, فقط در خارج, San Juan. “پس گفت که, که او را ببخشید. آنچه را عادلانه و به دنبال عدالت نباید متصل به سیاه یا سفید.

“شماره دو به نظر می رسد که بیس خیلی سنتی تر از ورزش های دیگر” Delgado گفت: “و شما می توانید آن را از بازاریابی خود را به سرگرمی است. بیس بال عقب. بازیکنان احساس مانند ” اگر من صحبت می کنند من قصد دارم به مجازات.’ “

برای مطمئن شود, ماکسول بود که یک شکارچی برای اوکلند در زمان تظاهرات خود را یافت او تنها دو فصل گذشته پس از او زانو زد بازی Acereros د مونکلووا مکزیکی لیگ. او شکایت کرده عدم توانایی خود را به عقب بر گردیم در لیگ های بزرگ است تصادفی نیست با موضع سیاسی.

Delgado برای پنج سال پس از اعتراض او تا زمانی که او بود 37. اما بر خلاف ماکسول او تاسیس ستاره که به دست آورد MVP آرا در سه تا از گذشته خود پنج فصل است.

و Delgado است که به راحتی دو زبانه است.

“اگر شما 30 تا 40 درصد لاتینی, بازیکنان, که بسیاری از, بیشتر, اسپانیایی-بازیکنان صحبت که نه همه آنها به طور کامل مسلط به زبان انگلیسی,” دلگادو “و گاهی اوقات آنها به دنبال تابعیت آمریکایی و آنها نمی خواهند به صحبت کردن در برابر استقرار.”

Delgado همیشه خاص خود را جای پای. او یک شهروند آمریکایی به عنوان یک پورتوریکو. پدر او یک مددکار اجتماعی که حامی پورتوریکو استقلال جنبش برای شکستن از ایالات متحده است.

“او یک هدف سیاسی چرا که در دهه 60 اگر شما طرفدار استقلال در پورتوریکو شما استفاده می شود به هدف توسط پلیس و دولت” Delgado گفت.

“ما آگاه بودند و از بسیاری از مسائل که در جریان بود اما ما نیز آموخته است که ما به دنبال برابری” Delgado گفت. “پدر من بود, مثل من, بزرگ, تاریک, مرد. مادر من سفید است پورتوریکو سفید. بنابراین از آنجایی که من بچه بودم دیدم که. اما پدر من یک تاثیر بزرگ. آنها بسیار عادلانه مردم است. و من می دانم که او مسائل را با بودن با نژاد های هدفمند و سیاسی هدف قرار دادند.

“و من از طرفداران [روبرتو] کلمنته” Delgado یادآور شد.

در سال 2006 Delgado ارائه شد روبرتو کلمنته جایزه به عنوان بازیکن بیس بال که بهترین نمونه ای نوعدوستی بود از کلمنته سالن از شهرت پورتوریکو outfielder که فوت در سال 1972 در سقوط هواپیما ارائه منابع به قربانیان زلزله در نیکاراگوئه.

Delgado اعتراض آسان نبود. چه اعتراض است ؟ در طول یک سری در استادیوم یانکی در جولای 2004 پس دلیلی برای امتناع خود را به عضویت در “God Bless America” نازل شد و گفت: “هرگز شنیده بوس بنابراین با صدای بلند. اما Blue Jays سازمان او را پشتیبانی می کند. برخی از هم تیمی های خود در صحبت های خود به نفع هیچ یک استدلال در برابر او.

“من نمی گویم این به دست کشیدن از بازی” Delgado گفت. “این بازی که من دوست دارم. من تا به حال این فرصت را به یک زندگی بازی که بازی. اما با دیدن سایر رشته های ورزشی در حال حرکت کمی سریعتر از بیس بال … این چیزی است که آنها می توانند یک نقش. منظورم این است که در پایان روز که نمی خواهند عدالت را که نمی خواهید برابری است ؟ این چیزی است که من سعی می کنید برای آموزش بچه های من. این راهی است که من سعی می کنم به انجام زندگی من است.

“من احساس می کردم بخشی از کار من دیگر از بازی بیس بال بود که به دنبال یک راه بهتر برای یک نگاه بهتر جامعه” Delgado گفت. “من آرزو می کنم بیس بال بود کمی بیشتر فعال باشیم.”

و اگر نه در این فصل به عنوان کشور roiled توسط نژادی حساب ،

بیشتر بخوانید از پست:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im