“این فوق العاده است!” او فریاد زد.

دیوید سوزان است که 32 سال است. او یک مشاور دولت از شمال ویرجینیا. و این بازی برای اولین بار از یک نوپای زمستان-بهار لیگ فوتبال ساخته شده او را احساس می کنم مثل یک بچه. آن را در واقع یک زمان خوب است.

آب و هوای آفتابی با درجه حرارت در 40s احتمالا کمک کرد که آیا این واقعیت که تقریبا تمام آئودی زمینه 20000 صندلی پر شد با مردم داشتن به عنوان خوب به عنوان خود را. و این خوب بود که این تیم در خانه شد و مورد ضرب و شتم سیاتل اژدها 31-19. اما چیز دیگری وجود داشت که رونق گرفت که مردم به تماشای فوتبال حرفه ای در داخل یک ورزشگاه ساخته شده فوتبال. از XFL سریع و پر از جرم و دیوانه قوانین جدید که در حفظ و بازی های جالب است. و همچنین حرفه ای فوتبال در واشنگتن ،

“آه, نه, شما نمی خواهید برای رفتن به فدرال اکسپرس” سوزان گفت: nodding سر خود را در جهت مبهم از Washington Redskins’ ورزشگاه در Landover, Md.

در پاییز گذشته او رفت و به تماشای Redskins در فدرال اکسپرس زمینه است. این یک بازی در برابر شیرها دیترویت یک بازی ردسکینز در واقع برنده احتمالا هیجان انگیز ترین آنها در خانه بازی سال. و او را در هر نقطه در نزدیکی به عنوان بسیار سرگرم کننده که روز به عنوان او ایستاده به سمت پایین بخش 115 آئودی در زمینه تماشای لیگ او تا به حال هرگز دیده می شود, تماشای بازیکنان اکثر مردم نمی دانند.

و او تنها در مورد پرداخت $25 برای صندلی خود را که به نظر می رسید مانند بهترین معامله از همه است.

“من خواهید بود” او گفت:.

اگر این بازی برای اولین بار از دی سی جدید تیم فوتبال این است که هیچ نشانه ای متوسط مدافعان فن یک مرد در 20s خود و یا 30s با پول به اندازه کافی برای خرید یک $89.99 مدافعان نیوجرسی و $13 آبجو که می خواهد به تماشای برخی از سرگرم کننده فوتبال حرفه ای است که آسان مترو سوار دور در این منطقه است. به عبارت دیگر دقیقا فن Washington Redskins یک بار متعلق به و از دست داده اند در سال های اخیر است. دوباره و دوباره 20 – و 30-چیزی bros در آئودی زمینه تاسف درایوهای به فدرال اکسپرس و حیرت انگیز هزینه NFL. حداقل برای یک روز آنها دریافتند فوتبال سرگرم کننده دوباره.

چه کسی می داند چه XFL تبدیل خواهد شد. وجود دارد یک بار دیگر از XFL آغاز شده مانند این یکی توسط WWE صاحب وینس مک ماهون. که لیگ به طول انجامید که تنها برای زمستان و بهار سال 2001 بود که در مورد اثبات NFL بود و خسته کننده عصبی لیگ که نیاز به توان بیشتر شبیه به کشتی حرفه ای است. اولین XFL بازی در لاس وگاس بود و cheerleaders در لباس چرم, رقص, در سیستم عامل و در حال اجرا به عقب با نام مستعار “او نفرت من” در پشت پیراهن خود را. مک ماهون می خواستم به مخاطبان تلویزیونی دسترسی کامل و معروف فریاد زد: “اجازه بدهید ما فضول!” در آستانه لیگ را برای اولین بار.

از XFL 2.0 است که قرار بود در مورد همه چیز اول XFL نبود. در راه است که احتمالا به همین دلیل این بازی برای اولین بار در كشور در واشنگتن. به جای cheerleaders در چرم جدید XFL ندارد cheerleaders در همه. لقب شنبه تا به حال هیچ چیزی برای انجام با پوست و یا جنسیت, اما همه چیز را با بازی در زمین — قوانین جدید که شامل یک فرد کیکآف شکل گیری طراحی شده برای تشویق گرداند و تقاضا است که پس از touchdowns تیم باید برای دو یا سه امتیاز تلاش می کند از 2-تا 5 یا 10-حیاط خط.

“شما نمی توانید اساسا تغییر بازی” XFL کمیسر الیور شانس (پدر سابق Indianapolis Colts کارفرمایی اندرو شانس) گفت: به عنوان او ایستاده بود در این زمینه قبل از بازی. “اگر شما آن را تغییر دهید بیش از حد آن را نمی خواهد فوتبال است.”

در روز شنبه آن را احساس مانند فوتبال است. فوتبال در واقع با یک مبارزه touchdowns MVP شعارهای DC کارفرمایی Cardale جونز (او انداخت برای 291 متری و دو touchdowns) و XFL اولین فن فوق العاده — ون هرست — سابق نفت دکل حرکت هماهنگ کننده است که زندگی در خارج از سیاتل و پرداخت $112,000 برای خرید بلیط فصل در تمام هشت XFL استادیوم.

هرست یک Seattle Seahawks فن که تبدیل شده خسته در هزینه NFL بلیط برای بازی روز شنبه با یک گروه کوچک از جمله Lorin بزرگ “Lo” Sandretzky یک 300-plus-پوند مرد معروف بودن “سیاتل بزرگترین sports fan” چون هرست می خواهد در آغاز چیزی بزرگ است. او فکر می کند وجود دارد حسرت در آمریکا برای بیشتر فوتبال “دین” شانس آن را به نام و او معتقد است که XFL برآورده خواهد شد که تشنگی.

زمان خواهد شد بگویید چگونه XFL بازی خواهد کرد. بازیکنان و مربیان گفت: آنها هنوز هم عادت کرده اند به این قوانین جدید. سابق Redskins مربی جیم Zorn که مربیان اژدها گفت: او به دنبال به جلو به رفتن برای سه اگر سیاتل بود به ثمر رساند در اواخر امید به قرعه کشی در یک زمینه هدف از بستن این بازی است. اژدها مرکز دیلون روز blurted یک کلمه است که آغاز می شود با “F” است و نه مناسب برای شبکه های تلویزیونی در طول یک midgame ESPN مصاحبه که بلافاصله پس از لیگ برای اولین بار ویروسی لحظه.

بعد به نظر نمی رسد به درک فقط چگونه ویروسی خود حاضر شد تا به او نگاه تلفن خود را بعد از بازی دیدم سیل پیام ها و اشاره. پرسید که چگونه بسیاری از کسانی که پیام و اشاره او روز flicked خود را پیتزایی و گفت: “من هنوز به دنبال دارد.”

سپس او راه می رفت پایین و یک آئودی زمینه concourse, عنوان, برای, اتوبوس, از چپ به تامل خط خوب بین شهرت و رسوایی بسیار راه جدید نسخه دوم XFL را مالک کشتی باید با همان سوال.

بیشتر در از پست:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im