XFL فایل برای ورشکستگی و به دنبال فروش پس از خاموش کردن عملیات

روز جمعه shutdown ضعیف امیدوار است که در لیگ می تواند بازگشت در سال 2021 و روز دوشنبه تشکیل پرونده همه اما نقش برآب آنها.

“متاسفانه به عنوان یک شرکت جدید ما بودند عایق از سخت اقتصادی اثرات و عدم قطعیت ناشی از COVID-19 بحران” از XFL در بیانیه ای گفت. “بر این اساس ما باید در زمینه داوطلبانه درخواست برای کمک های تحت فصل 11 ورشکستگی در ایالات متحده کد. این یک دلخراش زمان برای بسیاری از جمله ما پرشور طرفداران بازیکنان و کادر و ما خدا را شکر به آنها تلویزیون ما همکاران و بسیاری از آمریکایی ها که بسیج به XFL برای عشق فوتبال است.”

تشکیل پرونده ورشکستگی ارسال شده در دلاور, نقاشی, تصویر تلخ از XFL امور مالی.

“در مارس 20, 2020, XFL لغو مانده از آن مراسم تحلیف فصل هزینه نوپای لیگ ده ها میلیون دلار در درآمد” می خواند تشکیل پرونده فرستاده شده توسط XFL جمهور جفری Pollack. “عدم امکان دانستن زمانی که این بیماری همه گیر خواهد به اندازه کافی آباته و اجازه می دهد که لیگ به راه اندازی مجدد تنها تشدید مشکلات مطرح شده توسط بدهکار ناگهانی از دست دادن درآمد دارد و هزینه های عملیاتی است.”

از XFL متعلق به همه این لیگ هشت تیم به معنای فروش آن از هر گونه دارایی که شامل “فوتبال تجهیزات و کالا و مالکیت معنوی” از جمله نام تیم ها و آرم, با توجه به پر کردن.

تا پایان ماه فوریه 14 XFL بازی تا به حال انجام شده است. در آن زمان لیگ گفت: آن سال-به روزترین درآمد حدود 14 میلیون دلار اما آن زیان خالص بالغ بر حدود 44 میلیون, با توجه به فصل 11 پرونده.

از XFL بود در نیمه راه از طریق آن 10-هفته به طور منظم فصل زمانی که آن را کشیده پلاگین در مانده از آن کمپین افتتاحیه. پولاک گفت: در روز دوشنبه تشکیل پرونده است که این تصمیم “نفی حدود 27 میلیون در فن هزینه های gameday-آیتم های مرتبط.”

یکی دیگر از تشکیل پرونده ورشکستگی دوشنبه نشان داد 25 طلبکاران از جمله سنت لوئیس ورزشی کمیسیون (بزرگترین در 1.6 میلیون دلار) Dallas مرتدان مربی باب Stoops (در حدود $1.08 میلیون), سیاتل, اژدها, مربی جیم Zorn (حدود 580,000) و DC ورزشگاه LLC (حدود 316,000).

XFL بازیکنان اجازه داده شد برای ثبت نام با NFL تیم آغاز مارس 23. همانطور که از دوشنبه, 18 پیوست NFL باشگاه از جمله دو تن از اعضای DC مدافعان. ایمنی Tyree Kinnel امضا شده با Pittsburgh Steelers (که اضافه شده اند شش XFL بازیکنان) و تنگ پایان Khari لی پیوست Atlanta Falcons.

بیشتر بخوانید از پست:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات