ایکس باکس سری X بازی ویترین برجسته ‘هاله بینهایت,’ ‘افسانه’ و جدید Obsidian RPG ‘اعتراف’

آنچه در زیر یک سری از به روز رسانی ارائه شده توسط Launcher کارکنان از livestream با به روز رسانی های اخیر در بالای صفحه.

“حکایت”

در پایان نمایش, بزرگ, تعجب اعلام شد بازگشت “حکایت” سری مایکروسافت نهفته طولانی, فانتزی, نقش بازی حماسی که عرضه بر روی ایکس باکس اصلی. این در اصل ایجاد شده توسط توسعه دهنده Peter Molyneux که شد بدنام برای overpromising ویژگی های این بازی است. هنوز هم در این سری یک موفقیت بود و باعث دو دنباله بیشتر و چند spinoffs و رشد یک پایه فن به لطف و دلیر انگلیسی, طنز. آن را نزدیک ترین چیزی که ما تا به حال به یک “مونتی پایتون” بازی.

زوج با بازگشت “هاله” ایکس باکس سری X صف به نظر می رسد قصد در آوردن خاطرات نوستالژیک از هیجان بیش از دو کنسول ایکس باکس. این بار “حکایت” ساخته شده است زمین بازی ها, دیگر انگلیسی استودیو است که کمک به توسعه موفق “Forza Horizon” سری.

“CrossfireX”

CrossfireX چند نفره تیرانداز که از درمان استودیو شناخته شده برای “آلن ویک” و “کنترل است.” این عنوان در حال آمدن است در سال 2020 در نامشخص تاریخ.

“Phantasy Star Online 2: جدید Genesis”

آن را واقعا شروع به احساس می کنم مثل اوایل 2000s دوباره با “هاله” و بازگشت سگا پیشگام آنلاین نقش بازی کردن سری “Phantasy Star Online.” به نظر می رسد به یک نسخه جدید از “Phantasy Star Online 2” به نام “جدید جنسیس.”

“متوسط”

“متوسط” آینده ترسناک روانی بازی از Bloober Team (سازندگان “ناظر” و 2019 را “جادوگر بلر” بود نشان داده شده است به طور خلاصه با یک تریلر جدید در طول نشان می دهد.

“این Gunk”

برنده جایزه “Steamworld” سازندگان در حال تلاش دست خود را در یک بازی جدید به نام “Gunk” که به نظر می رسد یکی دیگر از پازل ماجراجویی.

“Warhammer 40,000: Darktide”

“Warhammer 40,000: Darktide” دور از ایکس باکس جهان برای اولین بار متمرکز در چند نفره. توسعه دهنده Fatshark آخرین بازی “Vermintide” بود که با ضربه تعاونی, بازی نشانه گرفتن از “چپ 4 مرده” سری با یک فانتزی در چرخش است.

“تتریس اثر: متصل”

مسحور “تتریس اثر” گرفتن نسخه چند نفره منحصر به فرد برای ایکس باکس های آینده به عنوان یک به روز رسانی رایگان در تابستان 2021.

“STALKER 2”

“STALKER 2” نیز اعلام شده توسط GSC Game World. عاقبت به اول شخص اوکراین ترسناک بقا شبیه سازی آمار اعلام شد, تمام راه برگشت در سال 2010 اما تنها دوباره توسعه به صورت جدی در سال 2018 است.

“سرنوشت 2: فراتر از نور”

Bungie آوردن تیرانداز محبوب “سرنوشت 2” به ایکس باکس سری X و ایکس باکس بازی عبور از این سقوط. کسانی که با یک اشتراک به سرویس می توانید تمام از زمان “سرنوشت 2” standard edition بسط هر چند فصل محتوا خواهد بود به طور جداگانه فروخته. “فراتر از نور” پیش بینی توسعه آینده این ماه نوامبر وارد خواهد شد بر روی ایکس باکس بازی پاس و همچنین در نوامبر 10. آن را نیز در دسترس خواهد بود در مایکروسافت xCloud خدمات.

“Psychonauts از 2”

سال گذشته اعلام شد که استودیو indie در دو خوب بود که به دست آورد Xbox Game Studios. توسعه دهنده در حال حاضر مشغول کار بر روی “psychonauts از 2” و شده است برای تعدادی از سال ها به ادامه داستان راز یک psychonaut که می تواند وارد مغز دیگران به عنوان اگر آنها در دنیای جادویی. تریلر جدید نشان داد Jack Black, آواز خواندن یک آهنگ برای این بازی است.

“به عنوان غروب می افتد”

“به عنوان غروب می افتد” یک روایت ماجرا توسط داخلی/شب یک ایکس باکس استودیو رهبری توسط Caroline Marchal سابق منجر طراح بازی در Quantic Dream. Quantic Dream شناخته شده است “باران سنگین” و “دیترویت: تبدیل شدن به انسان” روایت-بازی های سنگین که در آن داستان تغییرات بسته به بازیکن تصمیم گیری. “به عنوان غروب می افتد” ادعا می شود یک داستان در مورد بین نسلی درد و وسیع حماسی در مورد “چگونه مردم رشد و تغییر بیش از چند دهه” گفت: همه در برابر پس زمینه از یک وضعیت گروگان.

“قسم خورده”

داغ کردن حیاتی موفقیت “بیرونی جهان” Obsidian Entertainment در حال حاضر وعده جدید اول شخص ایکس باکس-اولین RPG به نام “قسم خورده.” ایکس باکس دست آورد ابسیدین مدت کوتاهی پس از “جهان بیرونی” به پایان رسید. ابسیدین تاسیس شد و توسط اعضای در حال حاضر از بین رفته Black Isle Studios, سازندگان اصلی “Fallout” سری.

مقایسه به بتسدا را “کتیبه ها بزرگتر” سری خواهد بود اجتناب ناپذیر است. اما با توجه به ابسیدین پرورش در داستان سرایی “قسم خورده” خواهد بود یکی به تماشای.

“پایه”

“پایه” یک بازی از توسعه دهنده ابسیدین (شناخته شده بیشتر برای آر پی جی مانند “جهان بیرونی” و “Pillars of Eternity”), is a co-op survival بازی ماجراجویی که در آن شما بازی به عنوان کودکان که به نظر می رسد به اندازه مورچه ها در حیاط خلوت. شما کشف این جهان با سه نفر از دوستان.

“بیرونی جهان”

ابسیدین را “جهان بیرونی” است و گرفتن اولین DLC از پرتاب آن در سال گذشته است. با عنوان “خطر در گرگان” این روایت-بر اساس گسترش بازیکنان به ارمغان می آورد به یک سیارک به نام گرگان جایی که آنها کشف رمز و راز در مورد یک پروژه علمی رفته وحشتناکی اشتباه است. بازیکنان را تجربه گیم پلی جدید اضافات جدید از جمله معایب و مزایا افزایش سطح کلاه و سه علم جدید سلاح.

“به من بگو چرا”

“به من بگو چرا” اپیزودیک روایت و بازی ماجراجویی از Dontnod (سازندگان “زندگی عجیب است”) آزاد است فصل اول در آگوست 27 عنوان انحصاری برای ایکس باکس. داستان زیر دوقلوها تایلر و Alyson که به طرزی جادویی دوباره خاطرات دوران کودکی خود را با هم. در سال گذشته Dontnod تایید کرد که تایلر است فراجنسیتی نادر در بازی های ویدئویی اما یکی که متناسب با تاریخ این استودیو به خوبی با توجه به سکسوالیته اقلیت و زمینه های مختلف به تصویر کشیده شده در “زندگی عجیب است” سری.

“Everwild”

“Everwild” یک بازی توسط نادر است که برای اولین بار نشان داد در سال گذشته است که از آمدن به ایکس باکس سری X علاوه بر آن اعلام کرد در حال حاضر سیستم عامل (Xbox One و PC). در “Everwild” شما کشف یک دنیای فانتزی پر از غریب موجودات است. “Everwild” می آید به ایکس باکس بازی عبور هنگامی که آن را آزاد هر چند تاریخ مشخص نشده بود.

“Forza Motorsport”

“Forza Motorsport” در ساعت به شروع یکی دیگر از کنسول ایکس باکس. این بازی است که هنوز هم “در اوایل توسعه” اما ایکس باکس وعده آن را به اجرا در رزولوشن 4K با 60 فریم در ثانیه. Turn 10 Studios, سازندگان “Forza” سری نیز افتخار ray tracing روشنایی.

“دولت از پوسیدگی 3”

“دولت از پوسیدگی 3” یکی دیگر از اول شکاف در ایکس باکس کمربند. Undead Labs می گوید آن را در حال حاضر در حال توسعه است. این نمایشگاه تنها برجسته از قبل رندر CGI سینمایی.

“هاله بی نهایت”

این “هاله بی نهایت” نشان می دهد شروع با ساخت و ساز از Master Chief را زره پوش. آن روایت این زره را خالق دکتر کاترین Halsey (ابراز شده توسط Jen Taylor, که همچنین صدای AI شریک Cortana).

سپس آن منجر به یک نسخه ی نمایشی وقوع دو سال پس از پایان “Halo 5 است.” آن آغاز شده و با یک فرود اضطراری در هاله ساختار. Master Chief به نظر می رسد همکاری با یک مرد که او را; آنها به نظر می رسد تا در برابر تبعید یک شورش جناح سابق میثاق است که در جنگ با انسان است. خود داستان گفته شد در “Halo Wars” استراتژی spinoffs.

گیم پلی بازی نشان داد بازگشت نمادین “هاله” تفنگ حمله و گراز وسایل نقلیه بلافاصله برآمده خاطرات اول و سوم از سری بازی های دو فن مورد علاقه های شما. و پس از آن وجود دارد یک “نقشه تاکتیکی” از ویژگی های همراه قابل مشاهده “ارتقاء” تب.

آن را نیز نشان داد Master Chief جدید و احتمالا بحث برانگیز هوک از ویژگی های. آن را به او نشان داد نزدیک به یک دشمن بی رحم, معکوس, استفاده از یک ابزار مشابه در این سال را “عذاب ابدی است.” قلاب قلاب نیز استفاده می شود به حرکت روی نقشه. رئیس آن استفاده می شود برای رسیدن به بالاتر از زمین که در آن او بود ملاقات با بیشتر دشمنان کلاسیک از سری, از جمله دیکتاتورها Grunts و شغال.

داستان دنباله نشان داده شد با استفاده از موتور بازی در حال دور شدن از 343 گذشته استفاده از پیش رندر cutscenes برای گفتن داستان خود را و بازگشت به ریشه های سری گفتن داستان در بازی.

مطابق گیم پلی با سرعت فعلی آن “هاله” عناوین “بی نهایت” خواهد شد در حال حرکت در 60 فریم در هر ثانیه است. این بازی همچنین وعده بازیکنان “آزادی برای کشف هاله حلقه است که چندین بار بزرگتر از دو هاله’ بازی ترکیب شده است.”

برخی از زمینه های رویداد

اولین فیلم و اطلاعات در “هاله بی نهایت” توسط استودیو 343 انتظار می رود که امروز در ظهر و همکاران در طول یک شدت مورد پیش بینی بازی های ایکس باکس, ویترین. روز شنبه را نشان می دهد که تصور می شود اساسا چه مایکروسافت نشان داده اند اگر همه گیر نیست لغو این تابستان Electronic Entertainment Expo.

ایکس باکس بازاریابی منجر Aaron Greenberg مشخص شده در یک صدای جیر جیر که روز شنبه را نشان می دهد که تنها در ویترین بازی. در حالی که ایکس باکس سری X است که برنامه ریزی شده برای کریسمس, راه اندازی, مایکروسافت در حال گسترش است ایکس باکس با نام تجاری به بیش از یک سرویس. اما در حال حاضر محتوا طول می کشد در مرکز صحنه.

می آید در یک متزلزل زمان برای ایکس باکس با نام تجاری. سونی پلی استیشن در حال حاضر جشن تابستانی از دو موفق منحصر به فرد بازدید در “آخرین ما قسمت دوم” و “شبح تسوشیما.” برای هفت سال گذشته به ایکس باکس یکی از کنسول تلاش برای ایجاد فریبنده منحصر به فرد بازدید. ایکس باکس رئیس فیل اسپنسر گفته است که این شرکت تمرکز کمتر بر روی پلت فرم انحصار به همین دلیل است که آن را شعار خود ایکس باکس بازی پاس و آینده cloud gaming خدمات به عنوان بخشی از کل ایکس باکس بسته است.

هنوز هم “هاله” (در اصل توسط شرکت مستقل استودیو Bungie) بازی بود که تقریبا به تنهایی موجب همه حسن نیت نسبت به مایکروسافت در صنعت بازی به علت محبوبیت خود را در نفوذ و موفقیت است. این سری ادامه داد: برای بلند کردن کنسول ایکس باکس 360 در حالی که آن را تلاش برای حفظ ارتباط در طول ایکس باکس یک نسل. “هاله بی نهایت” است شانس خود را برای اثبات خود و ایکس باکس با نام تجاری امروز است.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de