کشتی حرفه ای در ایالت فلوریدا تلقی شده است “ضروری” در طول بیماری همه گیر کوروناویروس به گفته فرماندار ایالت ،

اورنج کانتی شهردار جری دمینگ مشورت با فرماندار ران DeSantis’ دفتر در مورد WWE مداوم در طول همه گیر پس از ورزش برای اولین بار به عنوان برچسب “غیر ضروری”.

WWE تغییر به از پیش ضبط شده نشان می دهد در هفته های اخیر, اما آن را در حال حاضر رزومه خود را زنده پخش پس از ترخیص کالا از گمرک به عنوان “ضروری کسب و کار” آقای دمینگ گفت: ان بی سی نیوز’ اورلاندو وابسته است.

“و به آنها اجازه داده شد به باز باقی می ماند,” او گفت:.

“اعتقاد ما آن است که در حال حاضر مهم تر از همیشه برای ارائه به مردم با انحراف از این دوران سخت” WWE در بیانیه ای گفت به ESPN.

پخش زنده خواهد در حال حاضر رزومه برای ورزش حرفه ای اما تماشاگران اجازه داده نمی شود در این عرصه برای تشویق کشتی گیران به عنوان Covid-19 ادامه گسترش آن.

“ما در حال تولید محتوا در یک مجموعه بسته با تنها ضروری پرسنل در حضور و غیاب زیر مناسب دستورالعمل در حالی که در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی اضافی برای اطمینان از بهداشت و سلامتی ما هنرمندان و کارکنان” WWE اضافه شده است.

اجازه می دهد WWE به سر می تواند باز کردن درب برای ورزش های دیگر در فلوریدا به همچنین شروع دوباره اگر آنها باقی مانده است بسته به تماشاگران از جمله لیگ اصلی بیس بال.


اما آقای DeSantis تصمیم به اجازه می دهد WWE به سر شده است ملاقات با جنجال به منتقدان گفت: دفتر کار خود مانده و آهسته در آن coronavirus پاسخ.

از آن زمان تا آوریل برای فرماندار به استخدام یک مادر اقامت در خانه نظم برای کل دولت است. او همچنین حاضر به تعطیل سواحل هفته اجازه می دهد spring breakers برای جمع آوری خوشه های بزرگ با وجود شهرستان شهرداران و مقامات بهداشت گفت: تماس لازم بود.

از میامی هرالد هیئت تحریریه به تازگی منتشر شده یک op-ed در مورد آقای DeSantis رهبری در طول همه گیر و اکثریت این ماده حیاتی بود.

“آیا شما می دانید آنچه در فلوریدا واقعا نیاز دارد در حال حاضر ؟ فرماندار,” op-ed بخوانید.

فلوریدا coronavirus موارد افزایش یافت در هفته های اخیر با بیش از 21,000 عفونت و 524 مرگ و میر.

آقای DeSantis قبلا در دفاع از دولت خود گفت: فلوریدا موارد نمی مقایسه با سایر نقاط در آمریکا مثل لس آنجلس و نیویورک. اما در حال حاضر فلوریدا دارای دو مقدار عفونت نسبت به کره جنوبی و یک کشور با جمعیت 30m ساکنان و آگهی در تست سرانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات