WWE واکنش 2020 نتایج: رندی اورتن بهتر از لبه در ‘بزرگترین مسابقه کشتی تا کنون’

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

رندی اورتن برنده WWE بزرگترین مسابقه کشتی تا کنون با پیروزی بر لبه در واکنش در روز یکشنبه.

همانطور که انتظار می رود underhanded Orton استفاده می شود سوال برانگیز تاکتیک برای دریافت بهتر از کانادا یک ضربه پایین در نهایت کمک به او در تلاش خود را به سطح مسائل با لبه برنده اولین تفرج در رسلمنیا در ماه آوریل است.

اغراقی صدور صورت حساب از برخورد – شعار اضافه شده هفته قبل نشان می دهد – تا به حال سمت چپ مقدار زیادی از طرفداران نگران آن است که دو جانبازان خواهد بود سمت چپ بیش از حد به انجام, اما, همه, گرفته, آنها کشیده کاملا تلاش است.

به مدت تقریبا 45 دقیقه نشان می دهد اصلی رویداد – که تا به حال ضبط شده است چند هفته پیش بود آشغال با نقاط بالا و نیزه و RKOs. هنوز هم آن را مناسب اتصالات که اورتن نیاز به یک عقب-درب مسیر به پیروزی داشتن مورد تحسین قرار گرفته و او را در کشتی توانایی در ساخت. کم ضربه او را قادر به استفاده از زدن توپ در اوج بازی.

آنچه شاید بزرگتر داستان پس از این جلسه بود که تعدادی از گزارش های که لبه دچار آسیب جدی بعد از بازی. این قهرمان سابق جهان پایدار پاره tricep در طول روبرو می شوند اگر چه او موفق به ادامه مسابقه نتیجه گیری.

در حالی که WWE هنوز به تایید آسیب رسمی آن خواهد بود که می تواند نگه داشتن Rated-R Superstar – که تا به حال تنها با تکمیل قابل توجه باز گشت پس از نه سال بازنشستگی در ژانویه – برای چند ماه.

در جای دیگر در واکنش Bobby Lashley را به امید تبدیل شدن به WWE Champion بود نقش برآب شده توسط ‘همسر’ لانا. Lashley تا به حال قهرمان درو مک اینتایر مشکل جدی در طول بازی خود را قبل از لانا وارد در بیرون رینگ.

پس از ضربه زدن لانا کردن صحن Lashley میخ شد با یک Claymore ضربه توسط مک اینتایر که برداشت تا پیروزی برای ادامه سلطنت خود را در بالای WWE Raw فهرست.

با وجود بهترین تلاش از هر دو Miz و جان موریسون جهانی قهرمان براون Strowman بود و قطعا راحت تر در شب از خود, جهانی, قهرمانی, با وجود مواجهه با دو مخالفان در همان مسابقه است.

Strowman chokeslammed Miz قبل از nailing موریسون با در حال اجرا powerslam به حفظ و آن را به پایان مختصر اما سرگرم کننده و چالش برای طلا از دو دوستان خوب.

براون Strowman حفظ عنوان خود را در برابر Miz و جان موریسون (WWE)

آسوکا را اجرا کنید به عنوان خام زنان قهرمان نگاه کرده بود در برخی از خطر با تشکر از چالش نیا Jax و در آنجا بود هیچ برنده در واکنش با دو شمارش از خود مطابقت بدین معنی که شما تقریبا قطعا در آن دوباره در هفته های آینده.

یکی از قاطع ترین برد در شب بود Sheamus پیروزی بیش از جف هاردی. با وجود Irishman تلاش برای تضعیف هاردی اعتبار در هفته های اخیر – با WWE با استفاده از ستاره محبوب را به زندگی واقعی و مسائل مربوط به اعتیاد به عنوان بخشی از داستان – هاردی شده بود عمدتا آخر خنده در برخوردهای خود را.

Sheamus باقی مانده بود خنده بلندترین در واکنش با این حال مجازات هاردی برای بزرگ جادوها از بازی خود را قبل از اتصال با پوتین لگد به مهر و موم برنده شوید.

در ضمن کشتی کج زنان قهرمانی تگ تیم باقی ماند بصورتی پایدار و محکم در درک ساشا بانک ها و Bayley آنها به عنوان تسهیل پیروزی در سه مسابقه تهدید. این نگاه به عنوان اینکه الکسا سعادت و نیکی متقابل انجام داده بود به اندازه کافی برای به دست آوردن طلا پس از داشتن IIconics ضرب و شتم, اما پس از یک پیچ خورده سعادت در Peyton رویس Bayley به سرقت برده pinfall برای برنده شدن در این مسابقه برای تیم او.

شب دیگر بازی در لگد کردن نمایش را دیدم خدمه آپولو حفظ خود ایالات متحده قهرمانی توسط, ضرب و شتم آندراده.

WWE واکنش کامل نتایج

رندی اورتن شکست لبه

جهانی قهرمانی Handicap Match: Braun Strowman (c) شکست Miz & John Morrison

WWE Championship: درو مک اینتایر (c) شکست Bobby Lashley

زنان قهرمانی تگ تیم سه گانه تهدید: Bayley و ساشا بانک (c) شکست Alexa Bliss & نیکی متقابل و IIconics

Sheamus شکست جف هاردی

خام زنان قهرمانی: آسوکا (c) در مقابل نیا Jax به پایان رسید به عنوان یک countout قرعه کشی

ایالات متحده قهرمانی: خدمه آپولو (c) شکست Andrade

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات