این حرکت آمده و دو روز پس از WWE تلقی می شد یک “کسب و کار ضروری” در ایالت فلوریدا.

WWE گهگاه منتشر استعداد در دسته مدت کوتاهی پس از رسلمنیا (بزرگترین رویداد سالانه) در آنچه شناخته شده به عنوان “آینده تلاش” یک بازی در بیانیه ای که همراه با مطبوعات مانند روز چهارشنبه که به پایان رسید با “ما آنها آرزوی بهترین ها را در آینده خود تلاش.” چهارشنبه حرکت می کند اما به طور مستقیم مربوط به WWE تلاش برای مبارزه با درآمد از دست رفته ناشی از سراسر کشور اجتماعی فاصله گرفتن محدودیت های که این شرکت را مجبور به میزبان رویدادهای زنده با طرفداران در حضور. WWE بود که میله میله به میزبان رسلمنیا 36 در تمپا, ریموند جیمز ورزشگاه اما نقل مکان کرد و آن را به آن اورلاندو مبتنی بر عملکرد مرکز و پخش این رویداد بیش از دو شب در اوایل این ماه.

همراه با زاویه و Rusev از WWE منتشر شده دریک Maverick, زاک رایدر, Curt Hawkins, کارل اندرسون لوقا پای چوبه دار, هیث اسلاتر اریک جوان, روآن, سارا لوگان هیچ وجه خوزه مایک Chioda مایک Kanellis, Maria Kanellis, EC3, آیدن, زبان انگلیسی, Lio عجله پریمو و Epico.

زاویه بود در میان کسانی که افکار خود را در مورد تصمیم این شرکت را در رسانه های اجتماعی.

“من می خواستم [به] می گویند با تشکر از شما به WWE برای زمان من صرف وجود دارد,” زاویه در توییتر نوشت. “من ساخته شده بسیاری از دوستان جدید و تا به حال این فرصت را به کار با بسیاری از مردم با استعداد. به ستاره های بزرگ همچنان سرگرم WWE Universe به عنوان به خوبی به عنوان شما احتمالا می تواند. آنها بهترین طرفداران در جهان است. #itstrue”

“تنها چیزی که من می خواستم به انجام در زندگی بود کشتی” رایدر ارسال شده به 2.2 میلیون پیروان توییتر. “من سپاسگزار من صرف 14 سال زندگی رویای من در WWE. با تشکر از طرفداران من و همه که در باور من. به عنوان من منتشر شد و من نگاه کردن به این عکس و خندان. من #AlwayzReady و فراتر از آن هیجان زده برای آینده است. #NotThere”

Maverick منتقل احساسات خود را در یک یا دو دقیقه.

“من بسیار خوش شانس است که WWE است که هنوز هم اجازه می دهد من به رقابت در NXT موقت cruiserweight عنوان مسابقات, اما آن را بسیار محتمل است که کسانی خواهد بود که آخرین مسابقات من همیشه باید” ماوریک گفت: به عنوان او مبارزه اشک است. “بسیاری از مردم از من نمی خواهید برای دریافت یک فرصت برای خداحافظی به که من واقعا دوست داشت و من واقعا در مورد مراقبت که من ساخته شده یک فرد بهتر است.”

به هیچ وجه خوزه ابراز قدردانی خود را برای زمان خود را در مربع دایره.

“من می خواهم فقط این زمان و با گفتن” با تشکر از شما برای همه کسانی که به من رسیده است تا کنون — وجود دارد بسیاری از شما” هیچ راهی خوزه گفت: در یک ویدیو ارسال شده در توییتر. “با تشکر برای اینکه شما را تشویق می کردند برای من هو برای من رقصید با من فکر کردم من احمقانه است. با تشکر از شما برای ساخت این همه ارزشمند است.”

“امیدوارم این نیست آخرین باری که شما به من نگاه کنید. شما هرگز نمی دانید اما با این همه گیر همه فقط ایمن ماندن” او التماس. “آن را بر زندگی در سراسر جهان است. فقط ایمن ماندن. مراقبت از خودتان است. مراقبت از شما عزیزان و فقط این چیز جدی است.”

WWE می گوید این هفته حرکت ایجاد خواهد شد تخمین زده می شود پس انداز ماهانه 4 میلیون دلار است.

این شرکت هنوز هم با قرار دادن در زندگی را نشان می دهد بدون مخاطب است و اجازه استفاده از آن اورلاندو مرکز آموزش و Full Sail University در زمستان در پارک به ارائه مطالب جدید در زیر فلوریدا اقامت در خانه ترتیب است که اجرا می شود از طریق حداقل مارس 30.

روز دوشنبه مدیر عامل WWE وینس مک ماهون در زمان یکی دیگر از ضربه مالی که نوپای XFL برای ورشکستگی زمینه. اسناد و مدارک ارائه شده نشان داد که WWE در واقع متعلق به 23.5 درصد از کلاس B و منافع XFL با وجود مک ماهون اصرار که این شرکت را بدون دخالت جدید با لیگ فوتبال.

مک ماهون خالص ارزش کاهش یافته است از $2.9 میلیارد دلار در سال 2019 به 1.9 میلیارد دلار و در سال 2020 با توجه به فوربس. WWE سهام نیز کاهش یافته و به 40 دلار در هر سهم پس از نزدیک به رسیدن به 100 دلار یک سال پیش.

رئیس جمهور تهمت و گفت: مک ماهون یکی از بیش از 50 مدیران و رهبران او برنامه ریزی شده به مشورت به عنوان او به دنبال بازگشایی اقتصاد ایالات متحده. مک ماهون همسر لیندا مک ماهون منصوب شد با مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان مدیر اداره کسب و کار کوچک که در آن او خدمت برای بیش از دو سال قبل از استعفا در سال 2019. او در حال حاضر رئیس آمریکا برای اولین بار یک نرم افزار-مغلوب ساختن پیشی جستن فوق العاده PAC. مغلوب ساختن پیشی جستن القاء شد به WWE Hall of Fame در سال 2013.

بیشتر بخوانید از پست:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات