نگرانی در مورد کمبود تعمیق به عنوان تایسون بسته بزرگترین خوک گیاه

“با وجود ما همچنان تلاش ها برای نگه داشتن مردم ما امن در حالی که انجام ما نقش حیاتی تغذیه خانواده های آمریکایی ترکیبی از کارگر غيبت covid-19 موارد و جامعه نگرانی باعث شد تا ما تصمیم به توقف تولید” گفت: Steve robbie handsome, گروهی جمهور تایسون تازه گوشت.

این بسته به شرح زیر عمده دیگر خاموش شدن ناگهانی در گیاهان اجرا شده توسط Smithfield, غذاهای JBS ایالات متحده آمریکا و دیگر شرکت هایی که در سرپا نگه داشتن این کشور گوشت عرضه است. ایالات متحده تولید گوشت گاو و گوشت خوک تا حد زیادی متکی بر چند عظیم امکانات. Robbie handsome گفت: صدها نفر از کشاورزان مستقل هستند و وابسته به واترلو گیاه همراه با کامیونداران و توزیع کنندگان و فروشنده.

“این به معنای از دست دادن حیاتی بازار, خروجی برای کشاورزان و بیشتر منجر به اختلال در کشور گوشت خوک عرضه” robbie handsome گفت.

حتی برای گوشت است که دریافت پردازش و رستوران در حال کاهش سفارشات برای کاهش هزینه که لزوما فروش در سوپر مارکت ها. کارشناسان صنعت نگران نباشید اگر فروشنده اجرا پایین خریداران آغاز خواهد شد احتکار گوشت آنجا که آنها را با کاغذ توالت تمیز کردن لوازم و اساسی شربت خانه پس از همه گیر آغاز شده است.

بیش از 180 عفونت تایید شد در میان کارگران کارخانه در اوایل این هفته AP گزارش داد و صدها نفر دیگر را متوقف کرده اند و پر کردن تغییرات خود را. تایسون در ادامه به کارکنان پرداخت در حالی که این کارخانه بسته است و ارائه خواهد شد تست برای coronavirus به کارکنان اواخر این هفته.

این حرکت پس از مقامات محلی از جمله واترلو شهردار به نام تایسون را تعطیل و محدود کردن تعداد موارد مربوط به مرکز. Black Hawk County Sheriff تونی تامپسون گفت: “ما نیاز به بوت مجدد در آن گیاه است.” تایسون تا به حال به طور موقت بسته کارخانه خود را در کلمبوس اتصال آیووا قبل از بازگشایی با تولید محدود.

روز دوشنبه JBS — ایالات متحده فرعی از بزرگترین پردازنده های تازه گوشت گاو و گوشت خوک — اعلام کرد این امر به طور نامحدود یک گیاه گوشت خوک در Worthington, Minn. این تاسیسات که در استخدام بیش از 2000 نفر و فرآیندهای 20,000 خوک در روز سوم بود JBS گیاه به تعلیق عملیات پس از خوشه در عفونت از coronavirus. آن را تعطیل آن Greeley, Colo., گوشت گاو تسهیلات در هفته گذشته و دیگری در Souderton Pa. دوباره بازگشایی شده است.

در اوایل این ماه, Smithfield, غذاهای اعلام کرد که کارخانه خود را در Sioux Falls, S. D., خواهد شاتر به طور نامحدود. این گیاه نشان دهنده 4 تا 5 درصد از آمریکایی گوشت خوک تولید این شرکت گفت.

ملی گوشت گاو بسته بندی نیز بسته شده است کارخانه خود را در تما, Iowa. شرکت کارگیل متوقف تولید در آن Hazleton, Pa. گوشت گاو و گوشت خوک و پردازش کارخانه. این شرکت همچنین کوچک پشت عملیات در یکی از کانادا بزرگترین گاو-بسته بندی گیاهان پس از ده ها تن از کارگران قراردادی ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات