جهان سریع ترین سرعت اینترنت می بیند سرعت دانلود 1 میلیون بار سریع تر از زمان پهنای باند

محققان در استرالیا را به دست آورد یک رکورد جهانی سرعت اینترنت از 44.2 terabits در هر ثانیه اجازه می دهد تا کاربران را به دانلود 1,000 فیلم HD در یک ثانیه.

یک تیم از موناش, Swinburne و دانشگاه RMIT با استفاده از یک میکرو-شانه’ نوری تراشه حاوی صدها نفر از لیزر مادون قرمز برای انتقال اطلاعات در سراسر موجود ارتباطات زیرساخت در ملبورن.

بالاترین تجاری سرعت اینترنت در هر نقطه در جهان است در حال حاضر در سنگاپور که در آن متوسط سرعت دانلود 197.3 مگابیت در ثانیه (mbps).

در استرالیا, متوسط سرعت دانلود 43.4 مگابیت در ثانیه – یک میلیون بار آهسته تر از سرعت های به دست آمده در آخرین تست.

“وجود دارد یک بیت از یک مسابقه جهانی روی در این لحظه برای به دست آوردن این تکنولوژی به مرحله تجاری به عنوان میکرو-شانه’ در قلب آن مفید است وقتی در یک طیف گسترده ای از فن آوری های موجود” دکتر Bill Corcoran از دانشگاه موناش گفت: مستقل.

“من حدس می زنم که ما می تواند دستگاه های مانند ما در دسترس به آزمایشگاه های تحقیقاتی در دو تا سه سال و اولیه استفاده تجاری در حدود پنج سال است.”

اقامت در خانه سفارشات ناشی از کوروناویروس همه گیر قرار داده شده است قابل توجه فشار بر روی اینترنت زیرساخت در ماه های اخیر.

در اروپا جریان ارائه دهندگان خواسته شد به تنزل خدمات خود را در ماه مارس به منظور مقابله با افزایش ترافیک. Netflix و YouTube در میان کسانی که حاضر به کاهش کیفیت تصویر برای کاربران است.

اجرای میکرو-شانه دستگاه را کاهش دهد این مشکل به گفته محققان.

“در انگلستان در طول روز اطلاعات خواسته شده بیش از دو برابر شده و شده اند وجود دارد تلاش های ویژه ای را به مطمئن شوید که اتصالات قابل اعتماد” گفت: Dr کورکوران.

“آنچه در این اضافی استفاده به ما می دهد این است که دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن در ظرفیت مسائل مربوط به شبکه را ببینید در فقط چند سال زمان – به خصوص به عنوان ما شروع به در آوردن داده های خط گرسنه tech مانند 5G, self-driving cars و “اینترنت-از-همه چیز’ به طور گسترده تر.

“بنابراین ما در حال رفتن به نیاز به فن آوری های جدید و جمع و جور مثل ما انگشت و ناخن به اندازه دستگاه به گسترش اطلاعات ظرفیت شبکه های ما به آرامی به کاهش فضا و مصرف انرژی و همچنین هزینه های, در حالی که افزایش کلی اطلاعات-نرخ. ما تظاهرات همچنین نشان می دهد که دستگاه ما تولید شده است که سازگار با فیبر نوری زیرساخت ها است که در حال حاضر در محل.”

یافته های منتشر شده در مجله Nature Communications روز جمعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>