جهان پیگیری مقامات تکاپوی پس از المپیک به تعویق افتادن اما تعهد به اورگان باقی مانده

“کاملا متعهد به مسابقات قهرمانی جهان در یوجین” کو گفت. “هیچ تردیدی در مورد آن.”

کو اذعان کرد که تغییر زمان از بازی های المپیک 2021 احتمالا معنی بعدی مسابقات قهرمانی جهان خواهد بود نقل مکان کرد به یک سال دیگر به طور بالقوه 2022 است که باز در سال برای هر دو قهرمانی جهان و بازی های المپیک تابستانی. یوجین به نشانه تمایل خود را برای میزبانی در سال 2022.

“آن را به خوبی ممکن است که کسانی که در مسابقات قهرمانی سهولت را برای یک سال دیگر” کو گفت. “اما من واقعا خوشحال و برای گزارش وجود دارد واقعی بودن با اورگان کمیته سازماندهی به مطمئن شوید که ما انجام آنچه ما می توانیم به کار مشترک بر این به پیدا کردن بهترین نتیجه برای ورزشکاران است. این چیزی است که ما واقعا متمرکز شده است.”

کو شات پایین امکان 2021 بازی های المپیک در خدمت به عنوان دو و میدانی قهرمانی جهان به عنوان به خوبی — قهرمان دونده جامپر و ثرورس نمی خواهد دریافت دو مجموعه از مدال. اما کو گفت: همه چیز ممکن است یک گزینه با مهم ترین عامل بودن به آنچه کمیته بین المللی المپیک توکیو 2020 دهندگان را انتخاب کنید به عنوان جدید بازی های المپیک تاریخ.

روز پنج شنبه در کمیته بین المللی المپیک برگزار شد یک کنفرانس تلفنی با هر ورزشی بین المللی فدراسیون به درخواست اولیه انتقادات و پیشنهادات در زمانی که برای برنامه ریزی مجدد بازی است که به تعویق افتاد سه شنبه. صبح روز چهارشنبه رئیس کمیته بین المللی المپیک توماس باخ به سمت چپ باز امکان توکیو بازی های در حال وقوع در بهار 2021.

“من فکر می کنم کمیته بین المللی المپیک در حال آگاهانه آنها نیاز به تصمیم گیری به سرعت” کو گفت. “ما نیاز ورزشکاران با برخی از یقین است. بقیه اره منبت کاری اره مویی نمی توانید یک معامله خوب از حس تا زمانی که شما به یک محور در آن وجود دارد. و پس از آن ما می توانید شروع به ساختمان سازنده در اطراف لبه های آن.”

کو اشاره کرد که جهان دو و میدانی نیز باید در نظر بگیرید هنگامی که به برنامه ریزی مجدد آن دیگر قهرمانی حوادث و در هنگام انجام این کار باید آن را به حساب سایر ورزش ها’ حوادث و تلویزیون پخش برنامه های.

“جهانی تقویم ورزشی است مانند یک بازی Jenga” اورگان 2021 سازماندهی رئیس کمیته نیلس de Vos گفت: این هفته در یک مصاحبه تلفنی. “بنابراین من می تواند پرتاب در نظر اورگان 21 اما در واقع نظرات آن ماده در حال جهانی دو و میدانی به دلیل آنها به مسابقات جهانی در دو سال آینده و همه ما باید در حال 33 ورزشی المپیک. ما در یک موقعیت که در آن ما خواهد شد گفت: نتیجه و ما باید به کار با آن است. اما ما بسیار با اعتماد به نفس ما را قادر به کار با آن است.

“این کاملا بی سابقه و به من می گویند من نه فنون استاد در هیئت مدیره. آن را فوق العاده دشوار است چالش به همین دلیل است که ما نمی خواهد پیدا کردن فردا و یا روز بعد با وجود همه گریه کردن برای ما بگویید بگویید به ما بگویید.’ این بسیار پیچیده است.”

یوجین تحت تاثیر قرار خواهد شد صبر کنید. دانشگاه اورگان برنامه ریزی شده در طی یک سال نوسازی هیوارد زمینه برای ماه ژوئن در ایالات متحده محاکمه که می توانست آن را در سطح جهانی استادیوم برای دو و میدانی. در حال حاضر هر دو رونمایی و بخشش از جهان مسیر جامعه نزولی در شهرستان باید صبر کنید.

“آنها کمک به ایجاد اقتصادی اکوسیستم است که می رود راه فراتر از ما, ورزش,” کو گفت. “کسانی که تمام بحث ما در حال حاضر با هر یک از این شهرستانها. ما را به انجام آنچه ما می توانیم برای برنامه ریزی مجدد این عنوان به سرعت و به طور موثر برای کسانی که در شهرستانها. این مهم است که دوباره مفهوم ما می رویم به کسانی که در شهرهای ما در حال رفتن به آن شهرستانها البته برای یک معوق مناسبت است.”

در حالی که جهان دو و میدانی حرکت کردن برنامه های آن از دیگر چالش ها در انتظار. یک موضوع است که بخشی از تصمیم گرفته شده است که واجد شرایط. کمیته بین المللی المپیک به اطلاع کارکنان فدراسیون های ورزشی است که همه ورزشکاران که واجد شرایط برای سال 2020 بازی خواهد بود واجد شرایط در 2021. این بدان معنا نیست که نقاط در تیم تضمین شده است که باقی خواهد ماند و تصمیم گیری فردی از کشور و داخلی ورزشی, فدراسیون. اما ورزشکارانی که تا به حال ملاقات استانداردهای مقدماتی برای سال 2020 را برای دیدار با آنها را دوباره.

ورزش اتحاد در مبارزه علیه دوپینگ در دو و میدانی برای سال coronavirus مطرح خواهد شد مسائل جدید. با رقابت زمین به توقف در رقابت تست دوره های ناپدید می شوند. تقریبا همه در سراسر جهان تجهیزات پزشکی و امکانات خواهد شد اختصاص داده شده به درمان coronavirus. هنوز کو هشدار به ورزشکاران که عدم تست معنا نیست که یک رایگان برای همه. او گفت: “سازمان جهانی مبارزه با دوپینگ و ملی مبارزه با دوپینگ بدن هوش اقدامات ورزشکاران ممکن است آگاه است و ورزشکاران خواهد پرداخت قیمت اگر آنها تقلب.

“به وضوح آن به شمار برخی از چالش ها” کو گفت. “ما باید واقعا روشن: ورزشکاران نیست-دوپینگ-منطقه آزاد در اینجا یک تست-منطقه آزاد. … هیچ ورزشکاران باید بچه به فکر این منطقه که در آن آنها می توانند سرمایه گذاری بر روی ناعادلانه.”

آوا والاس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de