World TeamTennis به بازی خود جولای برنامه در Greenbrier با پراکنده طرفداران

در یکی دیگر از اندازه گیری برای محافظت در برابر ویروس است که به کشته شدن نزدیک به 100 ، 000 آمریکایی لیگ خواهد شد چشم پوشی استفاده از linespeople و توپ بچه ها در آن منطبق است.

WTT مقامات اعلام کردند برنامه های خود را برای سال 2020 فصل در یک بیانیه صادر صبح روز سه شنبه.

به عنوان یک نتیجه, واشنگتن نمی خواهد میزبان هر Kastles مسابقات در تابستان امسال و نه هر یک از نه WTT بازار. در حالی که غرب ویرجینیا خود را ندارد حق رای دادن Greenbrier در White Sulphur Springs, در مورد چهار درایو غرب واشنگتن دارای یک تنیس در فضای باز ورزشگاه ها و برنامه های نصب داخل سالن دادگاه به عنوان یک پشتیبان با توجه به انتشار.

WTT تا به حال یک مزیت در ارتکاب به آن کامل 2020 فصل به دلیل تعداد تنیس جوانب در آن فهرست اسامی کسانی که در ایالات متحده زندگی و یا پایگاه تابستانی خود را در اینجا آموزش نافی نیاز برای پروازهای بین المللی.

لیگ بازگشت را به طرفداران یک فرصت برای دیدن چنین بازیکن برتر جهان به عنوان شماره 4 صوفیه Kenin (فیلادلفیا آزادی), 2017 آمریکا قهرمان باز اسلون استفنز (شیکاگو سر و صدا), گریگور دیمیترو (اورنج کانتی شکن) و متخصصان باب و مایک برایان (وگاس غلطک) برای اولین بار از مردان و زنان pro تورهای بودند به حالت تعلیق در مارس 9.

فردا هوا خواهد یک فصل به طور منظم مسابقه جولای 19 و WTT نهایی در اوت. 2. CBS Sports Network انجام خواهد شد 13 فصل به طور منظم مسابقات و در هر دو نیمه نهایی Aug. 1.

مردان و زنان pro تورهای نمی رزومه قبل از ژوئیه 13 روز بعد از ویمبلدون شد به این نتیجه رسیده اند. باز فرانسوی, مقامات اعلام کرد در اوایل که آنها به تعویق انداختن رویداد خود را شروع و از اواخر ماه مه تا سپتامبر. 20.

عمده سوال رو به این ورزش این است که آیا آمریکا باز برگزار خواهد شد به عنوان برنامه ریزی شده در نیویورک نقل مکان کرد و به جنوب کالیفرنیا به تعویق افتاده و یا لغو در دسترس نباشد. یک اطلاعیه است که انتظار می رود در اواسط تا اواخر ماه ژوئن است.

با توجه به بیانیه صادر شده سه شنبه WTT است پس از پروتکل های صادر شده توسط مراکز کنترل بیماری و همچنین دستورات از دولت و مقامات محلی در تنظیم سیاست های خود را برای از سرگیری در Greenbrier که بازگشایی به مهمانان هفته گذشته است.

لیگ انجام خواهد شد “لازم و تست غربالگری برای covid-19” بیانیه خواندن بدون پیچیدگی بیشتر و لباس شرکت کنندگان با شخصی دنده محافظ. سلامت آن احتیاط بر این باور هستند که عبارتند از: دمای روزانه چک اگر چه هنوز جزئیات کار کرده.

جزئیات فروش بلیط اعلام نشده است.

تحت West Virginia رژیم صهیونیستی است. جیم عدالت طرح به صورت تدریجی بازگشایی کسب و کار داخل سالن ناهار خوری تا 50 درصد از یک رستوران ظرفیت در حال حاضر مجاز به بازگشایی زیادی تخصص فروشگاه های خرده فروشی. سهشنبه علامت شروع یک مرحله جدید است که شامل بازگشایی, West Virginia اردو برای ساکنان در دولت; بازگشایی میله داخل سالن در 50 درصد ظرفیت; و بازگشایی, هوای آزاد, میله, موزه ها, بازدید از مراکز و باغ وحش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>