سازمان بهداشت جهانی: چین به اشتراک گذاری اطلاعات در مراقبت از سلامت کارگر coronavirus عفونت

خ خبرگزاری گتی ایماژ

پزشکان در یک نگاه ریه CT تصاویر در بیمارستانی در خیگن در شهر مرکزی چین هوبئی استان در فوریه. 20, 2020.

سازمان بهداشت جهانی فشرده است چین برای کسب اطلاعات در مورد کوروناویروس عفونت در میان کارگران بهداشت و درمان, اما پکن ارائه نشده آن — ترک یک شکاف داده است که می تواند صدمه دیده است واکنش جهانی.

اطلاعات به موقع در مورد سلامت کارگران پزشکی است کلیدی برای درک انتقال الگوها و توسعه استراتژی های هدف شامل ويژگيها ،

اما تا فوریه. 14 — بیش از یک ماه به این بحران — که چین فاش کرد حدود 1700 در خط مقدم پزشکی کارگران آلوده بودند در آن زمان. این رقم — که از سال رشد کرده است — منتشر شد در یک تحقیق مقاله گزارش نشده است به طور مستقیم به سازمان بهداشت جهانی (WHO).

در پاسخ به پرسش از واشنگتن پست که در آن گفت: بارها خواسته مقامات چینی برای “disaggregated” data — به معنی خاص چهره شکسته از کلی اعداد — که می تواند نور را در بیمارستان انتقال و کمک به ارزیابی سطح خطر رو به جلو خط کارگران است.

“ما دریافت disaggregated اطلاعات در فواصل هر چند جزئیات بیشتر در مورد مراقبت های بهداشتی کارگران” گفت: Tarik Jasaravic یک سخنگوی ژنو مبتنی بر سازمان است.

این نظر در یک شنبه ایمیل به پست یکی از اولین مواردی است که سازمان ملل و آژانس بهداشت است به طور مستقیم خطاب کاستی در چین گزارش و یا دست زدن به coronavirus بحران است.

[به روز رسانی های زنده: آخرین روز coronavirus بحران]

آن می تواند تمدید پکن است که از ترس قادر و یا تمایلی برای به اشتراک گذاشتن تمام اطلاعات است که دانشمندان و کارشناسان بهداشت عمومی نیاز به درک ویروس آن را به عنوان خوشه در مکان هایی مانند کره جنوبی و ایتالیا و ایران.

چین روزانه

ایسنا

پزشکی کارگران قرار دادن بر روی لباس محافظ در اتاق آماده سازی بعدی به جداسازی بخش در ووهان بیمارستان صلیب سرخ در ووهان مرکز شیوع کروناویروس در چین در فوریه. 24, 2020.

اطلاعات بیشتر در مورد خط مقدم کارگر عفونت “بحرانی برای توسعه برنامه آمادگی در کشور در سراسر جهان گفت:” جنیفر Nuzzo متخصص اپیدمیولوژی و محقق ارشد در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت.

“دادن این اطلاعات به سازمان بهداشت جهانی نیز مهم است از نظر اعتبار,” او گفت:.

که اعتبار در خطر

که اعتبار نیز در خط. پس از چین در تلاش برای coverup 2002 سندرم حاد تنفسی (سارس) اپیدمی قوانین بین المللی حاکم بر شیوع بیماری شد به روز شده با یک چشم به پاسخگویی.

اما در هفته های اخیر به عنوان شواهد نصب شده که چین در سکوت خبرچین و undercounted موارد که در ادامه به پشته ستایش در پکن.

گرفتن اطلاعات از کشورهای عضو در بحران همیشه نیاز به coaxing. اما کارشناسان بهداشت عمومی نگرانی مربوط به تحسین وتمجید تن رفته بیش از حد است.

“چین باید شفاف باشد و چه کسی باید شفاف با جامعه گسترده تر” گفت: لارنس Gostin استاد بهداشت جهانی حقوق در دانشگاه جورج تاون که او نیز فراهم می کند کمک های فنی به چه کسی است.


[در چین coronavirus مبارزه بيمارستان به نوبه خود به دور بیماران به دنبال مراقبت های دیگر]

“این است که سلامت ارتباطات 101” او ادامه داد. “به ما بگویید که همه چیز را می دانید به ما بگویید چه شما نمی دانید و به ما بگویید چه شما در حال انجام برای پیدا کردن آنچه که شما نمی دانید.”

آن است که روشن نیست که آیا حساسیت های سیاسی شکل چینی گزارش بیمار و پزشکان و سایر مراقبت های بهداشتی حرفه ای است. این امکان وجود دارد که داده ها شکاف به سادگی منعکس کننده چالش جمع آوری اطلاعات در وسط یک بحران ،

آنچه روشن است این است که چین نه در حال ارسال اطلاعات است که که مقامات و کارشناسان دیگر انتظار و نیاز.

“چین آموخته حداقل یک درس از سارس. آنها در حال همکاری با کسی که فقط به اندازه کافی برای دفع اتهام که آنها همکاری نمی کند گفت:” مارا Pillinger یک دیپلم بهداشت جهانی سیاست و حکومت در جورج تاون را اونیل موسسه ملی و جهانی سلامت قانون است.

دنیس Balibouse

ایسنا

بروس Aylward رهبر تیم برای سازمان بهداشت جهانی-چین ماموریت مشترک در coronavirus را نشان می دهد چهره ها در, عفونت, در, که دفتر مرکزی آن در ژنو در فوریه. 25, سال 2020 است.

“این جزئی همکاری باعث می شود آن را به لحاظ سیاسی روی حیله و تزویر برای کسانی که به طور علنی در تضاد یا در اطراف دولت چین دلیل که نیاز به انجام همه چیز آن را می توانید برای تشویق همکاری قوی تر از چین است.”

پست-سارس تغییرات

این تفکیک از اعتماد بود قرار نیست اتفاق می افتد دوباره.

[دیدگاه: اینجا چه نه به عنوان coronavirus مورد بازار سهام]

پست-سارس اصلاحات نیاز کشور به سرعت گزارش ظهور بیماری های عفونی و دهد که گسترده تر قدرت به بررسی تهدیدات.

پاسخ به coronavirus نشان می دهد که برخی از این اقدامات موفق بوده است و دیگران نه.

چین ستایش شده است که برای سرعت گزارش یک تهدید در حال ظهور در ووهان مثلا. اما شواهدی وجود دارد که برخی مقامات به خصوص در سطح محلی کار می کرد برای پنهان کردن آنچه که قرار بود — و پزشکان سانسور شده بودند.

در اواخر ماه دسامبر Li Wenliang یک چشم پزشک در ووهان بیمارستان مرکزی گفت: یک گروه از پزشکان همکار در یک چت خصوصی که هفت نفر قرارداد سارس-مانند ویروس.

پس از این پیام شروع به گردش آنلاین Li بازداشت شد و یک کمپین تبلیغاتی در برابر شایعه-پخش راه اندازی شد. به عنوان به زودی به عنوان او منتشر شد او به بیمارستان که در آن او قراردادی ویروس. او Feb. 7.


مرگ او تبدیل لی به یک نماد پکن را شکست ترغیب غیر معمول نشان می دهد از حمایت و سریع پاسخ از چین بازرسان.

حزب کنترل مطبوعات پس از تلاش برای همکاری انتخاب کردن روایت برجسته شجاع کار از خط مقدم کارگران بدون بحث در مورد سانسور یا ارائه بسیاری از اطلاعات در مورد بیمارستان انتقال است.

در حال حاضر که به نظر می رسد دو برابر را در آن حمایت چین و رهبران آن است.

در روز سه شنبه, یک, که, رسمی بندی در یک ماموریت به چین, Bruce Aylward گفت: خبرنگاران در پکن است که کشورهای دیگر می توانند یاد بگیرند از چین “رویکرد جدی.”

در طولانی که در کنفرانس خبری بعد Aylward به نام چین پاسخ “چشمگیر” “خیره کننده” “فوق العاده” “قابل توجه” “نظم” و “موفق باشید.”

“آنها می دانند که آنچه آنها در حال انجام,” او گفت: “و آنها واقعا در آن خوب است.”

ویلیام Wan کمک به این گزارش.

ادامه مطلب

اوایل اشتباه و پنهان کاری در چین اجازه coronavirus به گسترش دورتر و سریعتر

مقامات چینی توجه داشته باشید مشکلات جدی در coronavirus پاسخ. سازمان بهداشت جهانی نگه می دارد و ستایش آنها.

دکتر مرگ از coronavirus جرقه دیجیتال قیام تند رهبران چین[

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در خارجی جدید

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im