جهان معروف پیانیست با شکوه $200,000 پیانو کاهش یافته است و توسط محرک

اما به عنوان معروف جهان, پیانیست از کانادا منتظر محرک را به مسافت های دور درشت ابزار محرک tiptoed به اتاق کنترل و گفت: هویت آنها تا به حال برخی از مشکل خبر به شکستن.

آنها تا به حال کاهش یافته است.

“من می توانم آن را باور نمی,” او نوشت.

تصادف در سمت چپ هویت عزاداری یکی-از-یک نوع ابزار است که تا به حال سفر در سراسر اروپا با او را برای 17 سال گذشته. او گفت که این اتفاق افتاد حدود دو هفته پیش اما “چنین بوده است یک شوک به من که من بلافاصله می خواهید برای به اشتراک گذاری آن را با جهان است.” محرک بودند “میگردند” او گفت:. در 35 سال تجربه آنها هرگز تا به حال انجام چیزی شبیه به این قبل از.

او تا به حال چه چپ پیانو تحویل به Fazioli, در ایتالیا. اما او به او گفت که این ابزار نمی تواند ذخیره شود. آهن قاب شکسته شد, او گفت:, همراه با درب و خیلی از ساختار درونی. برای بازسازی آن از ابتدا ساخته شده هیچ حس از نظر مالی و یا هنری. پیانو “kaputt,” هویت گفت.

“من ستایش این پیانو,” او نوشت. “این بهترین دوست من بود بهترین همدم. … در حال حاضر آن است که دیگر هیچ.”

بیش از سه دهه گذشته هویت تور جهان به عنوان یکی از محترم ترین باخ مترجم از دوران انجام باخ “The Well-Tempered Clavier, کتاب اول و دوم” و آهنگساز معروف fugues و سونات در سالن های کنسرت از توکیو به فلورانس.

او سفر با باارزش چهار پدال Fazioli زمانی که او می تواند او گفت: در سال 2012 ، برای ضبط داشتن خود پیانو با او ضروری بود.

در اخیر توقف در آلمان در ماه گذشته او در استودیو به پایان ضبط “بتهوون تغییرات در برلین.” او پیانو او گفت: تا به حال فقط جدید چکش و رشته های نصب شده پیش از تولید است.

و پس از آن فاجعه است.

در یک ایمیل به واشنگتن پست هویت توصیف آکوستیک پیانو خود را در یک کنسرت بزرگ سالن به عنوان “بهشت است.” طراحی پیچیده آن راه آن “در پاسخ به هر کوچک تنوع لمسی” اجازه داده او را به رشد “با فراز و نشیب در این 17 سال که آن را همدم من,” او گفت:.

“این یک پیانو است که به عنوان بسیاری به عنوان شما را در آن قرار داده و سپس به چالش کشیده و شما را برای بیشتر,” او نوشت. “آن را به حال یک تنوع نامحدود از ارتعاشات برای تلفن های موبایل ― اعم از ظریف ترین به بسیار قدرتمند — که آن را مناسب برای تمام کارنامه.”

او گفت که او می تواند آن را برای هشت ساعت متوالی بدون همیشه بی حوصله یا خسته. او دوست داشتن Fazioli چهارم پدال به جای آن از حد معمول و مادی و معنوی آن تنها در حساس ترین آهنگ ها. غیر معمول علاوه بر این که او به طور خاص درخواست از Fazioli, حرکت کمی چکش و نزدیک به رشته ساخت کلید آسان تر به بازی آرامی.

که آنچه ساخته پیانو شبیه هیچ دیگر در جهان سخنگوی Fazioli, النا Turrin گفت: ارسال از طریق ایمیل. در حالی که Fazioli باعث بزرگتر کنسرت پیانو با یک چهارم پدال F308 آن تا به حال به سفارشی-ساخت یک هویت را کمی کوچکتر F278 مدل قرار دادن پدال چهارم که در آن وسط مربوطه به اهنگ صدا پدال معمولا می رود به جای نصب آن را به سمت. Turrin به نام تغییر طراحی یک “ظریف و پیچیده و گران اصلاح.”

“در واقع او ابزار تنها یک موجود با این ویژگی” نوشت Turrin: “این نشان دهنده از دست دادن بزرگ برای خانم Hewitt.”

Terence Lewis, شرکت صاحب لندن Jaques ساموئل پیانو و می داند که هر دو هویت و پیانو گفت: نگهبان که خاص پیانو Fazioli مدل می توان به ارزش حدود 150.000 پوند یا حدود 194,000 اگر خریداری شده جدید. در حالی که هویت فاش نمی کند که محرک بودند لوئیس گفت که او نمی خواهد اجازه دهید هر کسی که به او اعتماد ندارند حرکت او پیانو.

دیوید اندرسن لس آنجلس مبتنی بر پیانو تکنسین نگهداری کنسرت پیانیست و گفت که برای یک پیانو برای حفظ چنین آسیب جبران ناپذیر آن را به دست گرفته اند و سقوط تند و زننده. او تخمین زده است که یک ردیف بالا, سفارشی ساخته شده, Fazioli پیانو جایی بین هزینه کمتر از $200,000 تا 250.000 دلار است.

“این پیانو یکی از یک نوع هستند به ویژه هنگامی که یک بازیکن حرفه ای که اختصاص تمام زندگی خود را به این میدارد پیانو,” او گفت:. “آنها را عمیق و عمیق در رابطه با آن است. پائولو احتمالا او ارائه فوق العاده جدید, پیانو, اما آن را نمی خواهد او در عشق با سقوط کرد.”

هویت گفت: او در حال حاضر wading را از طریق یک “بیمه حماسه” که او انتظار دارد که به چند ماه طول بکشد. او گفت که او مطمئن است او را به پیدا کردن یکی دیگر از پیانو به خود.

در عین حال او نوشت: در بسته شدن در Facebook “من امیدوارم که من پیانو خوشحال خواهد شد در پیانو بهشت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>