کار از خانه نشان می دهد یکی دیگر از خط گسل در امریکا نژادی و آموزشی تقسیم

در حالی که بسیاری از مردم در سراسر کشور در حال ماندم, به در خانه برای جلوگیری از گسترش coronavirus مسلح با لپ تاپ و وای فای اتصال میلیون ها نفر بیشتر نیاز به نشان می دهد تا در کارخانه ها و بیمارستان ها و فروشگاه های مواد غذایی برای انجام شغل خود را. این بیماری همه گیر کوروناویروس برجسته است و در عین حال یکی دیگر از خط گسل در امریکا نژادی و اجتماعی و اقتصادی بخش — کسانی که می توانید شغل خود را از خانه و کسانی که نمی توانند.

به عنوان جوامع جدید به مستند امید کند کردن روند گسترش این ویروس, این افراد بیشتر در معرض خطر بیمار شدن چرا که آنها باید سرمایه گذاری را تا حد زیادی مردم از رنگ آن با تنها یک دبیرستان آموزش و پرورش و کسانی که درآمد هستند به احتمال زیاد به رنج می برند در طول بحران.

نگرانی به سر آمد و هفته گذشته به عنوان سه بزرگ تولید کنندگان خودرو جنرال موتورز و فورد و کرایسلر در داد به مطالبات توسط ایران خودرو اتحادیه کارگران و در زمان فوق العاده ای اندازه گیری خاموش گیاهان خود را برای دو هفته در میان ترس از این بیماری همه گیر. در نیویورک رژیم صهیونیستی است. Andrew M. کومو گفت: همه غیر ضروری کسب و کار در دولت تا به حال به نگه داشتن خود حقوقی واجد شرایط در خانه و گفت: “این است و نه زندگی را به عنوان معمول است. قبول آن تحقق بخشیدن به آن و مقابله با آن است.”

با وجود این تلاش برای محدود کردن تماس در محل کار بسیاری از صنایع از هوافضا و دفاع به بخش خدمات — باز باقی می ماند تجدید تماس برای حفاظت از سلامت کارگران و سپر آنها را از مالی خرید اینترنتی از بیماری همه گیر.

در طول چند دهه گذشته رشد اقتصاد دیجیتال ساخته شده است این امکان را برای گسترش تعداد زیادی از مردم به کار از راه دور — نزدیک به 30 درصد از کارگران آمریکایی 35.7 میلیون نفر می تواند انجام دهد که بر اساس یک نظرسنجی از 2017-2018 توسط اداره آمار نیروی کار. اما کارگران که ماشین ها و هواپیما های طبخ سیب زمینی سرخ کرده, تمیز, بیمارستان, اتاق و تکیه بر آچار و جاروها و نه اتصال به اینترنت برای شغل خود نمی.

این تقسیم است استارک در صنایع. حدود 60 درصد از افرادی که به گفته آنها در “مدیریت کسب و کار و عملیات مالی” گفت: BLS است که آنها می توانند کار از خانه. اما کمتر از 10 درصد از کارگران گفت: آنها می توانند این کار را در دسته بندی ها به عنوان “خدمات” “ساخت و ساز و استخراج” “نصب و راه اندازی تعمیر و نگهداری و تعمیر” “تولید” و “حمل و نقل و مواد در حال حرکت است.”

نیز وجود دارد بخش همراه مسابقه و کلاس خط. سی و هفت درصد از آمریکایی های آسیایی تبار و 30 درصد از سفید پوستان گفت: آنها می توانند کار از راه دور. اما تنها 20 درصد از آمریکایی های آفریقایی تبار و 16 درصد از اسپانیایی ها گفت: آنها تا به حال که توانایی. تقریبا 52 درصد از کسانی که با تحصیلات دانشگاهی و یا بالاتر گفت: آنها می توانید از خانه کار می کنند اما تنها 4 درصد از کسانی که با کمتر از دیپلم دبیرستان گفت: آنها می توانند.

“این است که واقعا ریختن نور را در برخی از نابرابری در یک راه جدید گفت:” هایدی Shierholz سابق اقتصاددان ارشد برای وزارت کار در حال حاضر در موسسه سیاست اقتصادی. “بسیاری از افرادی که بسیار پرداخت می شود, شغل یقه سفید هستند که کامپیوتر متمرکز می توانید تنظیم کنید به این بحران بدون بسیاری از درد است. و پس از آن وجود دارد بسیار بزرگتر است که می تواند تنظیم نیست بدون مقدار زیادی از درد به خود و خانواده خود را.”

رسانه های اجتماعی پر است از عکس های قرنطینه خانواده در اطراف میز ناهار خوری اتاق پدر و مادر خود را با لپ تاپ از, کودکان با مدرسه خود را در سراسر آنها. برای کسانی که انعطاف پذیری لازم برای کار در لباس خواب خود را coronavirus ممکن است تبدیل به یک حکایت برای آینده اگر زندگی به حالت عادی برمی گرداند در چند هفته یا چند ماه.

“ما باید داستان را بگویید در مورد چگونه ما تا به حال کمی بیشتر با هم با خانواده ما” گفت: David Wilcox یک اقتصاددان در پترسون موسسه بین المللی اقتصاد. “این مورد به صورت یک خط کارگر در یک کارخانه تولید. آنها نیاز به نشان می دهد تا در یک مکان فیزیکی خاص صرف نظر از اینکه که برای آنها مناسب است یا نه. و ارائه یک شخصی سلامتی را به خود و بهداشت عمومی چالش به دلیل آن را نیز ارائه یک خطر برای همکاران خود.”

در بسیاری از موارد تولید و خدمات-بخش کارگران ندارد و پرداخت مرخصی استعلاجی و نمی توانیم دست به کار است. که باعث می شود زندگی را دشوار است به ویژه برای کسانی که به تقلا برای مراقبت از پدر و مادر مسن و مستعد ابتلا به بیماری های جدی و مراقبت از کودکان از مدرسه به خانه.

“بسیاری از مردم در حال زندگی چک چک” گفت: Chris Wiers رئیس محلی S6 از Machinists اتحادیه است که نشان دهنده 8,000 کارگران در داخل آهن با این نسخهها کار کارخانه کشتی سازی در ایالت مین است. “شما دو هفته بدون پرداخت و یا بیشتر و شما در معرض خطر از دست دادن خانه خود اتومبیل خود را و بسیاری از مردم این نگرانی.”

ترنس عاقلانه 40 ساله پدر سه دختران نوجوان ارسال شد صفحه اصلی 2½ ساعت قبل از پایان شیفت سه شنبه شب به عنوان یک مدیر در یک مک دونالد در شهر کانزاس. رستوران خدمت شد و تنها درایو-از طریق مشتریان و فروش شد و راه را به پایین و بنابراین مالک شروع به فرستادن مردم به خانه.

“من را 13 دلار یک ساعت پس از به از دست دادن 2½ ساعت است که بیش از $25,” او گفت:. “است که یک وعده غذایی در جدول برای دختران. که یک چهارم از روشنایی لایحه است.”

بدون پرداخت مرخصی استعلاجی و یا بیمه سلامت او نگران چیزهایی هستند که تنها به بدتر — بیشتر ساعت های از دست رفته احتمالا اخراج و مشکل از آینده با 1200 $در ماه به او نیاز دارد برای اجاره.

“به من می گویند نگران هستم کتمان حقیقت است,” او گفت:. “من به مرگ می ترسم.”

حتی برخی از کارگران که در معرض افزایش خطر مرگ ناشی از این ویروس باید آنها قرارداد آن هنوز هم به طور فعال گزارش به کار می کنند.

یکی Karla وگنر, 71, که بستگی به خود 12 دلار در ساعت درآمد به عنوان غير خانه بهداشت-مراقبت aide برای دیدار با $1,750 اجاره ماهانه او انشعابات با پسرش در فورت کالینز کلرادو. به تازگی او به پول نقد از حساب بازنشستگی او به خرید یک ماشین جدید و پس از او یکی از قدیمی شد بیش از حد گران قیمت برای حفظ.

به تازگی مشتریان خود را در حال ترس از یک خارجی از آمدن به خانه خود را, او گفت:, و بسیاری از آنها لغو شد. او تنها دو ساعت رزرو شده برای هفته آینده و نگران است چه می آید بعدی.

“بدون این ساعت من نمی دانم چه اتفاق خواهد افتاد” وگنر گفت.

چندین اتحادیه های کارگری گفت: آنها در تلاش بودند به کارفرمایان برای ایجاد امن محیط کار.

“وجود دارد بسیاری از چیزهایی که در دسترس نیست — ماسک ضد عفونی کننده دست, دستکش, همه چیز به طور خاص کاهش در نرخ عبور این ویروس به دیگر همکاران” گفت: Jon هولدن رئیس جمهور Machinists اتحادیه منطقه 751 که نشان دهنده 32,000 بویینگ در واشنگتن است.

بوئینگ که تا به حال در مورد یک دوجین از کارکنان خود را در منطقه مثبت تست در بیانیه ای گفت که “سلامت و ایمنی کارکنان اولویت ما است و ما در حال همکاری نزدیک با مقامات بهداشت عمومی برای نظارت و جلوگیری از گسترش COVID-19” این بیماری ناشی از کوروناویروس. این شرکت این است که “با در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی اضافی برای اطمینان از پاکیزگی در کارخانه ها و دفاتر. این شامل تمیز کردن مکرر از بالا لمس سطوح و زمینه های مشترک” آن گفت:. و اگر یک کارمند تست مثبت “ما در حال بدست گرفتن اقدام سریع برای اطمینان از مبتلا کارکنان ارائه شده است با مراقبت های فوری پزشکی و هدایت آنها نیاز دارند.”

هولدن با این حال گفت: این شرکت می تواند انجام بیشتر.

“ما نیاز به اطمینان حاصل شود مردم از وسايل حفاظت فردی مناسب,” او گفت:. “و در برخی از موارد ما در حال درخواست وجود داشته باشد آموزش های ویژه. وجود دارد مقدار زیادی از نگرانی. ما اعضای کار در داخل و اطراف هر یک از دیگر در محله های نزدیک.”

در داخل آهن با این نسخهها کار در کارخانه کشتیسازی اجرا توسط پیمانکار دفاعی کلی دینامیک که در آن برخی از کارگران را $15.97 یک ساعت کارگران به نام برای کارخانه تعطیل شود. آنها همچنین نگران هستند که این شرکت است که فراهم می کند خدمات اتوبوس به کارخانه از کارکنان پارکینگ قطع عمل به عنوان یک اقدام احتیاطی برای جلوگیری از گسترش ویروس. به جای ایستاده, شرکت مقامات خواسته کارکنان به بیش اتوبوس خدمات پس از کار می تواند همچنان ادامه Wiers گفت.

“این شرکت به نظر می رسد مصرف هر مزیت به انجام کار درست” او گفت:. “من می دانم که افرادی که کسانی که مجوز که گفت:” آیا شما دیوانه هستید ؟ به هیچ وجه من انجام می دهند که. این بدیهی است که پیام می فرستد که ما اهمیتی نمی دهند ما نیاز شما در کارخانه کشتیسازی و ما نیاز شما را به مولد.”

در بیانیه ای به واشنگتن پست این شرکت گفت: “به اجرا CDC توصیه می شود اقدامات لازم برای محافظت از ما کارگران در کار فشرده و سنگین ساخت کشتی سازی محیط زیست است.” و در بیانیه ای که در وب سایت شرکت آن افزود: “نه وزارت دفاع و نه نیروی دریایی کارگردانی کرده است ما را به توقف کار و یا در غیر این صورت آرامش ما را از ما قرارداد یا برنامه مورد نیاز است. این است که هیچ تفاوتی برای ما از آن است که به صورت عمده دیگر دفاع ایالات متحده تولید کنندگان.”

شرکت “گرفته شده اقدامات به سرعت گسترش COVID-19” و “برای اطمینان از امنیت شغلی از کارکنان آنها باید قادر به کار را انتخاب کنید و یا به کار نمی کند.”

روز جمعه الن پروردگار خبرگزاری دفاع برای کسب و تقویتی صادر شده یک یادداشت گفت: دفاع از کارگران صنعت مانند کسانی که در داخل بودند انجام وظایف حیاتی به دفاع ملی و در حال “انتظار می رود برای حفظ کار طبیعی خود را متوقف کنند.”

در کولر کارخانه در Sheboygan, Wis., استارک تقسیم بین که می توانید از خانه کار می کنند و کسی نمی تواند به آسانی گفت: تیم Tayloe رئیس جمهور ایالات خودرو اتحادیه کارگران محلی 833 که نشان دهنده در مورد 1,900 کارگران در چندین کارخانه های اجرا شده توسط کولر.

کارگران که باید باقی می ماند در پست های خود را در حال نشسته و یک پا را از یک دیگر در یک کارخانه یک مرکز است که باعث می شود موتور تراکتور و ژنراتور در حالی که بسیاری از در سمت اداری در حال کار از خانه.

Tayloe گفت: اتحادیه ها و شرکت ها “کار سخت به نگه داشتن همه امن بر روی زمین است.” که شامل تلاش های اضافی برای پاکسازی ابزار و سطوح و حرکت شیفت در اطراف وجود دارد کمتر مردم در یک مکان.

هنوز هم برخی در کارخانه باید اذعان کرد ناراحت کننده تقسیم بین دفتر شرکت کارکنان است که می توانید از خانه کار می کنند و کسانی که باید در سایت.

“چه هستند که ما شهروندان درجه دوم به افرادی که در دفتر کار می کنند?” Tayloe پرسید.

در Ottumwa, آیووا, همه چیز تقریبا تعطیل است — به مدارس و کلیساها. اما نه John Deere کارخانه که مانده است باز زمزمه همراه است. و این کارگران هستند که در محله های نزدیک که آیا آنها آن را دوست دارم یا نه.

“اجتماعی فاصله نوع به نظر می رسد مانند یک شوخی در یک کارخانه تنظیم گفت:” جولیا مک فارلند, 42, که با این نسخهها کار رباتیک جوشکاری وجود دارد.

او فکر می کند این گیاه باید به طور موقت بسته شده است. و با 66 ساله و مادر او نگران کارگران را گسترش ویروس بدون دانستن آنها و آوردن آن به خانه به آسیب پذیر تر اعضای خانواده.

“آن را تقریبا احساس می کند مانند آنها خدا را با سلامت” مک فارلند گفت. “آنها به نظر نمی رسد به مراقبت که آیا واقعا ما در معرض این یا نه. ما باید کار مردم است که فرستاده شده است به کار از خانه. و در اینجا ما در کارخانه. شما فقط نوع در از دست دادن چه کاری انجام دهید.”

John Deere نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

مایک Doherty صاحب M&N مطلق خودکار, خودکار تعمیر فروشگاه در اورت بشویید. گفت: کسب و کار پایین بود هفته گذشته است. اما مشتریان هنوز هم در آوردن ماشین برای تعمیر و مکانیک وجود دارد برای کمک به.

“ما نمی توانیم تعمیر اتومبیل های مردم از, صفحه اصلی,” او گفت:. “و ما نیاز به کمک به مردم به کار می کنند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort türktelekom mobil ödeme bozdurmaGorabetRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMariobetNakitbahisBetebetElexbetBetpasTrbetHovardahttps://gelsincicek.com/Betvolebuy stripe accountMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaNovagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurma