کارگران در مواجهه با فقر به عنوان کارخانه تنظیم برای دید در روز مگر اینکه فیلیپ سبز را مد امپراتوری برای پرداخت سفارشات موجود

یک بنگلادشی مالک کارخانه هشدار داد او را از بیرون رفتن از کسب و کار در روز ترک 2,000 کارگران در مواجهه با “فقر” مگر آقا فیلیپ سبز Arcadia گروه افتخارات قرارداد برای هزاران نفر از آیتم های لباس.

Mostafiz Uddin که صاحب جین متخصص محدود در چیتگنگ می گوید شرکت او در آستانه سقوط پس از ماه درخواست پرداخت برای کالاها است که دستور داده شد قبل از coronavirus بیماری همه گیر.

هزاران نفر از جعبه لباس باقی می ماند انباشته در جین متخصص کارخانه حتی به عنوان Topshop فروشگاه دوباره باز به جمعیت زیادی در روز دوشنبه پس از مستند شرایط کاسته شد. آقای Uddin یکی از تعدادی از تامین کنندگان است که می گویند که آقا فیلیپ را به امپراتوری مد حاضر به پرداخت میلیون ها پوند ارزش سفارشات ترک آنها را در تلاش برای پرداخت به کارگران و نگه داشتن چراغ.

آقای الدين گفت: مستقل است که او مجبور به تعطیل کردن تولید دو هفته پیش به دلیل لغو سفارشات معنای خود را از جریان نقدی خشک بود و او نمی تواند پرداخت پول بدهکار به تامین کنندگان مواد. او گفت که او در حال حاضر پرداخت از $25,000 در هر روز هزینه شده است اما هیچ درآمد و در حال حاضر نگران است که بدون فوری وضوح او را مجبور به بستن درهای خود را برای خوب است.

بریتانیا بالا خیابان میلیاردرهای ترک متزلزل پوشاک کارگران در مواجهه با فقر

بنگلادش منطقه پردازش صادرات که در آن جین متخصص کارخانه واقع شده است به حالت تعلیق آقای الدين واردات و صادرات مجوز به دلیل عدم پرداخت اجاره بها و قبوض آب و برق. کالا که با توجه به توان حمل در ماه های فوریه و مارس شده است نشسته در ظروف در بندر تحمیل هزینه هر روز.

“با پرداخت تقریبا به حالت تعلیق پس از وقوع آغاز شده است وجود دارد یک فاجعه تاثیر بر جریان نقدی از عملیات ما که توابع بسیار کم حاشیه در بهترین زمان” آقای الدين گفت.

“من پرداخت شده کارگران من تا حالا اما اگر [خریداران] پرداخت نمی کند من در این ماه من را به پایین و از 2,000 مردم باید به خانه بروم.”

او در حال حاضر دارای پتانسیل سفارشات از شرکت های دیگر در انتظار اما ندارد پول نقد در دسترس برای تحقق آنها به خاطر پول گره خورده است تا در کالاهای تولید شده و یا در حال حاضر در تولید, برای, برتون, آرکادیا, گروه شرکت.

“ما به اندازه کافی سفارشات ما به اندازه کافی پارچه اما ما نمی توانیم هر چیزی را تولید کند چرا که ما یک مشکل جریان نقدی. من فرستاده اند [Arcadia] بسیار روشن ایمیل با هر جزئیات در مورد این.

“من فقط می خواهید برای دریافت پول از Arcadia. در حال حاضر خریداران دیگر خوب خریداران مانند [زارا مالک] Inditex نمی تواند جای هر گونه سفارشات با من پس در واقع Arcadia گروه سرقت شرکت روز به روز.”

با توجه به مبارزات انتخاباتی گروه Traidcraft حدود 70 درصد از هزینه های پوشاک برای مواد خام است که رفتن به آنها را. اکثر تولید کنندگان این مواد در اعتبار و پرداخت آن را خاموش هنگامی که خریداران آنها پرداخت برای کالاها به پایان رسید به این معنی که زمانی که پول نیست و آینده آنها به سرعت به مشکلات اجرا شود.

مردم سعی می کنید برای به دست آوردن دسترسی به یک Topshop فروشگاه در لندن به عنوان غیر ضروری مغازه بازگشایی در این هفته (EPA)

Arcadia گفت: آن را به حال هیچ رابطه مستقیم با جین متخصص اما تایید کرد که آن را باید برجسته سفارشات برای شرکت کالا از طریق یک شخص ثالث که اقدام به خرید شلوار جین از تعدادی از کارخانه های.

زیر پوشش رسانه ای از آقای الدين مشکلات با Arcadia و دیگر خریداران آرکادیا نماینده تماس جین متخصص اما هیچ توافق رسیده است. این شرکت ارائه شده برای خرید برخی از کالاهای اما نه تا ماه اوت پیشنهاد که آقای الدين گفت که او نمی تواند بپذیرد. آرکادیا سخنگو گفت “در بحث های مداوم” با عرضه کنندگان آن از جمله جین متخصص برای رسیدن به یک توافق در مورد سفارشات لغو شده است.

این گروه بوده است که در دشواری های مالی در سال های اخیر به دقت اجتناب از دولت در ماه ژوئن 2019 پس از صاحبخانه حمایت یک نجات معامله در آخرین لحظه. بر اساس این توافق 50 فروشگاه اختصاص داده شد برای بسته شدن و 1000 نفر شغل خود را از دست.

مثل بقیه مد, خرده فروشی, بخش, Arcadia نیز ضربه سخت coronavirus همه گیر و مستند که همه غیر ضروری به فروشگاه نزدیک در 23 مارس.

آقای Uddin یکی از صدها نفر از تولید کنندگان به صنعت مد قریب الوقوع مواجه بسته شدن پس از چند ماه از دستور پرداخت نشده است.

در حالی که برخی از خریداران از جمله H&M و زارا را مفتخر اکثر قراردادها و پرداخت برای سفارشات دیگران مانند Asda, Arcadia و ادینبورگ های پشمی آسیاب خواستار تند تخفیف و یا موفق به پرداخت هزینه برای کالا در دسترس نباشد.

با توجه به اطلاعات منتشر شده در ماه آوریل توسط بنگلادش پوشاک تولید کنندگان و صادرکنندگان (BGMEA), Arcadia, گروه لغو £9m ارزش سفارشات در بنگلادش به تنهایی.

در سطح جهانی این گروه است که متعلق به آقا فیلیپ را از طریق برگزاری و شرکت در موناکو لغو آنجا که £100 متر با توجه به حقوق کارگران کنسرسیوم (WRC).

آقای الدين افزود: “من نه علاقه ای به کار با Arcadia هر بیشتر. من می خواهم برای خلاص شدن از آنها به عنوان یک خریدار. معمولا در صنایع تولیدی مثل این هر خریدار می خواهد شما را بپذیرد. این که چگونه آن را برای 100 سال گذشته است.

“من ساخته شده ذهن من است. من فقط می خواهم به کار با افرادی که منصفانه و مسئول است.”

فیونا Gooch ارشد مشاور سیاست در Traidcraft ارز گفت: “این وحشتناک است که کارخانه ها نیاز به در بنگلادش و دیگر پوشاک تولید کشور از طریق هیچ گسل از خود را.

“با امتناع از پرداخت تا علامت های تجاری مانند فیلیپ سبز برتون Menswear قرار دادن هزاران نفر از کارگران عمدتا زنان جوان و خانواده خود را در خطر فقر.

“فیلیپ سبز است که یک میلیونر است. مانند دیگر مد نام تجاری صاحبان او به راحتی می توانید استطاعت به پرداخت برای تمام لباس هایی که آنها قبلا دستور داد پارچه خریداری شده به سفارش های آینده برای آنها است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات