کارگران در حال گذاشته شدن برای بار دوم به عنوان ویروس را افزایش می دهد reopenings در برگزاری

اما در روز جمعه Heitzmann قطع شد سست دوباره ساعت قبل از شیفت او بود برای شروع.

“من نمی باید هر گونه پس انداز چپ” از 28 ساله گفت. “من نمی دانم چه مدت آن را به قبل از من دریافت یک چک دوباره.”

میلیون ها نفر از کارگران آمریکایی رنج می برند از اقتصادی whiplash تفکر آنها در نهایت بازگشت به کار تنها به خانه فرستاده دوباره به دلیل coronavirus آخرین موج. فروشگاه ها رستوران ها سالن های ورزشی و دیگر کسب و کار است که بازگشایی هفته پیش در حال سازندگان: یک بار دیگر و این بار در کنگره به نظر می رسد کمتر تمایل به ارائه کمک های اضافی. کسب و کارهای دیگر که تا به حال banked مشتریان بازگشت و محدودیت های بالابر — مانند هتل های زنجیره ای و ساخت و ساز شرکت ها و سینما — در حال دیدن ساعت قطع و بازگشایی خرما تحت فشار قرار دادند به طور نامحدود به عنوان مصرف کننده تقاضا میکند.

و بسیاری از فرمانداران از جمله برخی که تا به حال کشیده شده موشکافی در ابتدا برای بازی کردن این ویروس را از خطرات در حال صدور ایمنی جدید محدودیت در برخی موارد تنها چند هفته پس از دور اول دستورالعمل آغاز شده بود به آسانسور. در هفته های اخیر سه متحده — کالیفرنیا فلوریدا و تگزاس و اجرا سیاست های که تا حدودی محدود کردن رستوران یا نوار خدمات. نه دیگران — آرکانزاس, دلاور, آیداهو, لوئیزیانا, میشیگان, Nevada, New Jersey, New Mexico و کارولینای شمالی — به تعویق افتاد و یا آهسته بازگشایی برنامه.

هزاران نفر از کارگران گرفتار شده در این سرعت در حال تغییر دریاها بسیاری از آنها در ساعات و دستمزد پایین کارکنان خدمات و در حال حاضر رو بیکاری برای بار دوم. آنها می گویند چند ماه گذشته بوده است نامطلوب: مرور بیکاری در ماه مارس آماده برای رفتن به کار در مارس یا آوریل و در حال حاضر مقابله با چشم انداز از آنچه می تواند یکی دیگر کشش طولانی بدون چک.

در این زمان بسیاری می گویند آنها حتی shakier مالی زمین به آنها برگشتن به حال یکی دیگر از دوره بدون کار. آنها با آنچه کارشناسان را آغاز کرده اند که خواستار یک “پرتگاه مالی”: ژوئیه پایان تاریخ برای 600 $در هفته مکمل کمک کمک کرده است که بسیاری از خانواده های شناور.

“خوشبختانه من برای اجاره این ماه” گفت: Heitzmann که پرداخت 1200 $در ماه برای یک آپارتمان یک خوابه. “اما پس از آن من نمی دانم.”

برای رستوران ها و کافه ها یکی دیگر از ضربه بزرگ

برای بسیاری از رستوران ها و کافی صاحبان و کارگران چند هفته گذشته به ارمغان آورده اند یورش خبر بد. گفت: برخی از آنها را تماشا wearily به عنوان عفونت شروع به تیک تیک کردن فقط به عنوان آنها شروع به بازگشایی پس از ماه ها بسته بودن.

سپس تمام موارد جدید.

Kell دانکن که عمل چرچیل سرپوشیده بازار در دالاس با 10 مغازه ها و رستوران ها توصیف اتصال صاحبان رستوران در بر داشت خود را در با caseload صعودی.

پس از موارد عبور از 40,000 آستانه در آریزونا او تعطیل کسب و کار و ارسال تمام 30 کارکنان خانه دوم — تنها یک ماه پس از بازگشایی — دانستن که اگر او ماند باز کسی احتمالا مریض است.

“ما خوش شانس بوده ام” او گفت:. “در نهایت ما گفت:” این فقط احساس می کند اشتباه است. بیایید و این صبر چیز است.” “

شری ویر که صاحب رستوران و اغذیه فروشی O بزرگ را به سادگی خوشمزه خارج از فورت ورث Tex., ساخته شده مشابه انتخاب خاموش کردن رستوران خود را به طور داوطلبانه در روز جمعه.

خدمات غذایی و نوار صنعت — بیش از 8 میلیون نفر یا حدود 5 درصد از نیروی کار قبل از همه گیر — دارای نابود شده است توسط ویروس, از دست دادن بیش از 6 میلیون شغل در ماه مارس و آوریل. اما قوی دوباره بجای اول برگشتن از 1.4 میلیون شغل ممکن است کمک کرده بود, رانندگی در کشور, کاهش نرخ بیکاری, ارسال به امید افزایش است که یک بهبود اقتصادی بود زیر پا. این دور جدید از تعطیلی امتیاز به چالش های مهمی است که وجود خواهد داشت تا یک درمان یا واکسن توسعه یافته است.

“این سخت است که وجود دارد روشن شده است, رهبری و مردم است پیام های مخلوط گفت:” کوین Schulman, یک استاد پزشکی و اقتصاد در دانشگاه استنفورد. “چگونه به انجام این کار ما برای برنامه ریزی اقتصادی مرمت در حالی که حفاظت از بهداشت عمومی? آن است که کمی از ضربت سخت زدن یک مول. وجود ندارد یک مدل بزرگ برای آن است.”

درد غرق عمیق تر به اقتصاد

افزایش تعداد موارد فرستاده است آبشار از ترس سراسر صنایع دیگر هم نه فقط کسانی که به طور مستقیم متاثر از خاموش شدن ناگهانی.

سامانتا Hartman, 29, معاون اداری در روزن هتل ها در اورلاندو آماده شده بود به بازگشت به کار در پایان ماه ژوئیه. این شرکت گفته بود کارگران که کسب و کار خواهد بود بازگشت به حالت عادی پس از آن, او گفت:.

اما پیگیری هفته گذشته از کارفرما تایید غرق شدن سوء ظن او احساس به عنوان موارد مشخصی در منطقه: بازگشایی خواهد بود تحت فشار قرار دادند به ماه اوت است.

هارتمن که دارای بیماری های قلبی و متکی به خود کار نه تنها برای او درآمد اما برای آن سخاوتمندانه مراقبت های بهداشتی طرح توجیهی ترس که تاریخ ثابت خواهد کرد که به طور مشابه وابسته به دان کیشوت, او گفت:.

او در مورد پایان برنامه ریزی شده برای اواخر جولای اضافی 600 دلار در هفته در بودجه فدرال مزایای بیکاری. و او گفت که او احساس می کند پاره بین انتظار از پتانسیل بازگشت به کار و تقاضا برای شغل در جای دیگر در صنایع است که ممکن است کمتر در معرض خاموش شدن از صنعت مهمان نوازی.

“من در یک مکان عجیب و غریب که در آن من هیچ ایده که در آن من زندگی می ایستد یک ماه,” او گفت:. “این بسیار وحشتناک است.”

Kadeem هاول یک درمانگر فیزیکی در نیویورک سپری کرده است هفته گذشته تدریس خود را چگونه به تجارت سهام و گزینه های پس از furloughed برای دومین بار در سه ماه.

زمانی که او گذاشته در ماه مارس هاول با تکیه بر مزایای بیکاری به پرداخت صورتحساب خود را. اما او به نام بازگشت به کار در ماه مه در منهتن درمانگاه ارتوپدی که در آن او کار می کند, یک برکت و رحمت مخلوط به عنوان او نگران آوردن ویروس بازگشت به خانه اش در شهرستان Westchester, جایی که او و همسرش زندگی با پدر و مادر او هستند که در 70s به.

کارفرمایان خود را به او اتمام حجت: او می تواند نشان می دهد تا برای کار و یا به طور داوطلبانه خاتمه موقعیت خود که می ایم به معنای بخشش بیمه بیکاری.

“من فقط نگه داشته و تفکر: آیا من در معرض خطر رفتن در حمل و نقل عمومی برای رفتن به شهر دانستن من قصد دارم به کانون این بیماری ؟” او گفت:. “این بسیار نامشخص و نا امید کننده است اما من احساس نمی مانند من تا به حال بسیاری از انتخاب است. من تصمیم به نگه داشتن کار.”

اما او furloughed دوباره در ژوئن 15. او امیدوار به خرید یک خانه در این سال, اما در حال قرار دادن برنامه های خود را در خود نگه دارد.

“من احساس می کنم گیر,” او گفت:. “آیا من ماندن در بیکاری ؟ آیا درخواست برای یک کار جای دیگری است ؟ من فقط صبر کنید و من نشسته است. وجود دارد هیچ پاسخ آسان.”

هیچ پایانی در چشم

تازه دور از تعطیلی بالا بردن ترس که در حال حاضر به چالش کشیده بازیابی می تواند غرفه ،

تعداد افرادی که به طور مداوم دریافت بیمه بیکاری علامت پایین کمی در هفته گذشته از 20.5 میلیون به 19.5 میلیون.

اما کسانی مانند مایکل Hebert, 25, که چالش های مالی نیست اسیر در هفتگی آمار.

هبرت است از لحاظ فنی شاغل اما فقط به سختی: 52 ساعت در هفته او استفاده می شود به کار در یک سگ داغ است eatery در فرودگاه و harrah’s کازینو در نیواورلئان قبل از بحران شده اند کاهش به هشت پس از او احضار شد بازگشت به کار چند هفته پیش.

Hebert گفت: او هیچ بیمار زمان تعطیلات پرداخت و یا مزایای بهداشت و درمان از کار خود را فقط 10 دلار در ساعت است که به سختی می پردازد صورتحساب.

“آن را به سختی به اندازه کافی برای پرداخت یک قبض تلفن,” او گفت:. “دو ثانیه آن را رفته است. این یک مبارزه است و اگر ما را برآورده نمی کنند صورتحساب ما در حال رفتن به در خیابان.”

دانشمندان شروع بحث نحوه نفوذ به طور موقت خاموش شدن ناگهانی در این کشور سطح اشتغال.

با توجه به یک مطالعه مقدماتی انجام شده توسط دو دانشگاه هاروارد محققان محدودیت ها در رستوران ها و بارها و غیر ضروری کسب و کار به مبلغ فقط برای 4.4 درصد به 8.5 درصد قابل توجهی از افزایش بیکاری در اواسط ماه مارس.

کارشناسان بهداشت عمومی گفت: خطر موج جدیدی از تعطیلی این است که چرا دقیق بهداشت عمومی اقدامات مورد نیاز شده است برای جلوگیری از این ویروس را گسترش.

“این غیر ممکن است انتخاب” گفت: امیلی Timm یک مدیر اجرایی در تگزاس مبتنی بر کارگر دفاع پروژه, یک سازمان غیر انتفاعی است که کمک می کند تا مهاجر و کارگران ثبت نشده. “مردم نمی خواهید به خطر بهداشت خانواده خود را. اما این یک انتخاب اگر شما لازم نیست دسترسی به شبکه امن و یا شما زندگی می کردند به چک چک قبل از coronavirus رسید.”

این سازمان شده است صدور 750 دلار کمک مالی به گذاشته شدن کارگران که نیست واجد شرایط دریافت بیمه بیکاری به دلیل اسناد و مدارک ، Timm گفت: در چند سال اخیر ذینفع کسانی هستند که رفته بود بازگشت به کار در رستوران و یا مهمان نوازی صنایع تنها گذاشته می شود دوباره.

هارتمن به اورلاندو بر اساس معاون اداری برای روزن هتل گفت که او فکر می کند که مقامات منتخب در آمریکا با افزایش موارد به حداقل برسد که تهدید و یا ویروس مسئول افزایش و متعاقب آن آسیب به اقتصاد است.

“دیگر ما باز بماند, بیشتر, ما, موارد, افزایش, بیشتر از آن می شود به اطلاع عموم در اخبار و بیشتر از آن قرار می دهد خاموش مردم از آمدن به اینجا” هارتمن گفت. “بنابراین من فکر می کنم ما باید ماند تعطیل دیگر — که اولیه خاموش شد کمتر مضر از بستن بار دوم.”

وجود دارد برخی از نشانه های است که عوامل فراتر از خاموش شدن ناگهانی وزن بیشتر به شدت در اقتصاد است.

بانک فدرال رزرو در سنت لوئیس با صدور گزارش اخیر گفت که کسب و کار گفت که کاهش تقاضا از مصرف کنندگان بالا بود محدودیت در بازیابی آنها پیش از اجتماعی فاصله مورد نیاز و نگرانی در مورد سلامت کارگران.

“سرعت کسب و کار بازگشایی باید به طور کامل در هماهنگی با مقدار که تقاضا بالا رفتن” یکی از نویسندگان, Charles S. Gascon یک اقتصاددان در بانک فدرال رزرو سنت لوئیس در مصاحبه ای گفت:. “آن را مانند وجود دارد را روشن یا خاموش در اقتصاد است که شما تلنگر و همه چیز به حالت عادی بازگشت. چیزهایی که باید برای رسیدن به هر چه طبیعی جدید است.”

تنها چهار متحده — New Hampshire, New Jersey, داکوتای شمالی و ورمونت, نمایندگی فقط 4 درصد از جمعیت ایالات متحده — در حال ملاقات تمام فدرال معیار برای بازگشایی, با توجه به گزارش های اخیر از گلدمن ساکس.

در ققنوس دانکن می گوید آن می تواند ماه قبل از او باز می شود چرچیل دوباره.

او و تیم خود را در هفته را صرف بازنگری پوسته اضافه کردن پدال پا به درب و نصب دست-ضد عفونی کننده ایستگاه پس از کسب و کار بسته اولین بار در اواسط ماه مارس. نگهداری آنها پرداخت کارکنان — اول از جیب خود و سپس با پول از $200,000 چک حفاظت از برنامه وام.

اما دانکن گفت: او هنوز هم تا به حال یک احساس آزار دهنده که او انجام نمی دهد به اندازه کافی برای محافظت از کارگران و مشتریان به عنوان تعدادی از coronavirus موارد در اطراف او ballooned. وجود دارد کمی راهنمایی از مقامات محلی و او نمی تواند دریافت پاسخ روشن از شرکت بیمه خود را در مورد چه اتفاقی خواهد افتاد اگر وجود دارد شیوع در چرچیل.

او معوق خود را ماهانه پرداخت وام مسکن و اما می گوید عدم اطمینان از زمانی که — یا چگونه به بازگشایی شده است ناتوان کننده.

ویر و همسرش که خود دلی خارج فورت ورث گفت: کارکنان خود را که آنها در حال بسته شدن به مدت دو هفته. اما آنها یک طرح باید از آنها نیاز به باقی می ماند تیره از طریق پایان سال: با استفاده از پول از یک وام کوچک آنها در زمان به گسترش کسب و کار خود را در طول بیشتر فرخنده بار به نگه داشتن او در رستوران و آن هشت کارکنان شناور در حال حاضر.

اما وجود دارد بیشتر ملاحظات مهم تر از سلامت کسب و کار خود را در حال حاضر.

“این فقط یک ماده از زمان قبل از ما رو بیمار یا شخص دیگری را به این دلیل که آنها در استقرار ما,” او گفت:. “من نمی خواهم هر بخش در آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum buy instagram followerstürktelekom mobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdurmaekonomikripto paraarkadaşlık sitesiMobil Ödeme Bozdurma