در روز سه شنبه کارگران در مرکز سیاست عمومی اولویت به طور رسمی تصمیم گرفتند تا برای پیوستن به اتحادیه اروپا رای گیری به اتفاق آرا به نمایندگی های غیر انتفاعی حرفه ای کارکنان اتحادیه.

در حالی که به طور کلی اتحادیه مشارکت کاهش پیدا کرد و اتحاد و تلاش در غیر انتفاعی و اشخاص هستند یک نقطه روشن برای جنبش کارگری و آخرین نشانه رشد شتاب. غیر انتفاعی کارگران محور در منطقه بلکه در ایالات مانند کالیفرنیا و مریلند, آلاباما و نیویورک کمک کرده اند تورم NPEU را در رتبه 30 درصد بیش از سال گذشته است. کارکنان از پنج سازمان های غیر انتفاعی تصمیم گرفتند تا برای پیوستن به NPEU در سال 2019 آوردن تعداد کل گروه ها نشان دهنده آن به 19 سازمان های غیر انتفاعی و یا 350 عضو دارد.

این شماره ها فقط یک نقطه اعشار از 14.6 میلیون نفر از کارگران که در حال اعضای اتحادیه در سراسر کشور. دولت فدرال پیگیری نمی کند اتحادیه نمایندگی در میان بیش از 12 میلیون غیر انتفاعی کارگران است.

اما اعضای اتحادیه و کار طرفداران نقطه به نقطه بزرگتر نمادهای گفت: غیر انتفاعی موفقیت سمبل جنبش کارگری درخواست تجدید نظر به جوان و تحصیل کرده از کارگران سراسر کشور شبیه به اتحادیه های کارگری که تشکیل داده اند و در رسانه های دیجیتال شرکت.

“افراد جوان می آیند و آنها می خواهند بیشتر در کار و زندگی تعادل” گفت: جانیس خوب مدیر تحقیقات در مرکز نوآوری در کارگر سازمان در دانشگاه راتگرز. “و آنها اتحادیه های کارگری به عنوان یک ابزار مهم برای دستیابی به آن است.”

“مردم فکر می کنم که غیر انتفاعی کارگران لازم نیست اتحادیه های کارگری — که ما اصلا مناسب را در قالب” گفت: Kayla Blado رئيس جمهور از همه داوطلب NPEU و یک کارمند در موسسه سیاست اقتصادی. “اما وای فارغ التحصیل با سطح بالایی از بدهی و صورتحساب های پزشکی کمک کرده است که چشم مردم باز است که ما در حال رفتن به دریافت یک “طبقه متوسط” شیوه زندگی مگر ما برای آن کار می کنند.”

سازمان های غیر انتفاعی به نظر می رسد مانند زمین حاصلخیز برای کارگران امیدوار به سازماندهی. آهن ربا برای جوان دارای تحصیلات عالی و آرمان کارگران و گروه های غیر انتفاعی به مدت طولانی شناخته شده برای فرهنگ پرداخت نشده ساعت حقوق کم و نازک بودجه. و بسیاری از این فکر می کنم تانک محل در آغوش سیاست های اقتصادی در قلب خود ماموریت. در عین حال این شیوه نیست همیشه داخلی اعمال می شود.

این مرکز در بودجه و اولویت های سیاست است که ربطی به تگزاس غیر انتفاعی حمایت ملی مرخصی خانواده بود اما ارائه کارکنان فقط دو هفته از پرداخت, والدین, ترک, در علاوه بر این به مدت شش هفته از کوتاه مدت از کار افتادگی قبل از اتحادیه درگیر شدم.

پس از حدود 90 کارگران در سازمان اتحادیه در سال 2018 آنها قادر به برنده شدن در یک قرارداد از شرکت که شامل دستمزد کف $50,000, 12 هفته از مرخصی خانواده و تضمین هزینه زندگی را افزایش می دهد برای بسیاری از کارگران خود را برای سه سال آینده.

“CBPP متعهد به ساخت این سازمان بهترین می توان آن را” غیر انتفاعی رئیس گروه رابرت Greenstein در بیانیه ای گفت:. “من فکر می کنم که تعهد روشن بود در هر دو طرف در طول فرایند مذاکره قرارداد که مشخص شده بود با یک روحیه همکاری و تاکید بر ارزش های مشترک و تولید قوی نتیجه.”

“هر دو طرف رو برخی از آنچه آنها می خواستند و هر دو طرف رو کمی نا امید و در نهایت همه خوشحال بودند که در آن ما فرود آمد و گفت:” Aoife Toomey, 41, یک مدیر مالی و عضو چانه زنی کمیته در CBPP اتحادیه.

سازمان های غیر انتفاعی وجود خود را لیبرال واجد fides نشده است و شناخته شده است به خصوص استقبال اتحادیه های کارگری.

Blado گفت که دو نفر از NPEU پنج موفق اتحادیه مبارزات در سال 2019 بودند به ویژه انگیز حتی در مکان های شناخته شده برای خود حقوق مدنی وکالت است.

در ماه نوامبر اتحادیه ظ ناعادلانه-کار شکایت علیه یک گروه مدافع برای فراجنسیتی حقوق مرکز ملی نما برابری. این NPEU گفت: سازمان غیر انتفاعی اخراج تمام کارکنان در اتحادیه چانه زنی واحد در اقدامی تلافی جویانه خود را برای سازماندهی کار است. این اتحادیه با اشاره به این گروه تحقیقات خود در مورد تبعیض که مردم تغییر جنسیت در محل کار.

مرکز ملی نما برابری اخراج نیروی کار شکایت تماس با اتهامات ساخته شده توسط اتحادیه نادرست است.

“ما با اعتماد به نفس است که آنها را اخراج خواهند کرد ملی روابط کار هیئت مدیره پس از بررسی کامل” مارا Keisling مدیر اجرایی مرکز ملی نما برابری در بیانیه ای گفت. “NCTE پشتیبانی از حق کارکنان به سازماندهی و ما نگاه به جلو به یک روز قادر به تماس با افتخار خودمان یک اتحادیه فروشگاه.”

اکثر گروه های غیر انتفاعی که داشتن اتحادیه صورت نمی همان سطح تهاجمی ضد اتحادیه مبارزات است که بخش خصوصی اغلب شرکت های متعهد به مبارزه با محل کار سازماندهی. که در مورد مرکز سیاست عمومی اولویت در تگزاس است.

“ما شده اند بسیار مشترک با مدیریت” گفت: Posson اتحادیه سازمان در مرکز سیاست عمومی اولویت است. “آن احساس می کند مانند چشم انداز راستا.”

این مرکز اجرایی ان Beeson, با انتشار بیانیه ای در مورد کارکنان اتحادیه کمپین گفت که او “هیجان زده” برای کارکنان خود را در سرمایه گذاری.

ادامه مطلب:

سفارش ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im