کلمات از تیم ها و بازیکنان نشان می دهد که مراقبت در مورد دلار و کسی که مراقبت در مورد تغییر

“من عصبانی هستم. من می ترسم” او نوشت. “و من در درد.”

راسل ویلسون نقش کارفرمایی برای Seattle Seahawks. به عنوان او mulled مسیر رو به جلو را برای خود خوانده و خود دختر و دیگری پسر در راه او نوشت: “من به دلیل ترس از رنگ های زیبا خود را شکلات پوست است.”

این NFL 16 میلیارد دلار آمریکا کسب و کار. به عنوان اعتراضات خروشان از طریق شکسته شهرستانها که در آن خانه تیم — از مینیاپولیس به آتلانتا و لس آنجلس به Houston — آن را تحت فشار قرار دادند از 150 کلمه بیانیه. آن را به عنوان اگر هر یک از این واژه شده است غوطه ور در ضد عفونی کننده دست مبادا کسی پیدا کردن یک محل. نه در میان 150 کلمه: “نژاد” “نژادپرستی” “پلیس” سیاه و سفید”,” “رنگ” “پوست” “آفریقایی” و یا “اجرای قانون است.”

صدور بیانیه ای در قتل جورج فلوید یک نوجوان سیاه پوست به دست یک افسر پلیس و اجتناب از تمام کسانی که شرایط ؟ که در واقع سخت به انجام است.

“این تراژدی اطلاع NFL تعهد و ما در حال انجام تلاش های” لیگ نوشت: در این بیانیه نسبت آن را به کمیسر راجر Goodell. “وجود دارد باقی می ماند یک نیاز فوری برای اقدام.”

تعهد به چه چیزی است ؟ تلاش های مداوم برای چه کسی ؟ آن را مانند یک پیشنهاد کار برای khezri دنبال کرد. و نه هر گونه طرح از چه چنین “عمل” می خواهم نگاه. آنچه به دنبال عوض شد فقط 42 بیشتر milquetoast کلمات پر کردن فضای پس Goodell و بقیه را مناسب می تواند پرش بر روی یک زوم تماس و ارز خود راضی گره با یکدیگر احتمالا در حالی که ارزیابی هنر در بالای هر یک از دیگر mantels.

در اینجا چه چیزی واضح و روشن در مورد ورزش جهان را در واکنش به Floyd را از مرگ در دست — یا دقیق تر زانو — سفید مینیاپولیس افسر پلیس: بازیکنان و مربیان راه منجر خواهد شد در پیشبرد بحث و درک و در نهایت تکریم تغییر دهید. بسیاری از صاحبان و مقامات لیگ دو خواهد بود کشیده کنار و یا پشت سر گذاشت و حتی به آنها نگاه از گوشه چشم خود را در طرفداران — دفعات بازدید: مشتریان — آنها خیلی نگران از متخلف.

که بازیکنان جلوتر از صاحبان در این زمینه درست بوده است برای سال ها و حتی راه قبل از Kaepernick اولین بار در زمان یک زانو در اعتراض به خشونت پلیس و بی عدالتی در سیستم قضایی در سال 2016. سپس بازیکنان به رهبری راه را با انتشار چنین تظاهرات — تظاهرات حفاظت شده توسط قانون اساسی — از طریق 2017 فصل زمانی که رئیس جمهور ایالات متحده آنها را به نام “پسران سگ.” ميانگين روحیه نژاد-طعمه تن است که لفاظی های تکان دهنده به نظر می رسید در آن زمان خیلی سخت و حساس برای کسی که در چنین یک دفتر unpresidential و بدتر است. در حال حاضر ما آن را “پنج شنبه.”

اما بازیکنان آنها در حال رفتن به رفتن نگه دارید. آنها را ساخته اند انتخاب بسیاری از انتخاب به رهبری است. گزینه های مانند که از بوستون سلتیکز به جلو Jaylen قهوه ای که سوار از ماساچوست به آتلانتا در نزدیکی جایی که او بزرگ شده, برای شرکت در تظاهرات مسالمت آمیز بیش از آخر هفته. گزینه های مانند که از واشنگتن عرفا گارد ناتاشا ابر نوشت که در یک مقاله برای بازیکنان تریبون: “به عنوان یک فرد سیاه و سفید در آمریکا وجود دارد تنها یک چیز است که احتمالا می تواند در ذهن من است. و این ترس برای زندگی من است.” آنها را ساخته اند انتخاب چنین است که از سنت لوئیس کاردینالز outfielder Dexter فاولر نوشت که در Instagram “شما را درک نمی کنند چرا که می دانیم کسانی که افسران نیست شانه خالی کردن در قتل آن مرد چون او سیاه و سفید است.”

و آنها را ساخته اند انتخاب مانند که از Miami Dolphins مربی برایان Flores نوشت که در بیانیه ای توزیع شده توسط تیم: “بسیاری از افرادی که در پخش نظرات خود را در زانو و یا در استخدام اقلیت ها به نظر نمی رسد نظر در اخیر قتل این جوان سیاه مردان و زنان است. من فکر می کنم بسیاری از آنها بی سر و صدا می گویند که تماشای جورج فلوید, درخواست برای کمک به یکی از وحشتناک تر از چیزهایی که آنها را دیده اند اما گفته می شود در میان خود را که در آن هیچ کس می تواند بشنود. رادیو و تلویزیون که نظر به وضوح به اندازه کافی مهم است.”

انتخاب روشن و سپس: این خیلی مهم نیست به پخش آن است. به پیشنهاد خام تجربه بسیاری از ما نمی تواند درک و هرگز تجربه. برای توضیح این ترس نه از این ذاتا ترسناک بار اما از زندگی روزانه است.

و سپس دوقلوها مینه سوتا که بازی از چهار مایل از شمال که در آن فلوید درگذشت صادر شده خود را در بیانیه ای.

“ما همچنان به همکاری با شرکای اجتماعی را به حرکت به جلو با شجاعت از نفرت و متفکر در مسیر ما برای ایجاد تغییر ما می خواهم برای دیدن در جهان — یک فراگیر بیوتکنولوژی خاک که در آن هر کس حفاظت شده و امن و خوش آمدید” دوقلوها گفت.

آن را برای تلفن های موبایل خوب است. آن را می گوید هیچ چیز نیست. و دوست داشتنی استفاده از شعار بازاریابی. شاید ما می تواند با قراردادن یک لینک به خرید بلیط راست بیش از “بیوتکنولوژی خاک است.”

چرا نمی تواند قوی تر و ساده? چرا که ممکن است آن را به عنوان توهین? در اینجا یک فکر: آن را توهین آمیز به آدرس واقعیت چه اتفاقی می افتد. هیچ شجاعت — برای استفاده از دوقلوها’ کلمه — در قرار دادن یک بیانیه که خواستار شجاعت نیست آدرس آنها شما در حال ایستاده و آنچه شما در حال تلاش برای تغییر.

آن را به عنوان اگر وجود دارد برخی از خیالی حصار این سازمان در حال تلاش برای قرار میگیرند یک تشکر و قدردانی که آنها را بالاتر از همه چیز کسب و کار. در یک طرف انزجار که چنین ریشه دوانده نژادپرستی هنوز هم رشد; دیگر یا تردید یا انکار و چه کسی می گویند کدام بدتر است ؟

به عنوان این فرانچایز و لیگ راه رفتن برخی از مرتب کردن بر اساس از tightrope, تلاش برای جلب رضایت آزرده اما نه خشم ممتاز آنها نه ماندن از استدلال. آنها در حال انجام بدتر: وجود دارد گفت: دو مشروع ديدگاه اینجا. که البته می تواند نمی شود — مگر اینکه شما فکر می کنید مردم سیاه و سفید بارها و بارها مرگ را در اجرای قانون است موقعیت دفاع.

همه این است که چرا واشنگتن ویزاردز’ بیانیه پنج شنبه و خارج از غرفه به عنوان فوق العاده حتی باید آن را به عنوان هنجار. این تیم تحت فشار قرار دادند آن را از طریق توییتر در چهار یک جمله پانل خواستار آن “ایالات متحده در بیانیه ای از بازیکنان ما است.”

“ما دیگر تحمل ترور مردم از رنگ ها در این کشور است. ما دیگر نمی خواهد قبول سوء استفاده از قدرت از اجرای قانون است. ما دیگر نمی خواهد قبول کند بی اثر رهبران دولت که تن-ناشنوا کمبود محبت یا احترام به جوامع از رنگ. ما دیگر نمی خواهد خفه شو و دریبل.”

در حال حاضر شما می توانید در اینجا کنایه. این است که از بازیکنان است. در این بیانیه از به یاد ماندنی ورزش و سرگرمی است تقریبا به عنوان قوی. اما صاحب تد Leonsis تا به حال به تایید بازیکنان در بیانیه ای. برای جادوگران به ارسال که کسی تا به حال به می گویند: “بله. بروید. این که ما که هستیم. این چیزی است که ما باور داریم. پتانسیل آسیب آن می تواند توسط متخلف کسی است که به دور هرحال خوب آن می تواند ایجاد شده توسط روشن در مورد آنچه که بسیاری از آمریکایی های آفریقایی تبار مقابله با هر روز.”

در میان coronavirus همه گیر در میان تظاهرات شبانه آن را آسان به پرتاب های ورزشی به سمت. بسیاری از زمان آن را مناسب و اجتناب ناپذیر است. وجود دارد بیشتر مسائل مهم در جریان است.

اما بیش از تقریبا هر کسی ورزشکاران حرفه ای دیده می شود هر دو طرف از آنچه که سنگ کشور است. بنابراین بسیاری را تجربه کرده اند مطلق نژاد پرستی و اسراف امتیاز. آنها می تواند در این مسائل اگر ما نه تنها گوش دادن اما پس از آن پیروی و عمل است. خود تیم ها و لیگ ها باید به انجام همان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>