کلمات مهم و ایالات متحده آمریکا فوتبال در معرض آن تبعیض جنسی در آخرین قانونی تشکیل پرونده

در این مجموعه و دعوایی مبارزه بین زنان آمریکا تیم ملی فوتبال و بدن خود را حاکم بر حقوق مساوی یک چیز رایگان است ظاهرا: کلمات. آنها بها بنابراین مراتب ارزشمند با وجود فراوانی است. با توجه به حساسیت موضوع و پتانسیل خود را گسترده تاثیر بر آینده ورزش زنان, زبان قیمتی است که دو طرف کار را از طریق کثیف اختلاف است که آینه جامعه آمریکا را پلاریزه انداز در راه مناسب به ارزش ورزشکاران زن.

کلمات مهم تر در این مورد نسبت به پوچ ورزشی بحث است که اشغال ترین زمان ما است. گفتگو در مورد ارزش زنان آمریکا تیم باید متفاوت یکی با مقدار زیادی از استدلال قانع کننده و مایل از زمین را پوشش دهد چرا که این تیم چنین غالب و ضروری دورافتاده در انسان غار جهان دو و میدانی. راه بحث ما در مورد این زنان و خود را پیگیری غرامت عادلانه می تواند ذهن بسیاری از افراد و یا آن را می توانید برای ما ارسال کشویی به پایین به طاقت فرسا جنسیتی گل.

و پس از آن بدتر اینکه تعجب آور نیست بدانید که ایالات متحده در فدراسیون فوتبال تصمیم به اجتناب پیچیده گفتمان در آن تنبل تلاش در دفاع قانونی در مقابل بازیکنان دستمزد تبعیض دعوی در دادگاه. این توهین است که در یک دادگاه حرکت ثبت شده در این هفته وکلای این سازمان همچنان به رفت و آمد مکرر به همان لود ادعا می کند در مورد بازیکنان زن’ “مهارت و تلاش و مسئولیت” نسبت به همتایان مرد خود.

“کلی فوتبال بازی کردن توانایی لازم را برای رقابت در ارشد تیم ملی مردان سطح مادی را تحت تاثیر قرار سطح برخی از ویژگی های فیزیکی” سازمان استدلال در یک حرکت با هدف متقاعد کردن قاضی Gary R. Klausner به قانون به نفع آن قبل از برنامه ریزی هیئت منصفه دادگاه آغاز می شود 5 مه در کالیفرنیا. “مانند سرعت و قدرت مورد نیاز برای این کار است.”

[ایالات متحده زنان تیم ملی برنده دوباره خود را به عنوان مبارزه برای دستمزد برابر قوی هستند]

ایالات متحده آمریکا فوتبال در نظر گرفته بیولوژیکی تفاوت “مسلم علم” و گفت: زنان را نمی توان پرداخت همان دلیل که مردانه بازی “نیاز به سطح بالاتری از مهارت است.” همچنین سعی کردم به این صورت که مردان شایسته دریافت پول بیشتر به خاطر آنها بازی در محیط خصمانه است که شغل خود را بیشتر خواستار است.

“همه این حقایق نشان می دهد که این کار از [مردان] بازیکن حمل مسئولیت بیشتری در داخل آمریکا فوتبال از کار [زنان] بازیکن” حرکت به عنوان خوانده شده.

همه از این “حقایق” نشان می دهد که ایالات متحده آمریکا فوتبال در بهترین حالت است مهربان مبتذل و عدم نگرانی در مورد ارائه شعارهای مخل به درک آن چهار بار مسابقات جام جهانی برنامه و همه ورزشکاران. در بدترین فدراسیون ساده است فکر و مردسالارانه آن را به عنوان oink, oink, oinks راه خود را بیش از شیب.

با خیلی در خط آن شگفت آور است که ایالات متحده در فوتبال به جای پالایش زبان از آن استفاده کرده است در طول این کت و شلوار به نظر می رسید به دو برابر کردن بر روی آن. استکبار است توهین.

اواخر شنبه شب, U. s. Soccer رئیس جمهور کارلوس Cordeiro با صدور بیانیه ای عذرخواهی, اما آن را نمی پاک کردن آسیب در حال حاضر انجام می شود.

“این مسخره ‘بحث’ متعلق به دوران عصر حجر” گفت: مولی Levison سخنگوی زنان به عنوان او کاملا میخ یک هدف آسان است. “این برای تلفن های موبایل به عنوان اگر آن را ساخته شده توسط یک مرد غار. به معنای واقعی کلمه هر کس در جهان می داند که یک استدلال است که بازیکنان باید مسئولیت بیشتری’ ساده است فقط ساده جنسیتی و نشان می دهد که بسیار تبعیض جنسیتی که باعث شد ما به این فایل طرح دعوی در دادگاه آغاز خواهد شد. به دنبال به جلو به دادگاه در تاریخ 5 مه.”

من مخالف با ترجمه در یک نقطه با این حال: متاسفانه من مطمئن هستم که هر کس در جهان درک جنسیتی از ایالات متحده, فوتبال, استدلال. که چرا تن از این حرکت به عنوان خطرناک به عنوان آن ناامید کننده است. آن را مشروعیت می بخشد کلیشه و جهل و اگر نه گلوله را با زور و اجبار در ایجاد خطر ابتلا به تنظیم دوباره الهام بخش کار است که ایالات متحده در تیم زنان و بسیاری دیگر انجام داده اند برای روشن کردن قدرت و امکانات از زنان دو و میدانی.

این یک پیچیده نبرد قانونی که برانگیخته احساسات عمومی. آن نیاز به یک روشن فکر بحث ساخته شده است که ما را باهوش تر. ایالات متحده آمریکا فوتبال باید آن استدلال متمرکز تنها در حقوق و دستمزد به عنوان یک تابع از درآمد و رفته در مورد تلاش برای اثبات چقدر پول تیم زنان در واقع تولید است که ستیز و کمی سخت به کشف که با توجه به حمایت دلار است.

[ایالات متحده زنان را در تیم ملی نگه می برد اما خود بزرگترین مبارزه در حال آمدن است در دادگاه]

لایه های وجود دارد که به این بحث و فراتر از آنچه که می توانید و یا نمی توان ثابت کرد در مورد, درآمد, وجود دارد دست کم گرفت ارزش آنچه در ایالات متحده زنان موفقیت و اعتبار انجام داده اند به رشد این ورزش در این کشور در حالی که تیم مردان عقب رقابتی.

این واقعیت است که مارک های خود را ترکیب زیر چتر آمریکا فوتبال نباید بی اعتبار. زنان باید در اصل توسعه یافته دست به بالابر خود را کاهش یافته است برادران که حتی نمی واجد شرایط برای 32 تیم مردان جام جهانی در سال 2018 است.

مهم نیست ممکن است از نظر قانونی. آن را کاملا یک چالش برای زنان به دریافت حدود 67 میلیون آنها به دنبال خسارت. اما در دادگاه افکار عمومی ایالات متحده در فوتبال باید از دست دادن یک مقدار احترام است که احتمالا نمی تواند جبران “برنده” این طرح دعوی در دادگاه.

آن است که نادان به نشان می دهد که مرد و زن بازیکنان مشاغل مختلف. آنها همه بازیکنان فوتبال. یک تیم واقعا ویژه زنان در بازی است که در حال رشد و تبدیل شدن به رقابتی تر در سراسر جهان است. یک تیم واقعا بی ربط در طولانی تاسیس مردانه بازی. ورزشکاران مرد ممکن است قوی تر و سریع تر از زنان ورزشکار, اما وجود دارد خیلی بیشتر به مهارت در فوتبال از قدرت و سرعت. و علاوه بر تلاش برای ایجاد مقایسه در سراسر جنسیتی ترین و بی ثمر از عمل در ورزش است. آن را ارزشمند تر به قضاوت و درک شایستگی در درون پارامترهای ما راه طولانی در پیش است.

با اذعان به تفاوت بیولوژیکی بین مردان و زنان نیست برخی از aha وحی به حال برای طفره رفتن از یک معنی بیشتر بحث است. که تقریبا پذیرفته شده از آغاز ورزش است.

آنچه در آن همه به معنی در حال حاضر — و آنچه در آن معنی باید برای آینده — جذاب است را در نظر بگیرید. این طرح دعوی در دادگاه پتانسیل را دارد که به یک ظرف پتری برای بازتعریف برابری جنسیتی و یا به سادگی انصاف — در ورزش است. اما با هر تیتر مبارزه می شود مسیه. سرزنش U. s. Soccer برای که.

در دفاع ضعیف است و احمقانه با آن کلمات. آن خود را نشان داده است درست است بی اعتنا رنگ و تحقیر بازیکنان که نشان دهنده فضیلت آن. وجود دارد شانس کمی برای یادگیری و فکر اصلی به ظهور از زشتی در حال حاضر.

این یک رویکرد جدید ایالات متحده امریکا در فوتبال هر چند به سعی کنید به پیروزی در یک مورد تبعیض با به کارگیری یک تبعیض آمیز تن. باهوش fellas. واقعی هوشمندانه است. برنده یا از دست دادن آن کلمات را به اثبات پرهزینه است.

برای اطلاعات بیشتر با جری آبجو بازدید washingtonpost.com/brewer.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>