وودی آلن ناشر فرانسوی پاکستان به فشار از طریق با خاطرات انتشار

بزرگ مرکزی انتشارات/AP left; AP

این ترکیب عکس نشان می دهد یک جلد کتاب تصویر برای “Apropos از هیچ چیز” زندگینامه وودی آلن بود که منتشر شد مارس 7 قبل از آن کشیده شد توسط خود ایالات متحده ناشر.

در پاریس وودی آلن ناشر فرانسوی قول داده است به “همه چیز” ممکن است برای اطمینان از انتشار تحسین فیلمساز را خاطرات پس از آن بود به طور ناگهانی کاهش یافته است توسط ایالات متحده خود را ناشر در هفته گذشته پس از اعتراض توسط ده ها تن از کارکنان خود را.

این کتاب خاطرات “Apropos از هیچ چیز” بود منتشر شد مارس 7 با Hachette Book Group, گراند سنترال مشخصات ناشر. آلن عمیقا بحث برانگیز رقم در ایالات متحده به دلیل اتهامات که او تعرض دخترش به تصویب رسید دیلن فارو در سال 1992 زمانی که او 7 — اتهامات که آلن بارها و بارها رد کرده و برای که او هرگز متهم شده است.

اما آلن است که به دور از منفور در فرانسه که در آن — تا زمانی که به تازگی حداقل — هنرمندان معمولا داده شده است اختیار تام به زندگی می کنند زندگی خود را با این حال آنها لطفا تا جایی که کار خود را در نظر گرفته است تا ارزش داشته باشد. آلن اخیر فیلم “یک روز بارانی در نیویورک” منتشر شد در ایالات متحده, اما آن منتشر شد در فرانسه.

خاطرات خود را ممکن است بیش از حد.

مانوئل کارکاسون مدیر نسخه های سهام فرانسوی وابسته Hachette که تا به حال به دست آورد, فرانسوی, حقوق آلن در کتاب عهد کرد که به دنبال این پروژه صرف نظر از همتای آمریکایی خود تصمیم. (زمانی که Hachette در گذشت آلن پروژه آن بازگشت حقوق به آلن که ممکن است انتخاب کنید برای فروش آنها را در جای دیگر.)

“آمریکا وضعیت این است که ما” کارکاسون در مصاحبه با گفت: فرانسه Le Point magazine دوشنبه. “وودی آلن است که یک هنرمند فیلمساز و نویسنده و نیویورک یهودی طنز هنوز هم می تواند به عنوان خوانده شده در هر خط از این زندگینامه در خود, مسخره, عفت و هنر پنهان غم انگیز در کمدی.”

“این غم انگیز است که این تصمیم بود — غمگین برای آزادی بیان — اما کاملا قابل فهم در زمینه.”

“آمریکایی زمینه” ممکن است متفاوت باشد اما آنچه که ممکن است از فکر به عنوان “فرانسه در زمینه” نیز در حال تغییر و سریع است.

در اوایل ژانویه فرانسه بود توسط نشر “لو Consentement” — “رضایت” — خاطرات توسط پاریس ناشر ونسا Springora در مورد اتهام ارتباط با معروف فرانسوی نویسنده گابریل Matzneff در سال 1980 زمانی که او 13 بود و او در 50s.

برای سال Matzneff توصیف سوء استفاده خود را با زیر سن قانونی دختران و پسران در کار خود را که شامل طرفداران و حتی رئیس جمهور سابق فرانسوا میتران.

اما از آن سال 2020 و #MeToo جنبش همچنان به تغییر شکل مفاهیم مورد سوء استفاده جنسی, آزار و اذیت و رضایت. بسیاری در فرانسه و دیگر به نظر می رسد به نظر نویسنده به عنوان یک مکان مقدس شکل و هنر دیگر ممکن است فراتر از این هنرمند. در پی اعتراض است که به دنبال انتشار Springora را خاطرات یک دادگاه پاریس به اتهام Matzneff در اواسط ماه فوریه با ترویج سوء استفاده جنسی از کودکان است.

نیز وجود دارد که مورد رومن پولانسکی, فرانسوی کارگردان فیلم که فرار کرد ایالات متحده برای اروپا پس از شارژ شدن با drugging و تجاوز به یک دختر 13 ساله در لس آنجلس در 1970s. (پولانسکی مجرم تنها به غیر قانونی جنسی با یک صغیر و فرار قبل از صدور حکم است.)

فرانسه ایجاد تمایل به دفاع از او به عنوان یک مدیر درخشان که هنر باید برای خود صحبت می کنند. اما آن روز نیز ممکن است بیش از.

پولانسکی برنده جایزه ماه گذشته در فرانسه César motion picture جوایز برای “J’accuse,” فیلم خود را در مورد دریفوس امر محکومیت غیر قانونی از یک نظامی فرانسه کاپیتان در اواخر قرن 19 به دلیل یهودی. زمانی که پولانسکی برنده جایزه تعدادی از بازیگران رفت از این مراسم است.

یکی از آنها Adèle Haenel فریاد زد “براوو آزار جنسی کودکان” را به عنوان او را ترک کرد — لحظه ای که تولید می شود بسیار social media buzz.

در ایالات متحده مبارزه با آلن کتاب به دست آورده حرکت پس از اظهارات از دیلن فارو و برادرش, رونان فارو برجسته نگار و آلن estranged son.

رونان فارو نیز Hachette نویسنده و گفت: این ناشر تا به حال پنهان آلن پروژه از او و دیگر کارکنان در حالی که آنها مشغول به کار در خود کتاب “گرفتن و کشتن” یک روایت حساب خود گزارش Harvey Weinstein داستان و دیگر اتهامات سوء استفاده جنسی.

“یک ناشر است که رفتار خود را در این راه است که من می تواند با کار خوب وجدان” رونان فارو در بیانیه ای گفت.

اما کارکاسون می بیند فرانسه به عنوان یک محیط متفاوت است.

“فرانسه بود که محل نزاع خانواده بین وودی آلن و خود را شریک سابق میا فارو و نه با رونان فارو,” او گفت: لو نقطه. “مردم فرانسه تصمیم خواهد گرفت که آن را به عنوان تصمیم گرفته است با رفتن به دیدن وودی آلن آخرین فیلم است که می تواند نمی شود منتشر شده در ایالات متحده است.”

“برای انتشار است که به ضمیمه خود با توجه به این مفهوم است که هر کس می تواند بیان خود را در حدود قانون است که استعداد را می توان دفاع کرد که مفهوم نویسنده است پشتیبانی می کند.”

ادامه مطلب

یک موج از کتاب های جدید نشان می دهد که موانع #MeToo تا به حال برای غلبه بر — و به همین دلیل آن را بیش از

رونان فارو غلبه جاسوسان و تهدید به شکستن برخی از بزرگترین داستان #MeToo عصر

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>