زنان تیم فوتبال سوگوار از دست دادن بازیکنی که غرق با 5 سال در سابق MLB ستاره استخر

“این آخر هفته یک تصادف وحشتناک رخ داده در محل اقامت من و در نتیجه از دست رفتن غم انگیز دو قیمتی زندگی” کرافورد گفت: در بیانیه ای در روز شنبه (از طریق نیویورک پست). “این ویرانگر من در شوک کامل و واقعا نمی دانم که چگونه به حرکت به جلو در این لحظه به دلیل درد دل من عمیقا برای خانواده ها است.”

Lartigue, 25 بود نه مربوط به پسر برادرش گفت: هوستون کرونیکل که گزارش روز شنبه که یک مقام رسمی علت مرگ او هنوز اعلام نشده توسط شهرستان هریس (Tex.) مقامات. برادر براندون Lartigue گفت: خواهر او بود که یک شناگر خوبی و در نتیجه خانواده او تا به حال سوال در مورد چگونگی مرگ او.

“این چیزی است که ما در حال تلاش برای قرار دادن با هم در مورد آنچه اتفاق افتاده است,” او گفت:. “او نبود این نوع از فرد به غیر مسئولانه است.”

“قلب ما سنگین است. ما می دانیم که شما پیدا کرده اند ابدی صلح” Bethany Lartigue تیم دالاس-منطقه آرلینگتون تاثیر فوتبال زنان داد گفت: روز شنبه در حالی که امیدوار به بازنشسته شماره پیراهن خود را. “روح خود را لمس همه ما! شما ما سرباز, تیمی, دوست, دوست و خواهر!”

قلب ما سنگین است. ما می دانیم که شما پیدا کرده اند آرامش ابدی. روح خود را لمس همه ما! شما ما سرباز, تیمی, دوست, دوست و خواهر! ما بازنشسته #4 در افتخار شما! شما در حال #4EVEROURHERO

ارسال شده توسط آرلینگتون تاثیر در سهشنبه, مارس 17 سال 2020

“ما (WFA) هستند متاثر از این فاجعه و دعا برای بتنی که پسر جوان خانواده و دوستان در طول این زمان دشوار” لیگ که خود را به حالت تعلیق 2020 فصل در میان رمان coronavirus همه گیر در بیانیه ای گفت: ارائه شده در این پست. “آرلینگتون تاثیر و Lartigue خانواده باید بیش از 2500 فوتبال خواهران آماده برای حمایت از آنها, اما, ما می توانیم.”

با توجه به KHOU اعضای خانواده از Lartigue گفت که او در یک رابطه عاشقانه با یک زن امضا به کرافورد و ضبط 1501 گواهی سرگرمی. آنها تا به حال شده است با صرف وقت به تازگی در کرافورد اقامت و Lartigue درگیر شده بود در شاخه های ویدئویی گفت: اعضای خانواده او که ادعا کرد به آنها گفته شد که پسر بود و پسر زن دیگری که او نیز تیراندازی موسیقی فیلم در خانه در شمال هوستون.

یک خواننده رپ بود که یک منتشر شد جمعه در کرافورد برچسب اریکا بانک ها در زمان به رسانه های اجتماعی یکشنبه برای ارسال فیلم از خودش با Lartigue.

“شما به شما وعده داده شده هرگز ترک در کنار من ما گفت: ما می میرند با هم” بانک نوشت Instagram. “شما ساخته شده من خودم دوست دارم بیشتر از شما همیشه به من گفت من فرد مورد علاقه خود را, & شما ساخته شده است زندگی من 10x بیشتر سرگرم کننده است حتی اگر آن را فقط میشه پایین خیابان برای مواد غذایی است.”

1501 گواهی شده سرگرمی نمی تواند بلافاصله به دوشنبه برای نظر.

کرافورد بود چهار بار all-star outfielder که خود را صرف 15 سال کار حرفه ای با Tampa Bay Rays, Boston Red Sox و لس آنجلس داجرز درآمد تقریبا $180 میلیون دلار حقوق و پاداش (در هر Spotrac). بازنشسته شد و پس از 2016 فصل و ایجاد 1501 گواهی سرگرمی با توجه به برچسب های وب سایت “قصد به ناشناخته و محروم هنرمندان یک فرصت برای رشد و درخشش است.”

در بیانیه خود, Crawford گفت که پس از او رسیده و به خانواده های درگیر در حادثه غرق شدن او موافقت برای به اشتراک گذاشتن یک پیام مشترک از طرف آنها: “ما در دل شکسته و عمیقا متاثر شده ما از دست دادن. ما درخواست خود را ادامه داد: افکار و دعا برای همه کسانی که درگیر, به عنوان ما شروع دشوار فرایند هایی پیش رو است. از احترام به زندگی است که از دست رفته اند ما می پرسند که شما به ما ارائه لازم حریم خصوصی مورد نیاز به سرند و درستی سوگواری از دست دادن عزیزان ما. لطفا نگه داشتن خانواده را در خود نماز.”

“آن نیست فرآوری نشده” براندون Lartigue گفت: به هوستون کرونیکل. “ما در حال برخورد با بسیاری از چیزهایی که در حال حاضر به دلیل آن را غیر منتظره — مرگ کسی که تا به حال بسیاری از وعده در زندگی است.”

“Bethany عاشق بچه ها پس از آن تعجب آور نیست به این خانواده است که او سعی خواهد کرد برای نجات این پسر بچه” همسرش, Monique Lartigue گفت: روزنامه. “او همیشه دوست داشتم بچه ها.”

در ماه مارس تاثیر ارائه شده به این شرح Lartigue: “همیشه یک شوخی برای گفتن اما وقتی که آن زمان برای کسب و کار در این زمینه او را به زور به روی چیزی حساب کردن با.”

تیم نوشته شده در ویدئو کلیپ جمعه که در آن Lartigue صحبت از غرور او در بازی در یک تیم فوتبال و داشتن فرصت برای گسترش دیرینه مرزهای زنان در ورزش است.

“ما در حال هل دادن برای چیزی که بزرگتر از فقط به ما گفت:” لوئیزیانا بومی است. “مانند هر زمان که ما کمی ما آموخت صورتی است که یک دختر رنگ و آبی است و یک پسر رنگ — شما می دانید که تحت فشار قرار دادند. و بعضی اوقات زمانی که ما مسن تر خود ما دارند اما ما معمولا نمی نوسان دور از آن, بنابراین من فکر می کنم این نوع از دادن فرصت به ما نشان می دهد مردم از تمام جنبه های زندگی است که شما می توانید هر چیزی که می خواهید انجام دهید و آن را لزوما باید به یک جنس به آن است.”

“من فکر می کنم که ما می تواند هر چیزی که ما را در ذهن ما به” او افزود: “از آنجا که مثل همه گفت: رشد ما نیست تحت فشار قرار دادند به بازی فوتبال. شما در حال تحت فشار قرار دادند به انجام cheerleading یا تنیس یا بیسبال دارای توپ نرم, چیزهایی مانند آن. پس در واقع داشتن یک تیم است که مردم جدی در مورد بازی درست مثل شما آن را می سازد به من احساس خوب است.”

در GoFundMe صفحه تنظیم برای کمک به تامین هزینه های مراسم تشییع جنازه برای Lartigue, عمه اش نوشت: “در یک چشم بر هم زدن او را از ما گرفته شد راه بیش از حد به زودی. او از زندگی, تلاش برای نجات شخص دیگری. چرا که این نوع از فرد خواهرزاده من بود.”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>