یک سیاتل زن شکایت کرد Uber ادعا یک راننده, تجاوز جنسی به او در طول یک سواری در سال 2018 است.

دانیل Swinford زن وکیل گفت: مشتری خود را شروع به ضبط خود را بارگذاری راننده زمانی که انسان شروع به پرسیدن اگر او تنها بود و اگر او “دوست مجرد است.”

“مشتری من رو بسیار ناراحت کننده با آن گفتگو بود” آقای Swinford گفت KIRO 7 اخبار. “و این باعث شد او به درستی برای شروع ضبط.”

این ویدئو نشان می دهد که راننده رسیدن به زن گفت: “از دیدن شما نگاه بسیار خوب” با توجه به Mr Swinford.

یک پلیس سیاتل گزارش شامل یک ادعا می کنند که راننده بسیارهزینه زن 60 دلار پس از او خواستار او اجازه دهید او را بلافاصله پس از شروع به دست زدن به او.

“او تا به حال به رفتن را از طریق درمان” آقای Swinford گفت. “و ما ادعا می کنند برای جبران خسارت وارده به او را برای درد و رنج و خسارت های اقتصادی او پایدار است.”

Uber منتشر ایمنی گزارش در ماه دسامبر نشان داد که وجود دارد نزدیک به 6000 گزارش از تجاوز جنسی مربوط به مسافران و رانندگان در سراسر دو سال span مورد بررسی قرار 2017 و 2018.

در شیکاگو یکی دیگر از بارگذاری راننده بود به جرم سوء استفاده جنسی یک مسافر بود و سعی در اتهام که او تا به حال اقدام به استخدام کسی برای “صدمه دیده و یا سکوت” ،

شیکاگو تریبیون گزارش داد که احمد Tawfeeq, 29 شده بود گناهکار شناخته شده در نوامبر جنایی, سوء استفاده جنسی, اقدام به تجاوز جنسی و ترویج فحشا و تشدید و باتری و محدودیت غیرقانونی در حالی که کار به عنوان یک بارگذاری راننده.

Tawfeeq دستگیر شد و پس از او برداشت یک زن در 16 ژوئن 2017 و شروع به ساخت جنسی ناخواسته نظرات خود را از جمله درخواست اگر او می تواند علاقه مند در تبدیل شدن به یک زن روسپی است.

دادستان گفت: Tawfeeq خاموش بارگذاری برنامه پس از رانندگی و آزار جنسی خود را در یک پارکینگ در حالی که او خواهش کرد که او را به توقف.

Uber شروع به استفاده از یک سیستم پین در این ماه است که طراحی شده برای بهبود ایمنی سواران با تضمین آنها در حال گرفتن به صحیح ،

تحت بارگذاری را “تایید سوار خود را” پین سیستم سوار دریافت یک شماره پین در مدت کوتاهی قبل از خود راننده می رسد. مسافر می گوید راننده پین و تنها پس از راننده وارد این شماره می توانید سوار آغاز خواهد شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de