زن زندانی برای تجارت غیرقانونی در حیات وحش است حکم دو برابر

یک زن بود که آمریکا برای تجارت غیرقانونی حیات وحش در ویتنام تا به حال او حکم زندان افزایش یافته و از دو به پنج سال در این هفته.

Pham Thi Thuan, 58 داده شد بیشتر زمان زندان پس از شنیدن یک دادگاه تجدید نظر در تاریخ 12 مارس در مرکز استان Quang Nam.

او تا به حال شده است در اصل محکوم به دو سال و جریمه نقدی از 60m ویتنامی دونگ ($2,560 USD). با این حال دادستان تحت فشار قرار دادند برای شدیدتر جمله است.

Ms Thuan داشت در اختیار داشتن 13 شاه کبرای هشت Bengal monitor lizards, نزدیک به 300 لاک پشت ها و دیگر گونه های نادر و بدون هر گونه اسناد و مدارک در خانه اش در ماه اوت سال 2018 است. خانه ثبت شده بود به حیات وحش و پرورش تسهیلات با توجه به ویتنام پلاس. 58 ساله شده بود موضوع را به تحریم اداری دو بار قبل از اینکه در سال 2011 و 2013 برای در اختیار داشتن غیرقانونی حیات وحش, سایت گزارش شده است.

این مورد برای اولین بار گزارش شده توسط آموزش و پرورش برای طبیعت ویتنام (ENV) یک سازمان غیر دولتی است که پنجه به تجارت غیر قانونی حیات وحش در ویتنام برای 20 سال گذشته است.

پاکت معاون Bui Thi در هکتار مورد بررسی در حالی که اصرار مقامات به لغو Ms Thuan حیات وحش پرورش مجوز.

حفاظت گروه همچنین گزارش شده است که در 13 مه, Tran قوی مدیر شرکت Hai Dang با مسئولیت محدود, دریافت 13 سال زندان و 100 متر VND ($4,283 دلار) جریمه استانی مردم را به دادگاه Ca Mau برای عامل pangolin شبکه قاچاق از طریق نیرنگ از یک اکوتوریسم کسب و کار. چند همدستان نیز دریافت زمان زندان.

گزارش سازمان محیط زیست آژانس تحقیقات (EIA) نشان داد که ویتنام چهره بزرگ قاچاق حیات وحش مشکل “با مقیاس بزرگ محموله عاج و pangolin مقیاس از نیجریه و دیگر کشورها ادامه به کشور وارد و مقادیر عظیمی از ببر محصولات موجود برای فروش”.

این کشور در حال برداشتن گام برای پرداختن به تجارت غیر قانونی حیات وحش. در سال 2018 مجازات شد افزایش قاچاق گونه های در معرض خطر. مجرمان در حال حاضر به 15 سال زندان و جریمه برای US$660,000, WildAid گزارش شده است.

ویتنام و نخست وزیر Nguyen Xuan Phuc دستور داده است تا دستورالعملی در ممنوعیت حیات وحش تجارت و مصرف و در پی این بیماری همه گیر کوروناویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im