به WNBA همچنین اعلام کرد بازیکنان را دریافت کامل حقوق و مزایای کامل.

“ما در حال نهایی یک فصل شروع به برنامه ریزی برای ساخت فوق العاده ای بر شتاب ایجاد شده در لیگ برتر در offseason,” WNBA کمیسر کتی Engelbert در بیانیه ای گفت: “و باید با استفاده از اصول بهداشت و ایمنی بازیکنان و ضروری کارکنان برای ایجاد لازم و گسترده ای از پروتکل های. ما ادامه خواهد داد به مشورت با کارشناسان پزشکی و مقامات بهداشت عمومی به عنوان به خوبی به عنوان بازیکنان تیم صاحبان و سایر ذینفعان همانطور که ما حرکت رو به جلو با اجرای طرح است.”

NBA مشخص شده است در یک سناریوی مشابه با آن تیم به پایان رساندن 2019-20 فصل در ESPN جهان گسترده ای از مجموعه ورزشی در نزدیکی اورلاندو با محدود تماس با خارج از bubblelike محیط زیست است. به WNBA است که هنوز هم کار کردن جزئیات با بازیکنان ارتباط اما یک پیشنهاد اخیر شامل انتخاب کردن گزینه های برای بازیکنان ناراحت کننده بازی در محیط فعلی است. کسانی که با ریسک بالا شرایط پزشکی می تواند تصمیم به پرداخت و هنوز هم دریافت پرداخت کامل. هر بازیکن بدون یک پزشکی بهانه ای می تواند انتخاب کردن نه بازی بدون مجازات, اما نمی خواهد پرداخت.

اعلام برشمرد اردوگاه های آموزشی برای شروع در اوایل ماه ژوئیه با شروع فصل در اواخر ماه جولای. پیشنهاد اخیر مشخص ژوئیه 24 تاریخ شروع. اصلی, مارس 15 تاریخ شروع به تعویق افتاد با توجه به همه گیر و عادی 36-برنامه بازی کوتاه شد. لیگ تا به حال برخی از انعطاف پذیری در برنامه ریزی در نظر دارد با توجه به برنامه ریزی از اواخر تیر تا اوایل مرداد به اجازه می دهد بازیکن برای شرکت در بازی های المپیک توکیو که به تعویق افتاد 2021.

IMG آکادمی دبستان مدرسه و محبوب ورزشی به مقصد برای تازه کار دانشگاهی و ورزشکاران حرفه ای. این امکانات شامل چهار دادگاه های بسکتبال و عملکرد و علوم ورزشی مرکز.

لیگ اطلاعیه همچنین تاکید کرد تعهد به دادن بازیکنان یک پلت فرم برای رانندگی عملی عدالت اجتماعی تغییر به عنوان اعتراض به نابرابری نژادی و خشونت پلیس همچنان در سراسر کشور برگزار شد.

“ما همیشه در خط مقدم طرح با پشتیبانی قوی” WNBPA جمهور Nneka Ogwumike در بیانیه ای گفت:, “از #BlackLivesMatter #SayHerName تجاوز+ جامعه کنترل اسلحه, رای گیری, حقوق, #MeToo بهداشت روان و لیست در می رود. این است که نه تنها لازم است از دیدگاه های انسان دوستانه اما ممکن است یکی از بزرگترین فرصت هایی که این لیگ است و تا کنون داشته باشد.”

بیشتر WNBA پوشش:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات