جادوگران زنده شبکه با تشکر از کلاچ پخش توسط Bradley Beal جروم رابینسون

برای سومین مستقیم بازی چهار شنبه, Bradley Beal قرار داده و واشنگتن ویزاردز در بازگشت خود را در سه ماهه چهارم سال ساخت بسیار خوب حرکت می کند برای رسیدن به سبد برخورد اجسام شناور در خط و تخلیه سه اشاره گر در عقب و جلو مسابقه با Brooklyn Nets در پایتخت یکی از عرصه.

اما زمانی که تیم خود را مورد نیاز یک سبد Beal جلب دفاع به او را قبل از شلیک متقابل دادگاه تصویب به جروم رابینسون که سه اشاره گر قرار داده جادوگران پیش رو برای خوب فقط در کمتر از 10 ثانیه باقی مانده است. رابینسون که وارد تجارت مهلت از لس آنجلس کلیپرز اضافه شده دو پرتاب آزاد در واپسین لحظات به مهر یک 110-106 پیروزی که متوقف واشنگتن سه بازی از دست دادن خط.

Beal به ثمر رساند 17 تیم بالای 30 امتیاز در سه ماهه پایانی مبارزه با بروکلین Caris LeVert (34) پایین کشش.

[جدیدترین جادوگر رابینسون می رسد در سی زمین ناگهانی NBA فرصت]

رابینسون سه اشاره گر به جادوگران (21-36) دو نقطه سرب و شبکه’ اسپنسر Dinwiddie (18 امتیاز) از دست رفته یک گام به عقب سه اشاره گر است که به طور موثر حل و فصل همه چیز.

بیل, آمدن کردن یک جفت از 50 نقطه بازی ها, دریافت حمایت کافی در برابر شبکه (26-31) در نهایت به امن یک پیروزی است. Rookie Rui Hachimura تا به حال 17 امتیاز 6 از 10 تیر و دیویس Bertans اضافه شده 14 بازی میآره. رابینسون به پایان رسید با نه.

جادوگران برنده با وجود یکی دیگر از گردابی دفاعی تلاش است.

[یک هیولا ماه Bradley Beal ورود کوبه برایانت قلمرو]

جادوگران برگزار شد راحت 60-47 منجر به یک نتیجهی یک کوسن که اثر تورم در سه ماهه سوم به دلیل یک سری دفاعی letdowns. LeVert انجام بسیاری از آسیب به ثمر رساند 19 امتیاز به عنوان بروکلین کردم هر چه را که می خواستم در جرم. DeAndre Jordan (16 امتیاز) مورد آزار واقع شدند جادوگران در رنگ و ساخته شده از هر چهار زمینه خود را با هدف تلاش در این دوره است. او از دست رفته فقط دو تا از هشت عکس در شب.

واشنگتن ساخته شده اولیه آن منجر شود با تیراندازی شدید از عمیق, ساخت نه از 18 سه نقطه تلاش در نیمه اول.

جزئیات بیشتر در NBA: جری Brewer: به عنوان کوبه یادبود به عقب نگاه کرد NBA باید استفاده از آن را به نگاه به آینده بن Golliver: اردن ادای احترام به برایانت ارائه نهایی اعتبار به L. A. افسانه کوبه برایانت میراث افتخار عاطفی در مرکز استیپلز یادبود یک گریه مایکل جردن به ارمغان می آورد پایین خانه در کوبه برایانت یادبود

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de