جادوگران بازیکنان تیم پرسنل گفت: به عزت قرنطینه به عنوان NBA coronavirus ترساندن ادامه

بر خلاف دیگر تیم NBA که به های اخیر در تماس با جاز جادوگران بازیکنان بودند مورد آزمایش قرار نمی سهشنبه به گفته چند نفر از این تیم است.

چند تن از اعضای جادوگران سازمان و همچنین سایر NBA آمار و ارقام صحبت با رادیو فردا در مورد این ویروس و پاسخ. آنها صحبت کرد به شرط ناشناس ماندن آزادانه به بحث در مورد وضعیت.

اگر چه جادوگران بازدید جاز نزدیک به دو هفته پیش از علائم این ویروس ممکن است به نظر می رسد ظرف دو تا 14 روز پس از قرار گرفتن در معرض, با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. تحت هدایت این تیم و کادر پزشکی این جادوگران خود به قرنطینه گذشته بعد از سه تا چهار روز.

جادوگران بودند نه تنها تیم در لیگ را تعطیل فعالیت های میان شیوع.

یک بازیکن NBA که به تیم وارد شده کامل خود را قرنطینه شوخی “من در یک اتاق قفل شده” تا از گسترش ویروس فروکش. یک کنفرانس شرق سر مربی که او نیز به دور ماندن از مردم دیگر برای چند روز گفت که او برنامه ریزی شده به ماندن در تماس با بازیکنان از طریق پیام متنی.

یکی از عالی رتبه عضو جادوگران’ بسکتبال عملیات کارکنان گفت: در حال حاضر “بی حوصله” و دیگری ابراز نگرانی برای خانواده خود را به عنوان آنها در مورد کار خود را روز به روز روال.

اگر چه جادوگران اعلام کرد self-قرنطینه در بیانیه ای که صبح روز پنج شنبه در کل بسکتبال بخش عملیات آموخته از تصمیم گیری در یک کنفرانس تلفنی در اواخر جمعه شب با توجه به چند نفر آشنا با این موضوع.

تماس — که رهبری به یاد ماندنی بسکتبال اجرایی Sashi قهوه ای, تیم دکتر دانیل مدینه و جف چتری, دستیار مربی ورزشی — آغاز شده و پس از 10 p. m. و در نظر گرفته شده برای تسکین نگرانی از پرسنل. رهبری گروه می تواند با ارائه تنها چند خاص در مورد آنچه اتفاق می افتد بعدی.

حتی در بعدی کنفرانس تماس با جادوگران’ فهرستی از بازیکنان — برنامه ریزی بعد از آن به دلیل آن را در زمان دیگر به همه بازیکنان در خط جزئیات کمیاب شد. بسیار شبیه به یاد ماندنی بسکتبال کارکنان, بازیکنان, بودند, توصیه به ماندن در خانه های خود و گزارش هر گونه علائم شبه آنفولانزا برای تیم پزشکان بلافاصله.

یکی از جادوگران بازیکن گفت: او گفته شد coronavirus تست تنها می تواند تجویز در بیمارستان و تیم می خواست آن گروه برای محدود کردن تماس با مردم به عنوان بسیاری که ممکن است.

“بهتر است که همه نوع باقی می ماند یک فاصله از یکدیگر تا زمانی که همه چیز فراموش می آیند تا” یکی از جادوگران بازیکن گفت. “من فکر می کنم وقتی کسی را نشان می دهد علائم و نشانه های, که زمانی که ما باید چک کنید. اما من فکر نمی کنم آن را هوشمند فقط با قرار دادن ما در آن محیط که ما لازم نیست.”

“این دیوانه نیست ، من فکر می کنم من فکر می کنم شاید سه چهار من نمی دانم دلیل آن را تحت تاثیر قرار نشده کسی که در نوع خود از نزدیک” جادوگران گارد نقطه حرکت اسمیت گفت: در مورد سطح خود را از نگرانی در هفته گذشته. “معمولا زمانی که از آن بازدید به خانه که زمانی که این نوع از بازدید شما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>