در حال حاضر در یک پوشیده از صبح جمعه در شهر جایی که او صرف تمام WNBA حرفه ابر ایستاده بود در یک مطرح فرود در خارج از پایتخت یکی از عرصه مورد منجر به یک راهپیمایی همراه با هم تیمی ها و اعضای واشنگتن ویزاردز به آدرس تعصب و خشونت پلیس.

پیوستن به ابر شد همکار عرفا آریل اتکینز; های هوایی قدرت; Myisha Hines-آلن که ابر گفت: در ابتدا با نزدیک شدن به او را با این ایده برای یک راهپیمایی و تیانا هاوکینز. سابق هم تیمی های کریستی Toliver و Tierra Ruffin-پرات خواندن نام پسر عموی او که در هنگام مرگ خاموش-وظیفه افسر پلیس را به ضرب گلوله در اسکندریه نیز صورت گرفت.

جادوگران بازیکنان شامل Bradley Beal, جان دیوار Rui Hachimura توماس برایانت, Ian Mahinmi, حرکت Smith, Moe واگنر Shabazz Napier, اسحاق Bonga دیویس Bertans و تروی Brown Jr.

“شما نمی تواند چشم پوشی از این دیگر” ابر گفت: در یک کنفرانس خبری در مدت کوتاهی قبل از صلح آمیز Juneteenth اعتراض که زخم را از طریق خیابان های پن چهارم به اوج خود رسید و در یک تجمع در مارتین لوتر کینگ جونیور یادبود. “سکوت خود را یک زانو بر گردن ما. خود را بی طرفی در نظر گرفتن طرف كند.”

ابر شد با اشاره به افسر سابق پلیس درک چوین سنجاق زانو خود را در پشت فلوید گردن برای نزدیک به دو ساعت در حالی که فلوید بود دست به دستبند, حادثه ای است که سوخت تظاهرات در سراسر کشور است.

در منطقه بخش از آثار نقاشی “Black Lives Matter” در طول دو بلوک بخش از 16th Street, NW در تاریخ 5 ژوئن. سی شهردار موریل E. Bowser خود (D) به طور رسمی تغییر نام منطقه فقط مراحل از کاخ سفید به عنوان سیاه و سفید زندگی می کند ماده پلازا.

“این زیبا چون واقعا به تصویر می کشد هم که در آن ما رشد کمی” گفت: بیل جادوگران’ گلزن برجسته که کمک جلب توجه به ماه مارس است. “نه تنها آتلانتا تحت تاثیر قرار کارولینای جنوبی; لویی که این وقایع اتفاق می افتد; مینه سوتا که در آن این حوادث صورت گرفت.

“اما آن را در کل جهان است. این مردم در استرالیا و اروپا که در حال راهپیمایی و اعتراض به انجام همان کارهایی که ما انجام می دهند و این اتفاق نمی افتد به آنها. بنابراین برای دیدن است که در مقیاس جهانی به این است که ملت ما سرمایه و ببینید که درست پشت کاخ سفید, منظورم این است که شما نمی توانید آن را نادیده گرفت.”

با سی پلیس وسایل نقلیه مسدود کردن خیابان های اطراف میدان جنگ و ماموران نظارت بر رویدادهای Beal اقدام به بازشماری دلخراش حادثه با اجرای قانون او گفت: چند سال پیش رخ داده در حالی که او و دوست و متوقف شده بود در پایتخت کمربندی.

یک افسر پلیس با نزدیک شدن Beal که وسیله نقلیه پارک شده در کنار ميانه بزرگراه میان ایالتی 495 و بدون تحریک پیشنهاد او می تواند “f— تا” خود را صبح روز دوشنبه با دستگیری او.

این فقط یک هشدار دهنده ارز Beal گفت: او مواجه شده است و در برخورد با اجرای قانون از روز خود را به عنوان یکی از چند آفریقایی دانشجويان عمدتا سفید پوست در سنت لوئیس یک درایو کوتاه از فرگوسن, Mo. که در آن تظاهرات فوران پس از تیراندازی پلیس مایکل براون در سال 2014.

چند دقیقه بعد, Beal, ابر و جان تامپسون III سابق جورج تاون بسکتبال مردان مربی که در خدمت به عنوان به یاد ماندنی ورزشی’ معاون رئیس جمهور از بازیکن نامزدی خطاب صدها ماسک-پوشیدن حامیان از جمله دو کودک در یک واگن با یک “پل” ثبت نام در سمت.

Beal و ابر صحبت در مورد اهمیت Juneteenth زمانی که اتحادیه سربازان وارد گالوستون Tex., اعلام دستور دولت فدرال که در دولت بودند حتی اگر آزادی اعلام کرده بود به طور رسمی اعطا آزادی خود 2½ سال پیش از آن.

“Juneteenth یک روز جشن” ابر گفت. “این یک روز از آزادی است. آن روز که ما در نهایت رهایی از ما برده. ما نمی تواند فکر می کنم از یک روز بهتر از امروز به اینجا آمده و با هم به صورت جمعی و متحد در همبستگی با یکدیگر بیشتر شود.”

پس از رسیدن به رهبری, پایین خیابان هفتم به سمت خیابان قانون اساسی و شعار: “نه عدالت و نه صلح! هیچ نژادپرستانه پلیس!”

در میان کسانی که حضور در این اعتراض شامل جیمز میلز و 70 و از جنوب غربی. این پنجمین چنین تظاهرات در این ماه برای میلز همچنین گفت که او با شرکت در تظاهرات در طول 1960s و 70s.

“این بیشتر یک گروه ناهمگن در این زمان” میلز گفت. “وجود دارد یک مقدار بیشتر حاوی مجموعه ای از چهره این زمان. و به همین دلیل من امیدوارم که آن را برای رفتن به این زمان است. با بسیاری از ورزشکاران پیوستن به در شما خیلی بیشتر از بیرون آمدن از آن است. یک امید وجود دارد که من واقعا احساس نمی در ’60s و 70s.

“وجود دارد فقط ناامیدی. وجود ناامیدی در حال حاضر بیش از حد, اما همیشه وجود دارد امید است.”

Tramel Raggs کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات