6-پا-4, 205 پوند گارد به طور متوسط 16.3 امتیاز 5.9 کمک و 4.3 ریباند در 39 بازی با پایتخت Go-Go را در این فصل است. او 46.9 درصد از کف و 43.5 درصد از سه (تلاش 3.8 threes در هر بازی). اعطای نیز می آید آماده با چهار سال تجربه NBA داشتن برای نیکز گاو و سحر و جادو از واشنگتن پیش نویس او شماره 19 به طور کلی در سال 2015.

اعطای وابستگی به سازمان های اجرای عمیق تر از یک پیش نویس انتخاب و G-لیگ وابستگی — او پسر سابق گلوله بازیکن هاروی گرانت که صرف هفت سال با این سازمان است.

به عنوان جایگزینی برای Bertans نقطه گارد را در لیگ سرشکن حداقل حقوق و دستمزد خواهد بود و او یک عامل رایگان زمانی که فصل به پایان می رسد. قرارداد خود را خواهد شد به حساب نمی در برابر واشنگتن و دستمزد کلاه.

اعطای احتمال وجود دارد علاوه بر این به تیم می آید به عنوان جادوگران در ادامه به آماده شدن برای سفر به اورلاندو.

از شنبه همه بازیکنان گزارش به منطقه واشنگتن و شرکت در coronavirus تست هر روز دیگر به عنوان فرمان توسط NBA. Bertans مطلع این تیم از تصمیم خود برای نشستن و فصل در اوایل این هفته به خاطر سلامت خود را هر دو در و خارج از زمین بسکتبال.

Bertans, 27, شات 42.4 درصد از سه نقطه در محدوده این فصل سکس هفتم در لیگ است و خواهد بود باارزش رایگان agent زمانی که فصل به پایان می رسد. جادوگران به ضرب گلوله تجارت ارائه می دهد برای به جلو در اطراف این زمان او شرکت در سه نقطه در طول مسابقه All-Star Weekend در ماه فوریه است.

Bertans ادامه خواهد داد به کار کردن با این تیم در منطقه جلوتر از آن خروج در اوایل ماه جولای قبل از بازگشت به خانه مادری خود لتونی.

جادوگران در ضمن باید از یک تپه شیب دار به صعود به گسترش فصل خود را فراتر از هشت بازی در فلوریدا. آنها تنها کنفرانس شرق تیم در حال حاضر در حذفی تصویر.

Candace Buckner کمک به این گزارش.

ادامه مطلب:

دانلود رایگان مقالات