جادوگران بازی های معلق سرمایه ها در برزخ به عنوان تغییرات گسترده وارد واشنگتن

در بیانیه این سازمان گفت: آن را زیر جهت تعیین شده توسط NHL و NBA برای بازی به رفتن به عنوان برنامه ریزی شده. NBA اعلام کرد شنبه شب که فصل آن خواهد بود به طور نامحدود به حالت تعلیق پس از یوتا جاز بازیکن تست مثبت برای ویروس. NHL در بیانیه ای گفت که آن آگاه بود از NBA تصمیم, اما آن است که “در ادامه به مشورت با کارشناسان پزشکی” و “ارزیابی گزینه ها است.” آن گفت: این انتظار می رود که بیشتر به روز رسانی پنج شنبه.

در اوایل روز چهارشنبه سی در بخش بهداشت و درمان توصیه می شود که “غیر ضروری تجمع توده” بود به تعویق افتاده و یا لغو شود.

هر چند به یاد ماندنی ورزشی به نام سلامت کارکنان بازیکنان و مهمان “پارامونت” در طول این وضعیت به سرعت در حال حرکت است که در آن شهرستانها کار سازمان ها و تیم های حرفه ای اعلام کرد قصد دارد برای میزبانی رویدادهای بدون طرفداران آن در ابتدا گفت که واشنگتن بازی خواهد رفت و بدون محدودیت. به یاد ماندنی گفت: آن تیم آماده شد به پیروی از دستورات از هر دو خود را در لیگ یا مقامات منطقه به بازی بدون تماشاگر ،

اواخر چهارشنبه شب به یاد ماندنی با صدور بیانیه دوم گفت جادوگران به زودی ارسال اطلاعات بیشتر در مورد تعلیق به فصل دارندگان بلیط و حامیان و NHL را بیشتر به روز رسانی قبل از روز پنجشنبه برنامه ریزی پایتخت های بازی خانگی برابر دیترویت بال سرخ.

ساعت پس از وزارت بهداشت و درمان ساخته شده توصیه به لغو یا به تعویق انداختن تجمع جرم شهردار موریل E. Bowser خود (D) اعلام کرد شش مورد جدید از رمان coronavirus و اعلام وضعیت اضطراری در این شهر است.

“امیدوارم ما لازم نیست برای رفتن به پایین این جاده اما من فکر می کنم هر کس می سازد گیری خود را, اما برای ما به عنوان بازیکنان هاکی است که می تواند یک ایده واقعا بد و من نمی خواهم آن را شخصا” Backstrom گفت. “من صادقانه احساس نمی مانند طرفداران باید از این رنج می برند. من نمی دانم که در آن تمام طرفداران از اینجا. شاید آنها رانندگی شد یک راه طولانی. ما در حال تلاش برای عمل به عنوان طبیعی که ممکن است.”

مرکز لارس Eller گفت که او پذیرفته شده است که بازی در داخل خالی آرنا ممکن است اجتناب ناپذیر.

“من فکر می کنم آن را به یک واقعی امکان” Eller گفت. “ما هنوز وجود ندارد اما شما نگاه کنید در بقیه جهان چه در اروپا و آن چیزهایی که در حال حاضر اتفاق می افتد. بنابراین من فکر نمی کنم شما می توانید آن غفلت و بگو: “آن را به اتفاق می افتد.’ این یک احتمال واقعی است.”

در سیاتل و سان فرانسیسکو حرفه ای, رویدادهای ورزشی, منتقل شدند, به مکان های مختلف و یا به طور موقت برنامه ریزی شده برای ادامه بدون فن. Seattle Mariners اعلام کرد تمام بازی های خانگی در این ماه می توان در خارج از شهر است که یکی از سخت ترین آمار شیوع. از XFL را سیاتل اژدها گفتند که بازی در خالی ورزشگاه در حالی که صدا از MLS به تعویق افتاد بازی آینده.

تعقیب و گریز, مرکز, صفحه اصلی طلایی رزمندگان امور خارجه لغو و یا به تعویق افتاد و تمام وقایع را از طریق 21 مارس است. رزمندگان’ پنج شنبه شب رقابت در برابر بروکلین نتس بود که انجام شده است بدون طرفداران قبل از فصل متوقف شد.

D. C., United بعد از یک MLS گسترده قیمومیت اعلام منشور سفر به جای پرواز تجاری به تمام جاده مسابقات برای آینده قابل پیش بینی. دانشگاه مریلند گفت: این امر اساسا دید عمومی حضور برای همه صفحه اصلی رویدادهای ورزشی حداقل تا مارس 10.

مریلند حاکم دبیرستان انجمن MPSSAA اعلام کرد شنبه شب که در آن پسران و دختران بسکتبال مسابقات برگزار خواهد شد در یک “بسته ورزشگاه” تنظیم با تنها ضروری پرسنل و پدر و مادر از بازیکنان و خانواده در حضور. پسران مسابقات تنظیم شده است برای Xfinity, مرکز دختران در دانشگاه تاوسن.

سامانتا پل کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im