جادوگران تاخیر برنامه ای برای بازگشت به تمرین تسهیلات به عنوان سی shutdown ادامه

جادوگران در حال برنامه ریزی برای اقدامات شدید برای حفاظت از کارکنان و بازیکنان در میان رمان coronavirus همه گیر اما شهردار موریل E. Bowser خود (D) چهارشنبه اعلام کرد که او تمدید این منطقه اقامت در خانه سفارش به تاریخ 8 ژوئن به دلیل عفونت را کاهش نمی به اندازه کافی. با واشنگتن هنوز تعطیل جادوگران’ نیت برای بازگشایی تسهیلات عمل کنار گذاشته شده اند.

“ما در یک موقعیت برای قرار دادن یک سر و صدا اما ما باید به آماده سازی که از آن خواهد شد در 15” جادوگران مدیر کل تامی شپرد گفت: مدت کوتاهی قبل از او آموخته منظور تمدید شد. “اما اگر [از اقامت در خانه سفارش] است نه [لغو] ما باز زمانی که در آن است.”

تا پایان هفته حداقل 10 از 30 تیم NBA در حال انتظار برای بازگشایی عمل خود امکانات متحده همچنان به سهولت محدودیت. لیگ تا به مجموعه ای خاص مقرر برای اطمینان از یک محیط امن: بیش از چهار بازیکن مجاز در دادگاه در یک زمان و scrimmages و فعالیتهای گروهی ممنوع است. اما امکانات فقط می توانید در شهرها و ایالات متحده که در آن مکان هایی مانند رستوران ها و کتابفروشی ها و ساخت و ساز کسب و کار شده اند مجاز به ادامه عملیات محدود.

“واشنگتن ویزاردز در حال حاضر در نظر گرفتن تمام اقدامات احتیاطی لازم به اجازه می دهد بازیکن برای شرکت در فردی داوطلبانه تمرینات در MedStar جادوگران عملکرد مرکز از جمله راهنمایی زیر از محلی DC, مقامات بهداشت” جادوگران در بیانیه ای گفت. “هنگامی که مجاز به شروع ما اطمینان حاصل شود که تمام قوانین و محدودیت های مندرج توسط NBA به شدت به دنبال.”

صبح روز چهارشنبه شپرد تا به حال شش ساعته زوم تماس های برنامه ریزی شده با پیش نویس چشم انداز. علاوه بر آماده شدن برای پیش نویس که هنوز هم برای برنامه ریزی ژوئن 25, اما ممکن است به تعویق افتاد شپرد و تیم دیگر مدیران شده اند ساخت ترتیبات برای زمانی که آنها مجاز به بازگشایی مرکز خود را.

“ما در حال آماده شده برای تمام NBA دستورالعمل برای باز کردن تسهیلات عمل به عنوان جاهای دیگر داشته باشد” شپرد گفت. “چه ما در حال تلاش برای انجام دهید این است که اطمینان حاصل شود که همه از ایمنی است که بیشترین بنابراین محدود کردن قرار گرفتن در معرض برای همه مهم است. ما زیر NBA بخشنامه 100 درصد است.”

هر زمان که جادوگران می توانید باز شپرد گفت: چهار دستیار مربیان خواهد بود در دست برای هر گروه از چهار بازیکن که مجاز است در. بیش از 10 نفر را در داخل این تاسیسات در یک زمان. هشت تا 10 جادوگران بازیکنان باقی مانده در منطقه و این تیم نمی خواهد فشار بازیکنان باقی مانده برای بازگشت — “وجود دارد صفر فشار” شپرد گفت. برای کسانی که وارد درب در هر زمان که ممکن است آنها را پیدا کنید طبیعی است.

“ما قصد داریم به هر احتیاط و هر اندازه گیری به طوری بازیکنان ما در لحظه ای که آنها بکشید تا آنها را ببینید ‘هی این بچه ها در حال بدست گرفتن این جدی'” شپرد گفت. “ما در حال تمیز کردن توپ پس از هر تمرین. ما در حال پاک کردن کف در بین جلسات. این است که چگونه آن را به. چه مدت در بین آن چیزهایی است ؟ ما اهمیتی نمی دهند. هر چه از لیگ برتر می گوید به ما, ما در حال رفتن به انجام. ما در حال رفتن به ایجاد هر تلاش برای اطمینان از این است که چگونه ما ادامه دهید.”

جادوگران قفل شده عمل خود را تسهیلات در شب NBA خود را تعطیل فصل 11 مارس یک حرکت آمد که جلوتر از بسیاری از تیم های دیگر. ترکیبی از زود بسته شدن و گسترش منطقه را سفارش می تواند جادوگران یکی از تیم های با طولانی ترین اخراج در بین تمرینات. این تیم گفت: آن هم در منطقه دستور به خاطر آن تشویق می کند ایمنی ،

“جادوگران و به یاد ماندنی ورزش و سرگرمی متعهد به حفظ سلامت و ایمنی ما طرفداران کارکنان و بازیکنان” تیم بیانیه بخوانید. “ما همه را تشویق به ماندن در خانه و امن است که ما با هم کار کنند به ماندن متصل شده و از طریق این زمان دشوار است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>