جادوگران با احتیاط شروع داوطلبانه بازیکن تمرینات به واشنگتن بازگشایی

لیگ قوانین منع بازیکنان از شرکت در scrimmages و آمدن به تماس با یک دیگر در طول تمرینات است. تمرینات روز جمعه را متشکل از بازیکنان فردی یا گرفتن عکس در دادگاه — با یک تیم کارمند با پوشیدن یک ماسک و دستکش rebounding توپ — و یا با استفاده از اتاق وزن با سخت فیزیکی فاصله و پروتکل های بهداشت در محل.

اواخر بعد از ظهر جمعه اسحاق Bonga, Anzejs Pasecniks و جروم رابینسون خال خال شد ورود به این تاسیسات به صورت داوطلبانه تمرینات و تحت کامل روال قبل از اینکه حتی دست زدن به یک توپ بسکتبال.

با توجه به یک ویدیو در مورد پروتکل های ایمنی که منتشر شد با این تیم بازیکنان که می خواهند برای کار کردن نیاز به استفاده از یک گوش دماسنج ارائه شده توسط این تیم در محل سكونت خود به بررسی و گزارش خود را در درجه حرارت به مربی ورزشی قبل از ورود به تمرین تسهیلات. هنگامی که آنها کشیده اند به پارکینگ بازیکنان باید صبر کنید در ماشین خود را قبل از گرفتن احضار داخل توسط یک مربی. این تیم توصیه می کند که بازیکنان خود را ترک تلفن خود را همراه با کلید و کلاه داخل ماشین قبل از ورود به مرکز.

روز جمعه Bonga بود که با پوشیدن یک ماسک منتظر چند پا دور از درب جلو به عنوان Pasecniks در راه می رفت به یک دوم متوسط بررسی تجویز توسط یک مربی ورزشی. به عنوان بخشی از لیگ دستورالعمل برای بازگشایی امکانات عمل, همه باید تحت دما را بررسی کنید قبل از ورود. هیچ کس با درجه حرارت های بالا 99.1 درجه خواهد بود و مجاز به ادامه بیشتر به امکانات.

در بعد از ظهر جمعه در مجموع 14 نفر دیده می شد ورود به درب که منجر به ساختمان از عمل, امکانات, اما, جادوگران را محدود کرده اند در دادگاه اجتماعات به یک بازیکن در هر نیمه دادگاه فقط با یک مربی و یا مربی اختصاص داده شده به یک بازیکن و بدون تداخل.

اگر چه جادوگران بازیکنان اجازه داده شد برای بازگشت به محدود کار خود بازگشت نشانه های طبیعی است. درهای ورزشگاه مانده جسمی باز به طوری که هیچ کس را لمس رسیدگی است. بازیکنان را مجبور به پوشیدن ماسک و دستکش در حالی که در اتاق وزن و همین یک ماسک دوباره هنگام ورود به مستراح. همچنین پس از کار تا عرق بازیکنان مجبور به ترک این تسهیلات در حالی که هنوز هم در لباس تمرین به دلیل لباس های شسته شده را نمی خواهد انجام شده در سایت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>