جادوگران نمی توانید اجازه دهید Bradley Beal رایت کردن حتی اگر این معنی است که او پیاده روی دور

Bradley Beal بود و نیمی از مرد او استفاده می شود — و یا او آمده بود.

او نمی رها کردن نیمی از صد روز شنبه به عنوان او انجام داده بود در روزهای متوالی به شروع هفته. او هر چیزی را به منظور جلب بیشتر نسبت به اواخر کوبه برایانت که 55 نقطه سد در برابر میلواکی مصرانه خواست که او اولین بازیکن پس از برایانت برای مدیریت 50-نقطه بازی در back-to-back شب.

او فقط خود را متوسط ، دقیقا. سی نکته که او به طور متوسط دوم در لیگ به جیمز هاردن. بسیاری از آنها را, 17, رسید که این اهمیت بیشتر در سه ماهه چهارم. و همه آنها منجر به چیزی 50-اشاره گر نیست — یک برنده 110-106 بیش از بروکلین نتز.

“یک پیروزی” Beal گفت shrugging شانه های او را پس از آن “احساس می کند بهتر است.”

[جادوگران زنده شبکه با تشکر از کلاچ پخش توسط Bradley Beal جروم رابینسون]

او نیست مجبور به انجام آن همه برای یک بار. فقط یک مقدار زیادی از آن. آن چیزی است که تامی شپرد در سال اول خود را در حال اجرا واشنگتن ویزاردز’ در مقابل دفتر ارائه Beal که دو سال تمدید قرارداد که Beal امضا به ارزش حداکثر 72 میلیون دلار. این تیم نیاز Beal به کمک آن برنده شوید. نه شکستن پشت خود حمل آن است.

50-اشاره گر شگفت انگیز بود. پس شد سه 40-نقطه بازی در طول پنج مسابقات در اواخر ماه ژانویه و اوایل فوریه. و پشت به پشت 44-نقطه بازی در ماه نوامبر.

اما Beal تبدیل شده 26 آخرین تابستان است. او را نزدیک خود را نخست به عنوان یک بازیکن NBA در آن است. یک تیم است که برنده آن 21 بازی در برابر زیان 36 نباید بالا بردن سرعت کار خود را ساعت. لازم ب
e مدیریت
آن. او آن را سزاوار به ویژه پس از آنچه او آمده است به معنی این حق رای دادن
با این تیم به حمايتهاي همه ستاره رهبر, جان دیوار خارج می شود. تیم
می توانید با استفاده از بیشتر از Beal رفتن به جلو و نه کمتر. و باید آن را به نقطه پس از این فصل که در آن تجارت او را حس می کند بیشتر از ساختمان در اطراف او
به طور کامل از Beal جذاب تر از یک فرسوده
.

این نگاه در زمان به تازگی به عنوان اگر Beal دقیقه پیری شد او در سال سگ — یک بازی برای او وزن دو یا سه و یا بیشتر برای هر کس دیگری. او وارد 41 دقیقه در وقت اضافه از دست دادن به Milwaukee. سی و نه دقیقه روز قبل از آن در شیکاگو جایی که او به ثمر رساند 53 در شکست. او یکی از چهار بازیکن در بالا 10 دقیقه بازی که انجام این کار با یک تیم از دست دادن.

[Bradley Beal وارد کوبه برایانت قلمرو خود را با ‘هیولا’ ماه]

باید آن را ناتوان ذهنی و جسمی برای قرار دادن خیلی خیلی کمی در بازگشت. Beal قطعا به نظر می رسد در اوایل روز شنبه به عنوان اگر چنین بود در این مورد.

او متعهد اوایل گردش. او موفق غوطه دادن اما پس از آن از دست رفته یک شات. در یک نقطه در سه ماهه اول او به نظر می رسید تمایلی به عبور از نیمه دادگاه جرم است نه از سردی اما از آنجا که او خشک شد.

Beal در بر داشت باد دوم در دوره چهارم پس از شبکه تعقیب جادوگران و تبدیل بازی به عقب و جلو. Beal آن را در 84. سپس 86. سپس خود را در 20 نقطه از شب لبه جادوگران در مقابل در 88-86.

او آمار دیگری سه اشاره گر خاموش شکسته بازی به سمت او یک 93-92 منجر شود. خود را معکوس لیآپ افزایش منجر به 97-94.

[Brewer: به عنوان کوبه برایانت یادبود به عقب نگاه کرد و بسکتبال و باید استفاده از آن را به نگاه به آینده]

اما پس از آن برای بزرگترین لحظه از بازی با جادوگران انتهایی با یک نقطه با نه ثانیه به سمت چپ Beal در بر داشت خود را قادر به قهرمان می شود. شبکه او را احاطه کرده. او نمی تواند مدیریت یک شات تمیز. اما او جاسوسی باز هم تیمی که به تازگی به دست آورد جروم رابینسون در طرف دیگر از دادگاه. Beal او را در بر داشت برای باز سه اشاره گر و رابینسون بود تا به این لحظه.

“من می دانستم که براد شد رفتن به سمت راست بازی” اسکات بروکس مربی تیم گفت. “او یک راه دو بازیکن است.”

Beal چه بوده است دیوار کار — توزیع توپ به عنوان نگهبان یک نقطه. او در حال حاضر انجام می شود کار خود را — به نمره به عنوان یک گارد تیراندازی.

Beal می توانید پیاده روی قبل از 2022-23 فصل به مرتع سبز آژانس آزاد. وجود دارد او می تواند پیدا کردن یک رکورد تنظیم پنج سال $266 میلیون قرارداد به ماندن در اینجا و بازی برای سال با دیوار. و یا او می تواند چهار سال $198 میلیون مقابله با تیم های دیگر.

پس از او انجام داده است در این فصل و بخش هایی از فصل گذشته و یکی بدون دیوار, شما تعجب که آیا نگه داشتن که گروه با هم نیست چنین چیزی بد است ، به علاوه rookie Rui Hachimura حتی بهتر خواهد بود و برخی از دیگر استعدادهای جوان خواهد شد برخی از ادویه. شما شروع به مجددا دو بازیکن که در یک نقطه و استدلال آنها به خوبی یک backcourt به NBA بود.

اما قبل از آن انجام شده است Beal نیاز بیشتر بازی مانند چهارشنبه و کمتر مانند دو قبل از. او نیاز به مقدار کمی نیست ،


Kevin B. jacob dean, ESPN, روزنامه نگار و استاد مدعو در فیلیپ مریل دانشکده روزنامه نگاری در دانشگاه مریلند می نویسد: تفسیر ورزشی برای Washington پست.

جزئیات بیشتر در NBA: Golliver: Michael Jordan را ادای احترام به کوبه برایانت نهایی ارائه اعتبار به لیکرز افسانه جادوگران’ Moritz واگنر چیزی جز خاطرات مثبت از جان Beilein خود میشیگان مربی Golliver: با d’angelo راسل تیمبرولوز در نهایت خود را اما هنوز هم وجود دارد بسیار به کار

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de