بدون ورزش یک مربی سابق تلاش برای حفظ ارتباط با بچه ها در معرض خطر

برای هفت سال گذشته Curtis شده است جمع آوری و در خطر افراد جوان — عمدتا آفریقایی آمریکایی که زندگی در مسکن عمومی و بازی ورزش — برای یک بار در هفته چت گروهی با روح جامعه خود برنامه توسعه. گاهی اوقات شرکت کنندگان بحث در مورد بسکتبال, Curtis اولین عشق اما اغلب مربی سابق هدایت مکالمه به سمت آموزش و پرورش, کسب و کار, و یا مفهوم موفقیت است.

نقطه بیشتر است که آنها در حال صحبت کردن — و در آن هفته به هفته بچه ها می دانم کسی است که وجود دارد به گوش دادن.

“فقط مردان جوان نشسته به صحبت در مورد آینده” کورتیس می گوید و معمولا آن را واقعا که ساده است.

کورتیس را تجربه حاکی از مربیان و مربیان سراسر کشور که مرتکب زندگی خود را به ایجاد ارتباط با کودکان و نوجوانان که به دنبال ثبات و جلوگیری از مشکل. از ماه مارس با مدارس و فرد در تجمعات تعطیل با توجه به این رمان coronavirus شیوع نوجوانان ارسال شده است, صفحه اصلی, اغلب به حرکت اضطراب آینده به تنهایی. آن را ترک کرده بزرگسالان مانند کورتیس در جستجوی راه هایی برای گسترش یک دست در یک زمان هنگامی که آنها را به باقی می ماند جسمی دور و زمانی که بچه ها در معرض خطر هستند و بدون ساختار است که ورزش و فعالیت های بعد از مدرسه فراهم می کند.

توسط اواسط ماه آوریل Curtis شروع به شنیدن زمزمه های نگران کننده. برخی از بچه ها که وابسته به او بودند پرش تمرینات, خواب, در, سرگردان پایین کوچه های تاریک. بنابراین او با ارسال یک دعوت نامه برای مجازی مردان است و در این بعد از ظهر جمعه او امیدوار بود حداقل یک دوجین مردان جوان خواهد وارد شوید و بررسی کنید.

اما زمانی که ویدئو کنفرانس شروع می شود تنها Keyshawn شکارچی است که وجود دارد در حال انتظار. او یک ارشد در واشنگتن H. D. Woodson بالا که در آن کورتیس یک بار یک دستیار مربی بسکتبال و سه ماه پیش آینده خود را امن به نظر می رسید. با استعداد دفاعی lineman, شکارچی در ماه فوریه امضا به بازی فوتبال در قدیمی قلمرو دانشگاه. او از رفتن به مدرسه خود را بالا دیپلم کار کردن شاید استراحت و پس از آن گزارش به نورفولک در این تابستان.

در عوض مانند بسیاری از همه شکارچی است. Woodson هیچ سنتی از فارغ التحصیلی و شکارچی هیچ ایده زمانی که — یا اگر او دانشجوی سال اول فصل در کالج آغاز خواهد شد. به طور کلی مثبت فرد شکارچی می گوید Curtis او احاطه شده توسط یک رشد حس ناامیدی.

“شما اساسا چوب تمام زندگی خود را به این و آن را تعطیل,” او می گوید در تماس است. “بسیاری از آن است. مثل: چه هستم من انجام آن را برای پس از آن؟”

18 سال را نگه می دارد صحبت و کورتیس بیشتر گوش می دهد.

“این سخت است برای زندگی” شکارچی می گوید. “فقط افکار خود را و خود را در تمام طول روز. شما واقعا نمی تواند کار کند. هیچ فضایی برای روشن شدن ذهن شما را از طریق تمام این استرس; تمام این مدرسه کار می کنند و اگر شما oversleep, در این روز, سپس شما ممکن است شکست سه ماهه. این فقط ساخته شده است بسیاری از ما به رشد سریعتر سریعتر از ما تا به حال انتظار می رود.”

کورتیس خیره در طبقه. او را نا امید بیش از حد. هنگامی که شکارچی به پایان رسید تخلیه کورتیس سوال می پرسد.

“پس چگونه می توان بیشتر برای شما مفید است؟,” او می گوید.

این یک زمان بدون پاسخ ساده و شکارچی فکر می کند برای یک لحظه.

“من واقعا نمی بیش از حد مطمئن,” او می گوید. “واقعا وجود دارد نه این که چقدر شما می توانید انجام دهید.”

‘وجود دارد راه های مختلف’

دو دهه پیش کورتیس نمی کنم در مورد آنچه که او می خواست می شود. به جای او رانده شد آنچه که او نمی خواهید به.

او نمی خواهم به صرف تمام عمر خود را در پالمر پارک Prince george’s County محله که کورتیس می گوید احاطه شده بود توسط سوختگی و او قطعا نمی خواهید به مانند پدرش. دونالد Sr. حال اجرای آهنگ در دبیرستان, فرصتی برای رفتن به دانشگاه اما به جای وسوسه افتاد او را: مواد مخدر و در نهایت زندان محکوم شد.

جوان کورتیس می خواستم یک آینده متفاوت اما پالمر پارک به نظر می رسید به ارائه فرصت های محدود. او فرض آیا به عنوان بسیاری از همسالان خود که یک ورزشکار حرفه ای بود و تنها امید او و او ماهر بازیکن بسکتبال در Duval بالا است. اما نمرات ضعیف او را مانع از راهیابی به بازی در کالج های که استخدام شد و حتی اگر او در نهایت ارائه بورس تحصیلی به Chattanooga دولت او می دانست که در اعماق است که عزم خود را نیابند و استعداد خود.

“که در آن نقطه من نمی بینم NBA در آینده من,” او می گوید. “من می تواند مشغول به کار سخت تر است. … من واقعا از دست رفته برای یک مدت زمان طولانی است.”

او آموخته است که در اواخر عمر البته زودتر از بسیاری از ورزشکاران که ورزش است که به ندرت یک مسیر حرفه ای. اما او نگه داشته کار و تعجب: چگونه می تواند او موفق به هر حال ؟

کورتیس بود 19 زمانی که او عقب نشینی به واشنگتن برای تابستان نوشت: از رزومه کاری خود را راه می رفت شهرستان و تحسین عجیب ساختمان های اداری او از خواب مشغول به کار در. او نمی دانم آنچه را که آنها در آن وجود دارد و او اهمیتی نمی دهند — او به سادگی دست رزومه کاری خود را به هر کس نشسته در میز جلو.

در نهایت یک اشتغال موقت آژانس قرار داده و او را در پست اتاق هیئت مشورتی با جورج تاون ، در حال حاضر که او در درب او تعجب که چگونه شما می توانید یکی از این دفاتر با یک پنجره مشرف به رودخانه پوتوماک. بنابراین یک روز او متوجه یک بسته خطاب به شرکت, مدیر اجرایی, David G. برادلی و داوطلب به ارائه آن است. او پرسید: Bradley دستیار اگر او می تواند صحبت کردن با رئیس و برادلی زیاده روی مرد جوان کنجکاوی در نهایت معرفی کورتیس به دوستان مدیران و رهبران کسب و کار.

“وجود دارد راه های مختلف” کورتیس می گوید او آموخته و در نهایت او مصمم به به اشتراک گذاری آن. حتی اگر او تا به حال در واقع فرار خود را از محله های قدیمی او نیاز به رفتن به واقعا تفاوت را.

“او یک شنونده’

کورتیس ایجاد روح در سال 2013 و او را دیدم خود را در برخی از بازیکنان: بچه ها که می خواستند برای موفقیت اما تا به حال هیچ ایده چگونه.

بنابراین او شروع به مردان و بعدها گسترش آن را به یک برنامه خواهر دایره. مفهوم ساده بود: آنها می خواهم جمع آوری یک بار در هفته و بچه ها را تشویق به باز کردن در مورد اهداف خود و چیزهایی که نگه داشتن آنها را به عقب.

اگر کودکی فاقد منظم دسترسی به مواد غذایی و کسی از این برنامه خواهد آن را به آنها. اگر کسی گفت که آنها نمی باید حمل و نقل Curtis خواهد به ترتیب یک سوار. زمان جلسات به طور دائم منتقل شده به یک کلاس درس در H. D. Woodson, نقطه از آنها تا به حال روشن شده بود: آن مطابق زمان و مکانی که در آن کودکان و نوجوانان می تواند در صورت تمایل به می گویند و از آنها بخواهید هر چیزی یک اصل بسیاری از جوانان از مربیان پنهان در داخل خود برنامه های ورزشی.

“وجود اجتماعی و عاطفی و گاهی اوقات مهارت های علمی است که بچه های معمولی توسعه در این دوره از بودن با بزرگسالانی که واقعا به دنبال برای بهترین منافع خود را گفت:” تام Farrey, بنیانگذار Aspen موسسه ورزش و برنامه های جامعه. “زندگی و جوامع در حال تغییر با توجه به اینکه یک بچه واقعی دسترسی به این نوع از فرد است.”

کورتیس دوست دارد به تضعیف اجتماعی انسداد اغلب فقط یک مانع در بچه ها مسیر و اگر یک فرد جوان تا به حال ندیده کسی از نژاد های مختلف, روح خواهد جفت دانش آموز با معلم, با یک پس زمینه های مختلف و چشم انداز. اگر کسی ابراز ترس و یا بی اعتمادی به پلیس Curtis دعوت خواهند در یک عضو از اجرای قانون برای پاسخ به سوالات.

“شما می توانید یا تداوم یک کلیشه ها” کورتیس می گوید: “یا از بین بردن یک کلیشه.”

زمانی که Tallya رودز که بی خانمان برای بخشی از دوران کودکی او پیشنهاد یک ترس است که او خجالتی شخصیت ممکن است نگه دارید پشت او Curtis آورد و با او به شبکه های رویدادها.

“من می خواهم فقط شجاع و شجاع می گوید:” رودز در حال حاضر 19 و Woodson بالا را valedictorian در سال 2018 است. “این واقعا صدا کوچک است.”

اما از آن نبود و در مناسبت کورتیس در بر داشت که او نمی گویند و یا انجام بسیاری از هر چیزی. اغلب بچه ها فقط می خواستم ثبات در زندگی خود چیزی برای نگاه به جلو و بستگی دارد. هر چند رودز در حال حاضر در دانشگاه, در, غرب ویرجینیا, او هنوز هم پاسخ تلفن او را می شنود و کورتیس صدای.

“اولین چیزی که از دهان او می آید این است:” چه شما نیاز دارید در حال حاضر؟'” می گوید رودز که فقط از اتمام سال دوم در کنکورد دانشگاه. “تلاش برای درک و چگونه من احساس. او یک شنونده است.”

‘همه چیز در مورد پیگیری از طریق’

در ماه مارس روح سالانه مسابقات بسکتبال لغو شد با توجه به شیوع. مدارس بسته شده و بچه ها به خانه آمد و در آنجا بود هیچ مردان گروه یا دایره.

کورتیس هرگز خوب بود به طوری که او وارد یک صفحه گسترده فعلی و سابق روح اعضای. به نام او و پیامک, گاهی اوقات شنیدن عقب گاهی اوقات نه. از آن ساخته شده او را عصبی.

“تماس با: پیام,” او نوشت: در یک جعبه کنار نام یک مرد جوان است.

“ارسال پیامک در 4/24” او در تایپ یکی دیگر از.

“صحبت در 4/9: نیاز به تعامل بیشتر.”

که برای اولین بار تصویری جلسه تنها با شکارچی در حضور و غیاب بوده و به خصوص نا امید کننده. او آموخته است که بسیاری از افراد جوان شده بود نا آشنا با نرم افزار ویدئو کنفرانس و بدون اینترنت قابل اعتماد و یا صبر برای تحمل زحمت کش در مراحل ثبت نام بعضی از بچه ها فقط به.

“برخی از مردم” شکارچی می گوید: “نه فقط به عنوان قوی به عنوان دیگران است. و حتی ساده ترین کار دلسرد می تواند آنها را و آنها را تعطیل, که می تواند نتیجه در مجموع عود.”

اما کورتیس نمی خواهم به فکر می کنم در مورد که پس از او به خود اجازه قبول و حتی اسمی پیشرفت است. شکارچی نگه داشته تا در روزهای جمعه و اگر Curtis کمک یک مرد جوان حرکت چنین دوران دشوار بود که چیزی با ارزش. او با اینحال نگه داشته و ورود و امید دیگران به پیوستن به.

در اخیر یکشنبه پس از آن اولین جلسه Curtis بازگشت به فضای کاری و لپ تاپ خود را باز کرد. مطمئن شوید به اندازه کافی تنها شکارچی در انتظار است. کورتیس آه.

“من حدس می زنم ما آن را انجام دهد مانند ما معمولا انجام,” او می گوید این جوان ورزشکار, هر چند پس از حدود یک دقیقه وجود دارد سنج به عنوان یکی دیگر از شرکت کنندگان به آنها می پیوندد.

کورتیس به سمت جلو خم خندان زمانی که او می شنود Fayeden کلش صدای. هر چند دو نیست یک جمعیت آن حداقل در حال پیشرفت است. کورتیس دعوت شکارچی به صحبت اول تخلیه در مورد هر آنچه در ذهن خود را و سپس آن را کلش را به نوبه خود. مرد جوان مذاکرات برای مدت زمان طولانی تخلیه نگرانی خانواده همه چیز است که او را از اضطراب و عدم قطعیت و شک و تردید. کورتیس می گوید مرد جوان باقی می ماند و امیدوار بماند.

“در پایان روز” او می گوید: “این همه در مورد دنبال کنید از طریق.”

Stover شروع می شود به چیزی می گویند هر چند Curtis صحبت در همان زمان. او متوقف می شود صحبت کردن و معذرت خواهی برای برش مرد جوان ،

“گوش می کنم,” او می گوید به کامپیوتر و تا زمانی که کلش او نیاز به کورتیس نشسته و اجازه می دهد که مرد جوان صحبت کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im