بازی بدون بیمار منجر گلزن مک McClung برای دومین مستقیم بازی جورج تاون بسکتبال مردان تیم سقوط به کسری دقیقه پس از tip-off قبل از نیمه دوم رالی آمد تا در یک 78-71 دست دادن به 12-رتبه Seton Hall در چهارشنبه شب در پایتخت یکی از عرصه.

این Hoyas (13-10, 3-7) از دست داد و برای چهارمین بار در پنج بازی باقی مانده در پایین سه در شرق. آنها نیز کاهش یافته است نه از گذشته 11 بازی برابر Seton سالن که رشد آن منجر بالای این کنفرانس برای دو بازی.

McClung که به طور متوسط یک تیم-بهترین 16.4 امتیاز خوب برای پنجم در شرق تماشا از روی نیمکت در یک کت و شلوار آبی به عنوان Hoyas هم تیمی های بسیج به اقدامات رقابتی برای خیلی از نیمه دوم بسته شدن در 69-65 با 4:16 بازی در Jahvon بلر سه اشاره گر قبل از پراکنده جمعیت 4,344.

دزدان دریایی (17-5, 9-1) مقابله با این حال با Myles پاول رانندگی لیآپ از طریق تراکم. جارد Rhoden منحرف تصویب در Hoyas’ بعدی در اختیار داشتن برای یک سرقت به ثمر رساند و در یک اجرا در حالی که از طریق گرفتن. Rhoden از دست رفته جایزه ناپاک اما کوئنسی McKnight غرق در سه اشاره گر با 53 ثانیه به سمت چپ برای یک 76-67 منجر شود.

[‘من بهترین dunker در کشور:’ پرسش و پاسخ Toppin است دیتون را flyer]

Seton سالن باز 14-0 اجرا قبل از یک روشمند باز گشت تا به حال بدست Hoyas در 43-40 در اوایل نیمه دوم در سه نقطه از بلر دربندی یک 8-1 فشار که شامل Jagan Mosely سه اشاره گر. جورج تاون کردم هیچ نزدیک تر از بقیه بازی پس از پاول به ثمر رساند و پنج در یک ردیف به رشد دزدان دریایی’ منجر به چندین اموال.

عمر Bati به رهبری جورج تاون با 19 امتیاز و 15 ریباند برای این مرکز 14th, دو-دو در این فصل و Jahvon بلر اضافه شده 18 امتیاز 4-برای-16 تیر اندازی. این Hoyas ساخته شده 21 از 24 رایگان می اندازد.

پاول نامزد پیشرو برای بزرگ شرق بازیکن سال به پایان رسید و با یک بازی-34 امتیاز سه کوتاه از فصل بالا است. Seton سالن محدود Hoyas به 34 درصد تیراندازی از جمله 4 از 21 از سه نقطه محدوده.

McClung تمام شد اما برخی به عنوان در دسترس نیست برای Hoyas’ اولین بازی خانگی این ماه زمانی که مربی Patrick Ewing اعلام کرد روز سه شنبه دوم گارد صدمه دیده بود و پای راست خود را در طول روز عمل است. او از دست رفته روز یکشنبه بازی در برابر سنت جان یک 73-72 پیروزی بود و MRI امتحان پنج شنبه.

سارکوم نشان داد McClung انتخاب شده به شرق همه دانشجوی سال اول تیم در فصل گذشته است “روز به روز” و اساسا حکومت او را حداقل تا جورج تاون در بازی بعدی یک خانه شیب شنبه برابر آخرین محل DePaul.

این سومین بار در این فصل McClung که وارد عرصه پوشیدن راه رفتن بوت, از دست رفته یک بازی است. آسیب چشم او را نگه داشته و خارج Dec. 31 برابر مشیت و Hoyas به سختی رقابتی در راه به یک 76-60 برچیدن پس از فرار با 31 امتیاز در حاصل کار دو تیم در Dunkin’ دونات مرکز.

Seton Hall, میان, بوده است girding به طور بالقوه قابل توجه عدم حضور خود را هنگامی که McKnight نقطه شروع گارد مورد نیاز کمک, ترک کف با درد زانو در نیمه دوم این آخر هفته گذشته را 74-62 دست دادن به خاویر به پایان رسید که دزدان دریایی’ 10 بازی برنده خط خط.

اما McKnight تا به حال MRI که برگشتم پاک با توجه به اعلام روز شنبه از گروه ورزشی مقامات و Seton سالن دوم-پیشرو گلزن آمد برای گرم یو پی اس چهارشنبه شب نشان دادن هیچ ناراحتی.

McKnight دوم در کنفرانس کمک به ورود چهار شنبه, کنترل اولین رقابت بین تیم Jan. 3 جمع آوری 10 کمک بدون گردش مالی به همراه 14 امتیاز در کارگردانی یک 78-62 پیروزی در نیوآرک.

این 6-4 ارشد بود که در آن دوباره در نیمه اول این بار در برابر جورج تاون کمک در چهار زمینه اهداف بدون گردش مالی به عنوان بخشی از دزدان دریایی’ 16-0 سراسیمگی است که شامل چهار دوره متوالی سه اشاره گر دو از پاول از NBA محدوده دقیقه زیر tip-off.

جورج تاون که trailed در حاصل کار دو تیم 42-32 نگه داشته و حاشیه در رسیدن به حتی پس از دیگری قابل توجهی کسری 29-14 با تشکر از رسیدن به خط ناپاک با نظم و به موقع عکسبرداری از آلن که هفت راست امتیاز آورده Hoyas در 36-30 با 2:33 به بازی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im