کلمات خود را ممکن است به عنوان یک شگفتی آمده برای مردم سرمایه گذاری در حال حاضر 30 ساله روایت از یک “کنسول جنگ” به خصوص پس از ایکس باکس سری X و پلی استیشن 5 در حال آمدن است بعد از این سال. به ویژه طرفداران کمی بیش از حد سرمایه گذاری در این روایت ممکن است تفسیر اسپنسر کلمه به عنوان یک شور دیس; Xbox One فروش نیست و همچنین PS4, بعد از همه. علاوه بر این, ایکس باکس اعلام کرد که نمی شود آن را انتشار هر گونه اول انحصاری زمانی که آن را راه اندازی ایکس باکس سری X. منطق جنگ کنسول روایت این امر قرار داده و ایکس باکس در یک نقطه ضعف.

اما اگر شما بوده ام به دنبال مایکروسافت چند میلیارد دلاری سرمایه گذاری به cloud computing اسپنسر کلمات هستند نه فقط یک ناگزیری: آنها با اذعان به سرعت در حال تغییر بازار است.

این مقاله که به یک نمای کلی از دره سیلیکون سرمایه گذاری را به بازی می گوید: اسپنسر nonchalance در مورد سونی و نینتندو ناشی از مایکروسافت اعتماد به نفس در آن جهانی محاسبات ابری زیرساخت های استفاده. Azure مایکروسافت سرمایه گذاری در آن قلمرو به آرامی اما به طور پیوسته به دست آورد بر رقبای خود یعنی Amazon Web Services. آن قابل توجه ترین پیروزی: در سال گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تعلق می گیرد, مایکروسافت, نمی, Amazon 10 $میلیارد دهه خدمات ابری قرارداد با وزارت دفاع.

“من حدس می زنم آنها می توانید سعی کنید به دوباره ایجاد لاجوردی, اما ما سرمایه گذاری ده ها میلیارد دلار در ابر در طول سال” اسپنسر اضافه شده است. “من نمی خواهم به در یک مبارزه بیش فرمت جنگ با کسانی که بچه ها در حالی که آمازون و گوگل در حال تمرکز بر روی نحوه دریافت بازی به 7 میلیارد نفر در سراسر جهان است. در نهایت این هدف است.”

اسپنسر نقل قول نیز نباید تعجب مردمی که پس از آخرین اعزام از کنسول جبهه جنگ. در اوایل مصاحبه با آستانه اسپنسر گفت که “کسب و کار خود نیست که چگونه بسیاری از کنسول شما به فروش برساند.” علاوه بر این نینتندو تبدیل شده است به تدریج کمتر علاقه مند به رقابت با سونی و مایکروسافت. نینتندو و مایکروسافت در حال حاضر آشکارا خود نمایی تلاش های مشترک: Xbox Live کاربران می توانند در یک دستگاه سوئیچ ،

بسیاری از تخفیف گوگل و نقطه به نقطه را ترسو لرزان اندازی آن Stadia پلت فرم. اما گوگل ساخته شده است که هیچ راز در مورد اهداف خود را به سرمایه گذاری بیشتر در فضای بازی و بهبود پلت فرم. به عنوان Stadia رئیس Phil Harrison (قبلا از پلی استیشن) می گوید: در همان پروتکل مقاله گوگل است که به شمارش در مراکز رایگان ردیف به تغییر پلت فرم شهرت. Stadia است که هنوز هم در حال حاضر تنها در دسترس به اوایل اتخاذ ماهانه مشترکین.

ایکس باکس با نام تجاری است که هنوز هم تست کردن آن xCloud خدمات که در رقابت با Stadia. سونی آن PSNow جریان که تصادفا دروازه اما بنا به گزارش ها در حال حاضر دارای بیش از یک میلیون مشترک. وقتی که می آید به خدمات آنلاین نینتندو است که از ضعیف ترین بزرگ “3” را به عنوان شرکت در طول تاریخ شده است بسیار محافظه کار در حال نزدیک شدن به اینترنت و حتی در حال حاضر سوئیچ در تلاش برای ارائه چیزی نزدیک به قابلیت آنلاین و کاربر دوستی از سیستم عامل های دیگر.

اما اگر چه “کنسول جنگ” روایت احتمالا در زندگی اسپنسر به نظر می رسد مشتاق به حرکت از مدرسه استدلال که بیش از اتاق جعبه بهتر است. سهام در حال حاضر بسیار بالاتر است.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de